Kathie Walters – Szalone Boże Babcie

9 Wrz

 

To jest czas dla Sary i innych Babć. To cudowne, że w świecie duchowym nie mamy wieku.
Każdy Może Mieć Duchowe Dzieci

Każdy—dzieci, nastolatki, mężczyźni, kobiety, starsi, najstarsi—wszyscy mogą rodzić dzieci. Ziarno może wywodzić się z każdego wieku i rozmnażać się w realiach Ducha i wieczności.

Kiedy Słowo (Boże ziarno) wychodzi z Jego ust, ma ono zdolność wyprodukowania czegoś wiecznego w osobie, która je przyjmie. Słowa mogą zasiać w kimś ziarno—ziarno, które może wzejść i dać nowe życie. Słowa wiary wypowiadane pod kierownictwem Ducha Świętego mogą udzielić wiary innej osobie; słowa uzdrowienia Ducha Świętego mogą wyprodukować uzdrowienie w kimś, kto przyjmie to ziarno. To właśnie jest udzielanie. Oczywiście, to działa tylko w realiach Ducha.
Szalone Babcie

Mnie szczególnie ekscytują BABCIE. Jest wokół trochę takich szalonych Babć. Kiedy diabeł zadrze z nimi, to pakuje się w sytuację nie do pozazdroszczenia. Te kobitki są wojownicze  i jest ich cała armia. Potrafią być wytrwałe i modlą się o swoje rodziny i miasta. Czasami wyglądają niepozornie, pachnące lawendą małe staruszki w koronkach, ale mogą powstać i narobić wiele szkód w obozie wroga.
Teraz Przychodzi Namaszczenie

Teraz przychodzi namaszczenie na te Babcie, Sary, starsze kobiety. Jeśli nie masz takiej wypełnionej Duchem Świętym Babci, to sobie jakąś zaadoptuj. Znajdź sobie taką Babcię i poproś, żeby się modliła o ciebie i twoją rodzinę.
Bóg Ochrania Swoje Księżniczki

Czy kiedykolwiek zauważyłeś jak Bóg chronił Sarę? Była już „mocno wiekową” kobietą—kiedy oboje z Abrahamem wpadli jak śliwka w kompot. Pierwszy raz dotyczył pobytu u faraona w Egipcie, kiedy Abraham kazał jej udawać jego siostrę (to była półprawda, bo Sara była jego siostrą przyrodnią). Bóg wkroczył do akcji i uwolnił ich oboje przed skutkami tej podbramkowej sytuacji.

Potem w Gerarze Sara znów udawała siostrę Abrahama. Bóg we śnie pokazał Abimelechowi kim naprawdę była Sara. Abimelech nie mógł się doczekać, żeby się ich pozbyć. To było jak trzymanie w domu ładunku wybuchowego ze świadomością, ze w każdej chwili może wybuchnąć. Zaopatrzył ich w pieniądze, dał prezenty i posłał ich z dala od siebie. Abimelech nie chciał ryzykować narażenia na Boży gniew z powodu Jego Księżniczki.
Śmiech Zwycięstwa

Bóg miał szczególny plan dla Sary. Urodziła dziecko Bożego przeznaczenia, syna obietnicy, męża wiary i przymierza, Izaaka, którego imię znaczy śmiech.

Oto trzy rodzaje śmiechu:

  • Śmiech naturalny, kiedy mówione lub robione jest coś śmiesznego.
  • Śmiech drwiny lub sceptycyzmu. Zarówno Sara jak i Abraham tak się śmiali (w sercu) kiedy Bóg dał im obietnicę syna.
  • Później, kiedy Izaak się urodził, śmiech miał już inny charakter. To był śmiech zwycięstwa i triumfu. Biblia mówi, że Bóg śmieje się ze swoich wrogów.

Sara—Księżniczka Wielu

Saraj znaczy „Księżniczka”, a Sara(h) znaczy „Księżniczka wielu.” To „wielu” doszło dopiero wtedy, kiedy przyszła wiara – kiedy obietnica przymierza została wypowiedziana i potwierdzona przez narodzenie Izaaka. Pamiętaj, Saraj i Abram bardzo się starali, żeby swoimi wysiłkami doprowadzić do pojawienia się kogoś takiego jak syn! I wydali na świat Ismaela. Piszę „oni”, ponieważ to był pomysł Saraj.
Babcie do Walki

No dobrze, Babcie będą rodzić pewne rzeczy. Biorą namaszczenie do walki o rodziny, zgubione dzieci kościoła w Kościele i zgubione dzieci kościoła, które są w świecie.

Tak wiele naszych dzieci w kościele jest nominalnymi chrześcijanami—znają Boga jedynie z imienia. Te Babcie rozpoczną walkę, nie pozwolą, żeby wróg kradł nasze dzieci i wnuki.
Chodź, Babciu, Zróbmy To!

Może jesteś starsza, ale nie masz fizycznych wnuków. Nie chciałabyś zaadoptować kogoś, żeby się o niego modlić? Może zechciałabyś okryć modlitwą niektóre rodziny, które mają kłopoty z dziećmi?

Nad młodym pokoleniem jest potężne powołanie. Zostali powołani, żeby wśród znaków i cudów zebrać żniwo w każdym narodzie. Diabeł uwziął się, żeby ich zniszczyć.

Dlatego te kobiety powstają ze świętą determinacją, aby im pomóc i ochronić od złego.
Szalone Babcie

Pewne szalone Babcie ze stanu Utah postanowiły się modlić, wierzyć i zebrać pieniądze, żeby w jakiś sposób doprowadzić dzieciaki na spotkanie prowadzone przez Dawida (Waltersa – przyp. tłum.) Anointed Young Warriors (Młodzi Namaszczeni Wojownicy) w Bakersfield, w Kalifornii. To nie było łatwe, musiały się przedzierać przez tłum.

Po konferencji jedna z nich przysłała list. Ich modlitwy i starania opłaciły się. Przygotowały poczęstunek i zaprosiły pastorów. Potem ich poprosiły, żeby zrobili coś dla dzieci—one nie siedzą w tylnych ławkach z postawą „Co będzie, to będzie.” To jest teologia Doris Day!
Od Babć z Utah:

Drogi Dawidzie,

Cieszyłyśmy się wspaniałym działaniem Ducha Świętego w Bakersfield. Ciągle mówimy każdemu o tych wspaniałych cudach. Babcie są bardzo wdzięczne i podekscytowane. Cały poniedziałek spędziłyśmy na rozmowach i modlitwie. Chcemy zasponsorować seminarium tutaj na południu Utah, na przełomie marca i kwietnia. Babcie zaproszą wkrótce wszystkich pastorów na poczęstunek, aby ich wszystkich w to zaangażować. Mamy tyle świadectw z konferencji.

Trzech moich wnuków widziało aniołów. Wszyscy oni zostali ochrzczeni w Duchu Świętym. Najmłodszy wnuk, Jason, ten, który dotychczas mówił niewyraźnie, w niedzielę dawał świadectwo. On kocha Jezusa.

Bardzo szczęśliwa babcia,

Norma

Babciu, dołącz więc do armii; zajmij swoje miejsce i przyjmij tego ducha walki o młode pokolenie. Masz coś do powiedzenia. Dużo widziałaś. Możesz zauważyć, co powinno być zrobione, czy powiedziane; więc mów. Paweł powiedział do Tymoteusza (który był jeszcze chłopcem), „Niech nikt cię nie lekceważy z powodu młodego wieku.” I ciebie, Babciu, niech nikt nie lekceważy z powodu twojego wieku!
Babcia Ubrana na Bitwę

Ubierz się ładnie, umaluj, weź swoją Biblię i wyrusz do obozu wroga i zgarnij łupy. A co jeśli wróg postawi palik na TWOJEJ ziemi? Wyrwij go w Imieniu Jezusa i powiedz: „NIE! To jest moja rodzina; tu jest moja ziemia.” Módl się o młode mamy; one mają cały dzień ręce pełne roboty. Jesteście niezwykłymi kobietami. Jestem jedną z was i kocham was. Ciało Chrystusa was potrzebuje.

 

 

Kathie Walters
Good News Ministries
kathiewalters@mindspring.com
http://www.goodnews.netministries.org/kathie.htm

 

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: