Chuck Pierce – „Będzie Odpieczętowanie i Burza jako Znak!”

29 Sier

Chuck Pierce

„Będzie Odpieczętowanie i Burza jako Znak!”

Słowo Prorocze z Soboty 30 Lipca 2011 na Spotkaniu Otwartych Drzwi:

Podczas usługi Paula Keitha Davisa na Konferencji Otwartych Drzwi pod koniec lipca 2011, doszło do ciekawego wydarzenia! W pewnym momencie na zgromadzeniu dało się odczuć obecność aniołów. Potem nagle nachyliła się do mnie Anne Tate i powiedziała: „Tu jest obecnych czterech aniołów z różnymi zwojami.”

Duch Pana zaczął mówić: „Ty masz dać znak, by jeden z tych zwojów został otwarty.” Powstałem i powiedziałem: „Pan mówi: ‚Obserwuj Washington, D.C., bo na to miejsce przyjdzie fizyczna burza. Ta burza będzie znakiem. Ten znak jest niezbędny i nie można mu zapobiec. Ta fizyczna burza nadejdzie i kiedy się pojawi – wtedy zwój dla rządu tego kraju zostanie otwarty.

‚Rozwinę strukturę, która została spleciona z planami wroga. Przywrócę w tej ziemi prawo, które zostało usunięte. Wysyłam aniołów z Moim poleceniem opartym na objawieniu, które jest teraz wypowiadane, i od tych zastępów anielskich, ziemia i jej zarządcy zostaną zmienieni.'”

Potem przemówił jeden z aniołów. Anioł ten miał zwój i powiedział: „To duch religijny nie dopuszcza do zmian w rządzie. Wiele denominacji odrzuciło ideę zastąpienia jednego płaszcza drugim. Nawet gdy Jan Chrzciciel zakończył prorocze przymierze jednego sezonu i ten płaszcz został umieszczony na Janie z Objawienia, i otworzył przed ludźmi to, co ma przyjść, to wielu ludzi odmówiło wejścia w to, i noszenia płaszcza Jana z Objawienia.” [Kiedy jakiś stary bukłak jest oporny na zmiany, wtedy dochodzi do zatrzymania Królestwa, a następnie dochodzi do zastoju w rządzie cywilnym!]

„Ten płaszcz ma teraz stanowić okrycie Mojego ludu. Dzisiaj mam ludzi, którzy wołają: ‚Musimy być dzisiaj ubrani w płaszcz objawienia.’ To jest ten płaszcz, który jest właśnie formowany i dopasowywany, żeby był noszony przez ludzi. Kiedy będziesz opuszczał to miejsce, zostaną otwarte drzwi, bo ten płaszcz został tu wniesiony i umieszczony na ludziach. Odtąd wiele z tych rzeczy, które zostały zapieczętowane – zostaną objawione.” [To Słowo było przekazane zanim pojawiła się Odpowiedź w Houston, Texas 6 sierpnia.]

„Będzie zebranie przywódców ze wszystkich wcześniejszych ruchów, które wciąż istnieją w strukturach DNA, a które nastają wraz z istnieniem tych poprzednich ruchów. Od zebrania tych przywódców Ja ubiorę ich na nadchodzący sezon. Resztka wstawienników, która wytrwała w trudnościach, teraz odniesie zwycięstwo. Pokolenie zrobiło krok do tyłu, żeby to zobaczyć! Pokolenie, które dorasta, będzie teraz widzieć.”

Chuck Pierce
Glory of Zion International Ministries
Email: chuckp@glory-of-zion.org

 

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: