Victoria Boyson – Panująca Oblubienica – Początek Nowego Dnia

14 Wrz

 

Od Steve’a Shultza:

Victoria Boyson dzieli się tu potężnymi prawdami! Łał, to jest słowo o przebudzeniu, które może się zacząć wewnątrz CIEBIE! Niech te prawdy, o których ona tu mówi, złamią kłamstwa wroga i pomogą ci stać się tym, kim jesteś naprawdę – Jego Panującą Oblubienicą.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Victoria Boyson

Panująca Oblubienica – Początek Nowego Dnia

Zostałeś przeznaczony, aby sprowadzać Niebo na Ziemię!

W moim duchu ujrzałam masywne, starodawne, tajemnicze drzwi w okręgach Nieba, które nagle zostały złamane i otwarte. Były zamknięte przez bardzo długi czas, ale odczuwałam, że całe Niebo oczekiwało na ich otwarcie.

Wiedziałam w moim duchu, że Ciało Chrystusa było wreszcie gotowe na przyjęcie skarbów, które były schowane za tymi drzwiami. Chociaż były ciemne i straszne, to za nimi był wspaniały skarb. Najpierw otworzyły się wydając dźwięk łamanego drewna, a potem pojawiła się spoza nich wiązka światła. Z miejsca złamania tych starych zakurzonych drzwi wyszedł promień najwspanialszego światła – światła Królestwa Bożego.

W rzeczywistości światło niesie prawdę o panowaniu Oblubienicy Niebios chodzącej w pełni triumfującego zwycięstwa Chrystusa. Przez tę drogocenną Oblubienicę rządy Nieba będą sprowadzone na Ziemię.

Wreszcie nadejdzie odpowiedź na modlitwy Niebios i wypełni się proroctwo Chrystusa z Jana 14:12, że „Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto wierzy we mnie, ten także dokonywać będzie uczynków, które Ja czynię, i większe nad te czynić będzie; bo Ja idę do Ojca.” Triumfujący Kościół Jezusa Chrystusa – Jego drogocenna Oblubienica – powstanie z przebudzeniem w swoim sercu i zajmie swoją prawowitą pozycję u Jego boku. I zaprawdę, Oblubienica Jezusa nauczy się rządzić z Nim w mocy i autorytecie.

Nastaje nowy dzień dla Kościoła!

Postrach dla Piekła!

Kiedy badasz życie Jezusa Chrystusa to możesz stwierdzić, że On był naprawdę pełen miłości i współczucia. Ale nie cackał się z demonami – gromił je. Kiedy spotkał się z siłami demonicznymi, przejmował nad nimi władzę. Jego panowanie opierało się na współczuciu, i nie pozwolił wrogowi na wyrządzenie szkody tym, o których się troszczył. Nie próbował dyskutować z wrogiem, po prostu nakazywał mu odejść.

Dokądkolwiek Chrystus się udawał, niszczył dzieła ciemności i wprowadzał chaos w obozie wroga. Był bezlitosny w stosunku do mocy ciemności. Tam, gdzie była choroba, wprowadzał uzdrowienie. Tam, gdzie panował grzech, wprowadzał objawienie i uwolnienie. Żaden demon nie był bezpieczny tam, gdzie był Jezus, ponieważ On przejmował nad nim władzę. Kiedy się zbliżał, demony drżały. Był postrachem dla piekła!

Tak, ponieważ Jezus chodził w autorytecie, piekło się Go bało. Miało ku temu powód: Jezus wiedział Kim był i do Kogo należał!

Jezus żył w świecie cudów; Jego życie było naznaczone cudami. Czynił rzeczy zdumiewające i niewiarygodne. Oczy ślepych się otwierały, chromi chodzili, umarli byli wskrzeszani, demony uciekały, a trędowaci byli oczyszczani. Zadziwiał świat, a potem ustanowił platformę, po której ty i ja mamy chodzić w takiej samej mocy i autorytecie jak On.

Plan Chrystusa dla Nas: Większe Dzieła!

Jeśli jesteś zdumiony cudami, których dokonał Chrystus i dziełami, które wykonywał na Ziemi, przygotuj się na bardziej zdumiewające wydarzenia, ponieważ On powiedział, że będziemy wykonywać większe dzieła niż On! On chce, żebyśmy zrobili o wiele więcej. To jest Jego plan dla nas. To On miał taki pomysł, żebyśmy czynili rzeczy wielkie, niewiarygodne, zdumiewające i cudowne. On chce, żebyśmy żyli w świecie cudów. Chce, żebyśmy sprawili królestwu ciemności tyle problemów, ile tylko się da.

Chrystus chce, żebyśmy napotykając się na choroby, przynosili Jego moc uzdrowieńczą tam, gdzie jest potrzebna. A tam, gdzie działają demony, On pragnie, żebyśmy je wyrzucili. On chce, byśmy burzyli, rozrywali i pustoszyli twierdze wroga.

Niebo z odwagą oczekuje na to, że Oblubienica Chrystusa przebudzi się do panowania i utoruje drogę przygotowaniom do wprowadzenia rządów Nieba na Ziemię. Bo po raz pierwszy w historii ujrzymy jak realia Nieba dotykają Ziemi i musimy przyjąć nasz autorytet, który On nam dał i dopasować się do oczekiwań Nieba.

Nie możemy już dłużej ulegać fałszywej pokorze czy pozwolić się pokonać wstydowi. Musimy odrzucić bierność i uświadomić sobie naszą rolę jako Jego Oblubienicy. On przeznaczył nas, abyśmy panowali u Jego boku i troszczyli się o świat, tak jak On. On cieszy się, gdy chodzimy w Jego współczującym autorytecie i rozpraszamy ciemność przez wprowadzanie światła. Jako Jego Kościół i Jego oblubienica mamy radość z odpowiedzialności za pilnowanie i rozniecanie ognisk przebudzenia na Ziemi.

Co Widzi Wróg Kiedy na Nas Patrzy?

Wróg jest zajęty nękaniem Ciała Chrystusa. Próbuje nas obciążyć oskarżeniem i potępieniem, żebyśmy czuli się słabi i nieudolni. Ale dlaczego to robi? Czym jest tak wystraszony? Dlaczego tak usilnie stara się nas potępić i przekonać, że jesteśmy bezsilni? Ponieważ jest kompletnie przerażony na samą myśl, że faktycznie możemy odkryć jak potężni jesteśmy i tak się tego boi. To ze strachu przed nami nęka nas i nęka.

Co takiego diabeł widzi w nas, że to go tak przeraża? To Boża sprawiedliwość (zobacz 2 Koryntian 5:21) i niewykorzystane zasoby mocy nieba. On wie, że proroctwa Chrystusa wiszą nad nim, i w odpowiedniej chwili Kościół naprawdę eksploduje mocą i władzą Oblubieńca, Jezusa Chrystusa!

Wróg jest tobą przerażony, Ukochane Dziecko Boże. Tak, to prawda! Możesz widzieć siebie jako nic nieznaczącego, ale uwierz mi, piekło się ciebie boi! Gdy powstajesz, piekło drży. Gdy klękasz by się modlić, w piekle wybucha panika. A kiedy wygłaszasz Boże prawdy w autorytecie Chrystusa, demony z krzykiem uciekają.

W Królestwie Bożym nie ma małych świętych; nie ma drugorzędnego namaszczenia. Każdy z nas gra ważną rolę w armii nieba. Musimy wykonać nasze zadanie w walce z wrogiem i zająć tę ziemię, na której Pan nas umieścił.

Jesteś ważny dla Królestwa Bożego! On cię potrzebuje! Bóg potrzebuje ciebie, żeby udzielić ci swojego niebiańskiego autorytetu tu na ziemi; Boża moc wyleje się na ziemię przez ciebie. I to przez ciebie Jego wola wypełni się na ziemi, i stanie się tak jak w niebie (Mateusz 6:10). Ty jesteś drzwiami, przez które niebo dotknie ziemi!

Przez swoje triumfalne zwycięstwo na Krzyżu Chrystus pokonał wroga o odebrał mu władzę, którą miał nad nami. Ogołocił wroga z jego władzy nad nami i dał nam klucze do Królestwa Niebios (zobacz Kolosan 2:15). Tak wygląda prawda o tym kim jesteśmy, czego On dokonał i czego my dokonamy.

Jest czas, żeby zająć tę pozycję, którą mamy w Chrystusie i nie pozwolić wrogowi dręczyć nas swoimi kłamstwami. Jest czas, żeby zostawić z tyłu naszą przeszłość i nie pozwalać wrogowi jej przypominać, aby mógł cię trzymać skutego łańcuchem. Zerwij łańcuchy winy i potępienia i użyj ich przeciwko wrogowi. Jesteś sprawiedliwością Bożą w Chrystusie Jezusie i będziesz czynił większe dzieła.

To światło, które wydostawało się przez tę szczelinę w drzwiach było tak jasne, że przy większym otwarciu tych drzwi mogłoby oślepić. Ale słuchajcie Święci, one się otwierają i jesteśmy na początku oglądania tych prawd, które były przed nami, ale nie mogliśmy ich w pełni przyjąć: mamy autorytet w Jezusie Chrystusie i to, co On uczynił na Golgocie było dla nas, nie tylko dla naszego zbawienia, ale żeby nam dać moc i władzę.

Umiłowani, musimy sobie uświadomić, że jesteśmy Jego panującą Oblubienicą. Chrystus objawia więcej o tym kim naprawdę jesteśmy w Nim. On wybrał ciebie, żebyś panował u Jego boku i przewodził światu całą tą miłością i mocą, którą On posiada. Ty jesteś tą panującą Oblubienicą Nieba.

Dołącz do mnie i idźmy Jego śladami w tym wszystkim, co On ma dla nas!

Pomódl się, proszę, ze mną: Drogi Ojcze, przyjmuję w darze autorytet, który nabyłeś dla mnie drogocenną Krwią Twojego Syna. Uczyń mnie postrachem dla piekła i radością dla nieba. Panie, dziękuję Ci za to, że będę chodzić w Twojej mocy i autorytecie.

Z miłością w Jezusie

Victoria Boyson
Speaking Life Ministries
Email: victoria@boyson.org

 

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: