Doug Addison – Odbudowa, Odpłata i Pojednanie: Boży Plan na Rok 2012

22 Paźdź


Od Steve’a Shultza:

Naprawdę znajdujemy się w sezonie przejścia i zmian. Rozpoznanie czasów i pór wymaga dobrego wglądu. To ważne słowo prorocze Douga Addisona na ten sezon. Przeczytaj uważnie… tu są ważne rzeczy dla każdego z nas.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Doug Addison

Odbudowa, Odpłata i Pojednanie: Boży Plan na Rok 2012

Znajdujemy się w strategicznym czasie, w którym Bóg tak przearanżowuje pewne rzeczy, żeby przyniosły zdumiewające rezultaty na ziemi i w naszym życiu. Jeśli śledziłeś serię proroczych słów, które Bóg dawał mi w tym roku, to wiesz, że Bóg przynosi ludziom sprawiedliwość i odpłatę za to wszystko, co zostało utracone, zgubione czy pomniejszone podczas ostatnich dziewięciu lat (2002–2011).

Bóg przemówił do mnie, że wróg przesadził w działaniu przeciwko nam, i że jeśli Go tylko o to poprosimy, to On przyniesie odpłatę. Nie ma żadnych ograniczeń czasowych co do tego proroczego słowa, ponieważ Bóg jest poza czasem, i bardzo zachęcam, żebyś nadal prosił Boga, aby przyszedł z odpłatą za wszystko, co utraciłeś. Twoja odpłata może przyjść do ciebie w formie różnych wzrostów. Wypatruj więc takich rzeczy, jak nowe względy, nieoczekiwane pieniądze, wzrosty, promocje, odbudowanie relacji, nowe dary duchowe i Boża moc w twoim życiu.

Słowo Prorocze w Rosz Haszana

Rosz Haszana (Żydowski Nowy Rok) zakończył się w tym roku o zachodzie słońca w piątek 30 września. W Kalifornii słońce zaszło o 6:54 wieczorem. O 6:50 zstąpiła na mnie obecność Boża i otrzymałem pięciominutowe objawienie prorocze. Oto pewne rzeczy, o których Bóg mówił do mnie.

Kiedy słońce zachodzi w Rosz Haszana (piątek 30 września) zamyka się stary sezon. Znajdujemy się teraz w trzymiesięcznym okresie przejścia, który trwa od października do grudnia. Nie daj się zniechęcić w tym czasie, bo wiele rzeczy może wyglądać odwrotnie niż tego oczekujesz. Bóg przearanżowuje pewne rzeczy, przynosząc nowe nawiedzenia anielskie i przygotowując nowy start na styczeń 2012.

Rzeczy, Które Przyjdą w 2012

W nadchodzącym roku zobaczymy nowe przełomy w medycynie. Atak niszczących chorób i wirusów Bóg zrównoważy zapoczątkowaniem radykalnych odkryć w medycynie i terapii.

Pojawią się nowe wynalazki i zostaną wyzwolone z Nieba strategie w biznesie. Niektórzy ludzie dostaną objawienie jak zarobić milion dolarów w ciągu jednego dnia. Partnerzy biznesowi dostarczą finansów na projekty Królestwa.

Bóg udzieli nowego wejrzenia jak postępować z niektórymi dużymi problemami politycznymi i społecznymi, które w przeszłości doprowadziły do podziałów. Bóg zsyła Ducha Pojednania, który przyniesie uzdrowienie w relacjach pomiędzy grupami ludzi i narodami.

Usłyszałem o dwóch przedziałach czasowych w tym roku: 14-17 listopada 2011 i 9-14 grudnia 2011. To będzie znaczący czas połączenia i w pewnych przypadkach odbudowy. Módl się, żeby podczas tych dni wypełniły się Boże plany.

Wyróżnienie Dziewięciolatków

Gdy Bóg rozmawiał ze mną powiedział, że ponieważ wróg bardzo nasilił atak zaczynając w roku 2002, więc dzieci urodzone w roku 2002 (a także niektóre z 2001) zostaną niezwykle użyte przez Boga i mają wysokie życiowe powołanie. Ci młodzi ludzie mają wysoki poziom inwencji twórczej i wielu z nich już doznało sprzeciwów i oporu. Wielu z nich w ciągu kilku następnych lat zacznie działać na w wyższym poziomie mądrości i namaszczenia.

Oddziaływanie Anielskie

To jest czas wzrostu w rozeznaniu, gdyż Bóg zsyła Ducha Mądrości i Objawienia. W tym miesiącu nastąpi też wzrost w dziedzinie snów i nawiedzeń anielskich. Cel tego wszystkiego został określony w Efezjan 1:17: „…ku poznaniu Jego.” To jest czas, żeby prosić Boga, aby otworzył nasze duchowe oczy i uszy, żebyśmy mogli wzrastać w głębszej intymności z Nim.

Kończy się Sezon Suchych Kości

5 października, gdy pisałem na komputerze, Bóg przemówił do mnie, że tej zimy skończy się „sezon suchych kości.” W chwili, gdy zapisywałem te słowa: „Ta zima przyniesie zakończenie sezonu suchych kości,” w dach mojego domu uderzyła dziwna burza. Bóg potwierdził te słowa bardzo intensywnym deszczem, który trwał przez około trzydzieści sekund i zaraz potem wyszło słońce. Potem się dowiedziałem, że to się przydarzyło wielu ludziom, i kiedy te rzeczy zaczną się dziać, będą wielkie. Szatan próbował powstrzymać pewne rzeczy, ponieważ następne Boże poruszenie będzie ogromne i wywrze wpływ na cały świat.

Efezjan 1:17-18 „…aby Bóg Pana naszego Jezusa Chrystusa, Ojciec chwały, dał wam Ducha mądrości i objawienia ku poznaniu jego, i oświecił oczy serca waszego, abyście wiedzieli, jaka jest nadzieja, do której was powołał, i jakie bogactwo chwały jest udziałem świętych w dziedzictwie jego…”

Błogosławieństwa,

Doug Addison
InLight Connection
Email: respond@dougaddison.com

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: