Cindy McGill – Przygotuj się, by Potrząsnąć Światem – Najlepsze Dopiero Nadchodzi

6 Wrz

 

Jezus jest w domu i On jest gotowy, żeby potrząsnąć tym miejscem. Odczułam jak Pan przemówił do mnie dziś rano i powiedział, że rzeczy zmienią się radykalnie. Ten sezon prób doprowadził nas do rozpaczy i mamy taką alternatywę: poddać się, albo napierać na Niego. Te rzeczy, które wydawały się ważne, już nie są ważne. Zmieniły się nasze pragnienia. Chcemy tylko być naprawdę blisko Jezusa i słyszeć Jego głos. Chcemy odczuwać bezpieczeństwo w Jego ramionach i wiedzieć, że jakikolwiek by nie był nasz problem, On jest stale odpowiedzią i wszystkim we wszystkim. Pewnego poranka siedziałam przy komputerze i odpowiadałam na maile, gdy Pan przemówił do mnie bardzo wyraźnie i powiedział: „Nie potrzebujesz tych wiadomości, potrzebujesz MNIE.” To było głębokie. Odczułam, że odeszły wszystkie moje lęki i presja. Bóg kieruje naszymi ścieżkami. On ustanawia połączenia i drzwi szans, które zaplanował dla nas.

Presja, Przygotowanie i Oczyszczenie

Dla większości z nas był to sezon prób. Często wydaje się, że presja już nie może być większa, jednakże ten proces powoduje, że pewne rzeczy odchodzą, aby inne mogły zająć ich miejsce.

To przygotowanie jest niezbędne. Bóg patrzy na serce i są rzeczy, z którymi trzeba się rozprawić, żebyśmy w tych nadchodzących dniach byli zdolni do działania w Jego mocy. Te obszary, w których zwyciężyliśmy stają się obszarami, w których mamy autorytet.

Oczyszczenie zachodzi wtedy, kiedy jest najgoręcej. Są rzeczy, z których Bóg chce oczyścić nasze życie, aby Jego chwała i obecność mogły zaświecić jasnym światłem. Drzwi wydawały się być zamknięte, modlitwy wydawały się być niewysłuchane, nadzieja zaczęła blaknąć, a rozczarowanie zacieniać wiarę. Ale wiedza, że ten sezon jest przejściowy daje nam powód do tego, żeby czekać.

Psalm 27:13 mówi: „Byłem zrozpaczony dopóki nie uwierzyłem, że ujrzę dobroć PANA w karinie żyjących.” (z ang.)

On ma zamiar w pełni pokazać nam swoją dobroć w kraju, w którym żyjemy. W tych nadchodzących dniach nauczymy się chodzić w pełni mocy i autorytetu. NAJLEPSZE JEST WCIĄŻ PRZED NAMI.

Miejsca Pracy Staną się Świątyniami

Miałam sen, w którym byłam w kawiarni z moim mężem i córką. Były tam różne poziomy i wszędzie stały stoliki. Było tam dużo ludzi, a my siedzieliśmy tak, że mogliśmy widzieć każdą osobę w tej kawiarni.

Powyżej przy stoliku siedział jakiś mężczyzna z przyjaciółmi. Było widać, że jest chory i nie może chodzić. Zaczął rozmawiać ze swoimi przyjaciółmi o śnie, jaki miał, że Jezus przyszedł do niego, dotknął go i już mógł chodzić w tym śnie. Kiedy dzielił się tym snem z przyjaciółmi, cała kawiarnia zaczęła słuchać. Potem ten człowiek zaczął działać na podstawie tego poselstwa, które otrzymał we śnie i zaczął ogłaszać: „Mogę chodzić, mogę chodzić.”

Kiedy to zrobił, naprawdę zaczął chodzić, a jego wygląd się zmienił. Twarz nabrała kolorów i uzdrowienie postępowało w miarę jak chodził i poskakiwał w tej kawiarni. Ludzie zaczęli klaskać i wykrzykiwać, a niektórzy zaczęli chwalić Boga, gdyż ten człowiek chodził coraz szybciej i był całkowicie uzdrowiony. Wszyscy byli pod wrażeniem, ponieważ byli świadkami tego cudu.

Ludzie znajdą uzdrowienie i odkryją, że mogą chodzić w najbardziej niezwykłych miejscach poza kościołem, a cuda będą przekonywać ludzi o mocy i dobroci Boga.

Nigdy Bym Tego Nie Wymyśliła!

1 Koryntian 2:9 „Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują.”

Bóg przewieje nasze myślenie. Powinniśmy oczekiwać naprawdę niezwykłych cudów i wydarzeń, które będą miały miejsce w nas, przez nas i wokół nas. W każdym miejscu, do którego nas pośle, Bóg będzie czynił niezwykłe rzeczy. Często zadaję sobie pytanie: „Cindy, w którym momencie Bóg musi mieć twoje pozwolenie, żeby być Bogiem?” To, co robił w przeszłości jest zaledwie wstępem do tego, co planuje na przyszłość.

Uczyć się Słuchać…

Im bardziej będziemy mogli słuchać Ducha Świętego i podążać za Jego prowadzeniem, tym bardziej Bóg będzie mógł nam zaufać i posłać do tych, których chce do siebie przyciągnąć. Nie możemy pozwolić, żeby naszą gorliwością zaskarbiać sobie Bożą miłość. Musimy się nauczyć działać, a nie reagować czy robić rzeczy, które już robiliśmy. Bóg chce przejąć prowadzenie w tym tańcu i kiedy będziemy ćwiczyć nasze uszy w słuchaniu, to wyniki będą zdumiewające.

Przychodzą Pieniądze

Poszukuj i przyjmuj twórcze pomysły, które przyniosą ci zysk. Przygotuj się, że wyjdziesz z długów. Bogactwo zostało zgromadzone dla Jego dzieci, więc możemy dokonać dzieł, do wykonania których zostaliśmy powołani i wyznaczeni. Boża ręka nie jest za krótka, a do Niego należy wszystko. Jeśli dajesz, to przygotuj się, że będzie ci dane, miarą opływającą i potrząśniętą. Projekty i dzieła twórcze, które mają początek w Bogu będą bardzo rozchwytywane w świecie.

Proś Boga o pomysły i oczekuj, że je otrzymasz. Bóg wylewa kreatywność na tych, którzy o nią proszą i pobłogosławi finansowo to, co ci zleca do wykonania. Wzrasta także znaczenie snów, w których otrzymujemy instrukcje jak krok po kroku wykonać dane projekty. Bóg finansuje dzieło swojego Królestwa. Dla wielu z nas sprawy mogą się zmienić w ciągu jednej nocy. Nie ma znaczenia jak głębokie jest twoje zwątpienie, pokuta przyniesie uwolnienie.

Prowadzi Duch a Nie Twój Rozum

Galacjan 5:7 mówi: „Biegliście dobrze; któż wam przeszkodził być posłusznymi prawdzie?”

Kiedy przychodzi czas próby, pojawia się bardzo silna pokusa, żeby zboczyć ze szlaku. Jeśli pamiętamy, że Bóg na każdym zakręcie chce nam pokazać inną część siebie Samego, to będziemy się trzymać szlaku i ukończymy bieg. On zawsze uczy nas o sobie Samym i swoich drogach. Trening pojawia się wtedy, kiedy uczymy się biec do Niego i w trudnych czasach posuchy przyjmować od Niego, zamiast biec od Niego, lub po prostu siedzieć na poboczu.

Jeśli uciszymy nasze serca i umysły, Bóg powie nam co się dzieje. Pamiętaj, to Jego poselstw powinniśmy słuchać, a nie naszych myśli i uczuć. Składowe naszej duszy będą nas zwodzić za każdym razem. Bożym projektem jest nauczyć nas, jak żyć według Ducha. Rzymian 8:14 mówi: „Bo ci, których Duch Boży prowadzi, są dziećmi Bożymi.”

Prowadzenie przez Ducha Bożego jest absolutnie podstawową sprawa w nadchodzących dniach, i musimy wszyscy pamiętać, że to Bóg działa w nas według Jego woli i to Mu sprawia przyjemność (zobacz Filipian 2:13).

Ten, Który Rozpoczął w Nas Swoje Dzieło, Ten Także Je Ukończy

Filipian 1:6 Ten, który rozpoczął w was dobre dzieło, będzie je też pełnił aż do dnia Chrystusa Jezusa.

Bóg nas nie opuścił. On NIGDY nas nie opuścił i NIGDY nas nie zostawi, ani nie porzuci. Jesteśmy stale w zasięgu Jego wzroku, a Jego plan dla nas jest niewzruszony. Jego ogromna miłość kształtuje nas na Jego własny obraz i zbawi nie tylko nas, ale i zrozpaczony, wygłodniały duchowo świat wokół nas. Duchowy głód jest niebywały na miarę wszechczasów. Ludzie bardzo pragną znaleźć odpowiedzi na pytania swojego życia i lęki, i znaleźć swój cel i drogę. Grzech przez pewien czas może być przyjemny, ale dla wielu ludzi grzech już nie jest fajny.

Rozszerza się zjawisko poszukiwania przez ludzi zmiany w swoim życiu, i są oni gotowi na podejmowanie odważnych decyzji. Bóg powołuje pracowników, którzy się nie poddadzą, ani nie wycofają, kiedy będzie ciężko. Ten sezon testowania, potrząsania i wyposażania uczynił nas nieustępliwymi na tyle, aby gdy Jezus każe nam zarzucić sieć po drugiej stronie łodzi, gdy będziemy zmęczeni i znużeni łowieniem przez całą noc, będziemy posłuszni i będziemy mogli zdobyć największy połów naszego życia. To jest metoda, która sprawia wrażenie Jego „szaleństwa.” On już nas ostrzega, że Jego drogi nie są naszymi.

Czasy Odświeżenia Przychodzą z Odpowiedziami na Modlitwy, Nowymi Zadaniami i Nowymi Perspektywami

W najbliższej przyszłości nie będziemy widzieli rzeczy w taki sam sposób. Bóg kieruje łodzią. Ma dla nas bezpieczne porty. On słyszał nasze modlitwy i cały czas działa zakulisowo. Pojawią się nowe miejsca do zamieszkania. Wielu ludzi przeprowadzi się w nowe miejsca, z nowym namaszczeniem, do nowych grup i zadań. Niektórzy będą żęli to, czego nie zasiali. Pojawią się nowi kaznodzieje, a społeczności zostaną wzmocnione i staną się duchowymi „rodzinami” na wzór Dziejów 2. Ludzie będą chodzić od domu do domu jedząc i rozdając rzeczy, których ludzie potrzebują, a Bóg będzie wśród nich czynił cuda i codziennie dodawał tych, którzy maja być zbawieni.

Prostota serc z chwałą i dziękczynieniem przyciągnie uwagę Nieba. Bóg lubi przebywać w małych miejscach, gdzie jest wielka miłość. To najlepsze dni, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Nie zniechęcaj się. Przygotuj się na przełomy z każdej strony.

Cindy McGill
Hope for the Harvest
Email: dreaminslc@hotmail.com

 

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: