Bill Yount – Aniołowie Rodeo

26 Sier

Bill Yount

Aniołowie Rodeo

 

Od Steve’a Shultza:

To jest bardzo ważne słowo przekazane przez Billa Younta. Ci, którzy są wzrokowcami docenią je, ponieważ jest bardzo widowiskowe. Kiedy będziesz je czytać, to mógłbyś namalować obraz tej wizji. Bill dzielił się nią już wcześniej, i ponownie ją przysłał… Jestem przekonany, że wielu z was znajdzie w tym słowie zachętę.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Bill Yount

Aniołowie Rodeo

Słowa wypowiedziane przez Boga mają często swój kairos, i czasami Duch Święty przypomina nam jakieś słowo, chociaż pojawiło się w innym sezonie, to ma zastosowanie dla ludu Bożego właśnie teraz, kiedy wielu z nas zmaga się w „agonii porażki” i zniechęcenia. Tak jest i tym razem odnośnie tego słowa z 2005 roku.

Aniołowie Rodeo Zostają Wysyłani…’To jest Sezon na Ujeżdżanie Dzikich Koni i Byków

Czy kiedykolwiek widziałeś rodeo, gdzie jeździec dosiada dzikiego byka? Przez chwilę stanowią jedno, ale byk z wściekłością się broni przed obecnością jeźdźca na swoim karku. Obydwaj z niepokojem oczekują aż bramy rodea zostaną otwarte. Celem byka jest zrzucić jeźdźca a następnie stratować go na śmierć! Marzeniem jeźdźca jest pokonać furię byka!

W Duchu zobaczyłem olbrzymią arenę rodea, trybuny zapełniały się Bożymi ludźmi. Wielu przyszło zaspokoić pragnienie przeżycia czegoś z dreszczykiem, przygodę przez oglądanie kogoś, kto naraża swoje życie, żeby pokonać to, co wydaje się być nie do pokonania. Sny i wizje już dawno temu przygasły, a nawet zostały wdeptane w ziemię przez uczucie opuszczenia, urazy, porażki, i już nie ma tej dzikiej wolności w sercu.

„Ja Potrząsnę Trybunami z Moim Ludem, żeby Powrócili na Pola Swoich Marzeń!”

A potem zobaczyłem jak trybuny zaczynają się trząść tak gwałtownie, że Boży ludzie wiedzieli, że bezpieczniej będzie na dole, na ziemi, niż na tym miejscu, gdzie stali. Kiedy wstrząsy trwały, nie można było już stać na trybunach. To było jak potężne wezwanie do ołtarza i wszyscy schodzili na dół, na pole przygody, gdzie rodzą się cuda i znaki.

„To jest Czas, Żeby Chwycić Byka za Rogi… Czas Powrócić na Swojego Byka, Który Cię Zrzucił!”

Wielu w Ciele Chrystusa zadrżało, kiedy „Anioł Rodeo” ogłosił słowo rema na teraz: „To jest czas, żeby chwycić byka za rogi… Czas powrócić na swojego byka, który cię zrzucił!” Wielu z tych, którzy przez dzikie i wściekłe okoliczności zostali wyrzuceni z kursu darowanych im przez Boga snów i wizji, teraz widziało i odczuwało obecność aniołów „rodeo”, którzy byli z nimi, wzmacniali ich, aby mogli wykonać wszystko przez Chrystusa… nawet ujeżdżanie dzikich koni i byków!

„Nie Lękaj się… Pojedziesz z Tym, Który Jedzie na Białym Koniu… Jego Imię Brzmi Wierny i Prawdziwy!”

Potem zobaczyłem jak wielu ludzi w Ciele Chrystusa siedziało okrakiem na dzikich koniach i bykach, i już nie mogli się doczekać na otwarcie bramy rodea. Wtedy usłyszałem jak anioł „rodeo” anioł ogłosił: „Zaczekaj, to jest jazda twojego życia… teraz pojedziesz z Tym, który jedzie na białym koniu!”

Potem zobaczyłem jak ta arena wypełniła się aniołami rodeo, a wielki obłok świadków stał na trybunach chwały kibicując Bożym ludziom do zwycięstwa nad ogromnymi przeciwnościami, jakie piętrzyły się przed nimi. Odczułem, jak jeden anioł rodeo mówił do drugiego: „Niebiańskie ‚Super Puchary’ zstępują na ziemię dla Bożego ludu. Stawiając czoła lękowi wielu pokona agonię porażki i dokona wielkich wyczynów, a świat zapełni trybuny oglądając jak Boża Chwała na nich zstępuje.”

„Super Puchary Chwały i Uwielbienia” zaczną wypełniać areny i stadiony. Widziałem aniołów, którzy byli posyłani do miast i ogłaszali: „Poszerzcie swoje myślenie, wasze stadiony wyglądają jak naparstki w porównaniu z chwałą Pana zstępującą na ziemię.”

Przypomniano mi też, że ludzie, którzy stają podium to ci, którzy podnoszą się po każdej porażce. Dopiero wtedy są znani jako mistrzowie.

Bill Yount
Blowing the Shofar Ministries
Email: theshofarhasblown@juno.com

 

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: