Jill Austin – Święte Zaproszenie

27 Paźdź

 

Aggeusz 2:7 „‚Poruszę wszystkie narody tak, że napłyną kosztowności wszystkich narodów i napełnię ten dom chwałą,’ mówi PAN Wszechmocny.”

 

Jak się Przygotowujemy?

Co mamy robić w tej godzinie, żeby się przygotować? Jak przygotowujemy się praktycznie na prorokowane w Biblii kataklizmy czasów ostatecznych?

Mamy święte zaproszenie na tę godzinę – własnoręcznie podpisane przez Boga, zaproszenie zainspirowane i napisane, aby właściwie odpowiedzieć na Jego pragnienie przyspieszenia pracy, którą On wykonuje w tej godzinie.

Kościół był nauczany przez 2000 lat, ale Oblubienica wciąż jeszcze nie jest gotowa. Co musimy zrobić w tej godzinie, aby zobaczyć ten późny deszcz z Joela 2 i wylanie siedmiorakiego Ducha z Izajasza 11?

Nie potrzebujemy więcej informacji, ale udzielenia, ponieważ ekstremalne czasy wołają o ekstremalne miary. Żyjemy w dniach przyspieszenia, kiedy Bóg przygotowuje ziemię na potężną wizytację Jego obecności i Jego mocy. Ten nowy sezon będzie naznaczony przez potrząśnięcia w polityce, ekonomii i w przyrodzie.

Podczas gdy świat stoi na krawędzi III Wojny Światowej, Bóg nie chce potrząsnąć tylko zewnętrznymi infrastrukturami (Aggeusz 2), ale Bóg chce potrząsnąć tobą, aby dać ci pełnię twojego przeznaczenia.

Dzisiaj Bóg uwalnia siedmiorakiego Ducha opisanego w Izajaszu11:2: „Spocznie na Nim Duch Pana, Duch mądrości i zrozumienia, Duch rady i mocy, Duch poznania i bojaźni Pana.”

Ten Duch wyposaży cię, abyś był tym, który wpływa na bieg historii. Ale musimy wołać do Pana o wzmocnienie tym Duchem, abyśmy byli jak ta świątynia w Aggeuszu 2 – wypełnieni Jego chwałą!

Jeśli Jego Obecność uczynimy naszą pasją, a naszym celem będzie gotowość w sercach, możemy stać mocno i nie zachwiejemy się nawet w środku wielkiego ucisku. Pan otwiera nadprzyrodzone skarbce i zaopatrzenie z nieba, oparte na decyzjach podejmowanych przez Jego lud. Uaktywnij swoją wolę już dziś, aby ją dostosować do Bożej woli!

Nasze serca muszą wołać, aby przyszło Boże Królestwo i na ziemi wykonała się Jego wola, tak jak jest w niebie. Potem kiedy narody będą się wściekać, źli władcy świata będą knuć daremne plany, a ludzie będą mieli zamęt z powodu wydarzeń na świecie, my możemy stanąć ufni i spokojni, wiedząc kim jest nasz Bóg!

Modlitwa: Boże, chcę mieć wpływ na historię! Potrząśnij we mnie wszystkim, czym można potrząsnąć. Nie chcę religijnej rutyny, wolę ciekawe przygody radykalnego zwiastuna, który z radością odda Ci wszystko. Wypełnij mnie Twoją chwałą, abym dotknął świata dla Jezusa!

Przebudzenie

2 Kronik 16:9: „Bo oczy PANA przepatrują całą ziemię, aby wzmacniać tych, których serca są w pełni oddane dla Niego.”

Przebudzenie to nie narodziny masowego ruchu, ale seria odrębnych decyzji. Przez kilka ostatnich lat podróżowałam do wielu kościołów i narodów. Wielu gromadziło się i nawoływało innych do modlitwy, postu i chodzenia w jedności.

Pierwsze spotkania są wypełnione przez coraz większy impet wypróbowywania nowych idei. Potem impet powoli słabnie; na straży na murze pozostaje jeden lub dwóch wstawienników. Kilku wiernych patrzy ponuro na puste rzędy krzeseł.

Zniechęcamy się, kiedy nie widzimy innych przejawiających ten sam entuzjazm dla przebudzenia, który my mamy. Martwimy się: „Jak nasze miasto może być zmienione skoro nie jest zaangażowany pastor tego dużego kościoła i nie ma kompletu na wszystkich spotkaniach?” Ale mówię wam, kochani, Bóg się nie koncentruje na pustych krzesłach!

On skupia się raczej na tych krzesłach, które są zajęte! Ty tam jesteś. On cię tu przyciągnął. On chce zacząć pracę z tobą. Przebudzenie zaczyna się dzisiaj. Przebudzenie zaczyna się od ciebie.

On wybrał cię osobiście przed założeniem świata, abyś rozpoczął podróż do pełni twojego przeznaczenia. Czy wolisz być Jego głosem zamiast być echem głosu człowieka?

Jeśli tak, czy powrócisz do Niego jako twojej pierwszej miłości? Pamiętaj, to Bóg musi pierwszy rozpalić nasze serca radykalną pasją dla Jezusa. Intymność jest tym, co roznieca rewolucję.

Czy obecność żywego Boga w pełni zapanowała w twoim sercu? Jeśli to się nie stało, zatem dlaczego oczekujesz, że wydarzy się to na jakimś publicznym spotkaniu? Przebudzenie zaczyna się od ciebie! Przemiana miasta musi być poprzedzona osobistą przemianą. Niech rewolucja zacznie się dzisiaj – i niech się zacznie od ciebie!

Modlitwa: O, Panie, proszę, żebyś mnie zrewolucjonizował radykalnie. Spraw, żeby przebudzenie tak głęboko rozpaliło moje serce, żeby inni nie mogli się nie zmienić! O, Panie, Ty naprawdę jesteś wszystkim, czego pragnę! Kocham Cię i chcę Cię lepiej poznać.

Uwrażliw moje serce na nowo. Chcę powrócić do Ciebie jako mojej pierwszej miłości. Kiedy moje serce odpływa i staje się letnie, sprowadź mnie do Siebie. Boże, obiecuję Ci zrobić wszystko, żeby być całkowicie poświęconą dla Ciebie. Rozpal mnie.

Jill Austin
Master Potter Ministries
Email: info@masterpotter.com

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: