Paul Keith Davis – Potwierdzenia Otwartych Drzwi—Raport Specjalny

4 Wrz

 

Od Steve’a Shultza:

Paul Keith Davis właśnie przysłał ten raport specjalny. Sierpień był bardzo aktywnym miesiącem – w wymiarze naturalnym i duchowym. Kiedy Bóg OTWIERA drzwi, żaden człowiek ich nie zamknie, a Jego Słowa są prawdziwe.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Paul Keith Davis

Potwierdzenia Otwartych Drzwi—Raport Specjalny

Rzadko głoszę poselstwa tak jasno i wyraźnie potwierdzone jak to, którym dzieliłem się ostatnio na temat „Otwartych Drzwi.” Jestem głęboko przekonany, że stoimy przed boską szansą daną tym, którzy są gotowi, by wejść w nowy dzień.

W moim ostatnim biuletynie załączam odnośnik do tego poselstwa: „Widać wyraźnie, że stoimy przed otwartymi podwojami ‚szansy’ i ‚objawienia.’ Jedne z tych drzwi są poziome i biegną liniowo zgodnie z czasem, prowadząc nas do żniwa, i można je utożsamić z Księgą Objawienia 3:7-8, podczas gdy drugie są pionowe, prowadzą do Nieba i znajdujemy je w Objawieniu 4:1. Szczegółami na ten temat dzieliliśmy się na naszym ostatnim spotkaniu SOS. Mówiłem o tym także na Konferencji Otwartych Drzwi u Chucka Pierce’a w pierwszym tygodniu sierpnia.”

W tych poselstwach mówiłem o niezwykłej formacji skalnej na ranczo jednego z przyjaciół, który dostarczył proroczy obraz tej rzeczywistości w postaci odłamania resztki, która miałaby pionowe (niebiańskie) ukierunkowanie (kliknij tutaj, żeby przeczytać to słowo i obejrzeć zdjęcia). Na ten sam temat dzieliłem się na konferencji Otwartych Drzwi w Glory of Zion, Chuck Pierce dołączył do mnie w podsumowaniu poselstwa i obaj zaczęliśmy prorokować (to słowo można przeczytać tutaj).

Wiemy, że na stolicę naszego narodu i całe Wschodnie Wybrzeże uderzyła niezwykła burza. Wielu mówiło, że ta burza była bezprecedensowa w naszej historii najnowszej. Wierzę, że jest to wyraźne wypełnienie tego proroctwa, które dodaje nam wiary, że pozostałe części tego proroctwa również się wypełnią. Mocno wierzę, że Pan oferuje nam drzwi „szansy” i „objawienia”, które zmieni nasze obecne zrozumienie nawiedzenia i objawienia się Jego Królestwa w naszych czasach.

Dzieliłem się tymi objawieniami z Bobem Jonesem w naszej rozmowie telefonicznej 24 sierpnia. Zgodziliśmy się, że nasze pokolenie wchodzi w czas, który odzwierciedla Izajasza 60, kiedy ciemność pokrywa ziemię i pochłania wielu ludzi, podczas gdy Boża resztka zaświeci Jego chwałą. Potem Bob powiedział: „To będą najlepsze czasy, a jednocześnie najgorsze.” Obaj przypomnieliśmy sobie, że zawarliśmy ten zwrot w jednej z naszych Lasek Pasterza, ale nie mogliśmy sobie przypomnieć w której.

W trakcie tej rozmowy odczułem, że ważne byłoby to ustalić, więc zacząłem szybko szukać. Odkryłem, że dotyczyło to Laski Pasterza z 2006 roku, napisanej jesienią 2005 na Dzień Pojednania. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy odkryłem, że ta fraza została umieszczona w sekcji zatytułowanej „Zwoje.” Poniżej znajduje się fragment tej Laski Pasterza:

Zwoje

Zwoje generalnie stanowią odniesienie do słów od Boga i obietnic proroczych. Powinniśmy nie tylko czytać Słowo, ale „jeść Słowo.” Kiedy dawni prorocy jedli zwoje, to było jakby spożywanie proroczego tematu dla pokolenia. Potem stawali się oni poselstwem. Pan chce, żebyśmy nie tylko mieli proroczą obietnicę, ale stali się obietnicą.

W Objawieniu 10 odkrywamy otwartą księgę zawierającą pełne objawienie Jezusa Chrystusa. To jest księga odkupienia. Kościół może także zacząć oczekiwać świeżego wejrzenia z Bożego serca, które zostało zarezerwowane dla pokolenia czasów ostatecznych. Zostaliśmy powołani, żeby wziąć tę otwartą księgę z Jego ręki i ją zjeść. I znowu musimy prorokować do wielu narodów, języków, plemion i królestw.

On obiecał, że kiedy Go wzywamy to nam odpowie i objawi nam potężne rzeczy, o których obecnie nie wiemy (Jeremiasz 33:3). Zwoje zstępujące z zastępami aniołów reprezentują miary objawienia odnośnie natury Chrystusa i proroczych obietnic z Jego Słowa na ostatnie dni. Według Daniela 12:4,

„Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.”

Te słowa zawarte w Bożym planie będą miały zastosowanie w Kościele, a także dla naszego narodu, kiedy będzie przechodził do bardziej owocnej postawy. Ale te obietnice nie wskazują na całkowity przewrót w narodzie, ale w samym przywództwie odpowiedzialnym za kluczowe sprawy. Mimo wszystko mamy obietnicę wielkiego żniwa dusz z naszego narodu i z całego świata.

Ci, którzy za tym pójdą będą mieli łaskę, ale wśród tych, którzy odrzucają Bożą rękę miłosierdzia, wzrośnie bezprawie. To będą najlepsze czasy i jednocześnie najgorsze. Mamy obietnicę, że utracone kiedyś cnoty moralne zostaną odbudowane.

Ukryci Wojownicy

Wielu z tych, którzy są powołani, aby grać kluczową rolę w tej dziedzinie nie jest znanych na ziemi, ale są znani w Niebie. Ci duchowi wojownicy otrzymali Bożą sprawiedliwość i niosą Jego wpływ.

Oni przykuli uwagę Nieba i teraz jest czas, żeby powstać, opuścić pustynię jak Mojżesz i ćwiczyć autorytet, którego im udzielono.

Dawid był przez pewien okres czasu ukryty w jaskini Adullam. Kiedy nadszedł właściwy czas, on i jego potężny zespół pojawili się w mocy, aby wyegzekwować Boże postanowienia. Tak samo będzie teraz.

Chociaż powołanie dotyczy całego Kościoła, to ci, którzy w szczególny sposób zostaną użyci w tej bitwie, teraz jeszcze nie są znani na forum publicznym, ale są bardzo dobrze znani przed Tronem Łaski. Ich nagroda będzie wielka, jak tylko zostanie odniesione zwycięstwo.

Serce tego przesłania stanowi zachęta, żeby Boży lud przylgnął do Jego standardów sprawiedliwości. Czystość i dojrzałość przygotuje nas na poniesienie wspaniałego namaszczenia i autorytetu potrzebnego do wypełnienia tego zadania.

Podstawową częścią naszego zadania na ten sezon jest wstawiennictwo za naszym narodem i Izraelem. Ci, którzy to czynią uzyskają miarę namaszczenia i autorytetu.

Chociaż skupiamy się na proroczych obietnicach dotyczących przyszłości, to wiele zależy od naszej gotowości do przyjęcia naszej aktualnej odpowiedzialności. Zwycięstwo w tej bitwie położy fundament pod wypełnienie wielu proroczych obietnic udzielonych nam jako Ciału Chrystusa i indywidualnie.

Konkluzja

Czas pokaże dokładnie jak te objawienia rozegrają się w następnych tygodniach, miesiącach i latach. Ja w mojej wierze jestem zachęcony, żeby ufać, iż stoimy przed otwartymi drzwiami, które są nam niezbędne. Jestem obecnie w sezonie intensywnej modlitwy i postu w sprawie dostępu do tych drzwi objawienia i szansy.

Ostatnio Pan przemówił do mnie i powiedział: „Wzoru na to, co nadchodzi nie można znaleźć na ziemi, a tylko w świecie niewidzialnym.” Potem dostałem Hebrajczyków 8:5 jako odnośnik. Nadchodzi czas, żebyśmy w naszym działaniu bardziej trzymali się Bożej drogi. Jego myśli i drogi są o wiele wyższe niż nasze.

Chciałem po prostu nakreślić przed wami te objawienia, żeby każdy z nas mógł zacząć modlić się o nie i o całkowitą ich manifestację.

Błogosławieństwa,

Paul Keith Davis
WhiteDove Ministries
Email: inquiries@whitedoveministries.org

 

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: