Bill Yount – Duchowe Rydwany jako Środki Transportu w Czasach Ostatecznych

28 Paźdź


Od Steve’a Shultza:

Ludzie dużo dziś mówią o aniołach. Żniwo jest wciąż ogromne i On wysyła swoich aniołów przed nami, aby pracowali z nami. Przeczytaj ten wyjątkowy artykuł Billa Younta i przygotuj się, bo twój rydwan przybędzie.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Bill Yount

Duchowe Rydwany jako Środki Transportu w Czasach Ostatecznych

Dzieje Ap. 8:39-40 Gdy zaś wyszli z wody, Duch Pański porwał Filipa i eunuch nie ujrzał go więcej, lecz radując się jechał dalej swoją drogą. Filip zaś znalazł się w Azocie i obchodząc wszystkie miasta, zwiastował dobrą nowinę, aż przyszedł do Cezarei.

Wśród narastających międzynarodowych katastrof, które zaczynają się na całym świecie, będą do wykonania pilne misje, które będą wymagały od misjonarzy szybkiego docierania do narodów. Te misje nie będą uzależnione od niestabilnych warunków w transporcie lotniczym. Bóg znajduje się zawsze krok do przodu, kiedy chodzi o rozprzestrzenianie Ewangelii i pójście na cały świat.

Usłyszałem w Duchu, że do Sali tronowej zostały wezwane „rydwany”, które w dniach ostatecznych mają być środkiem transportu na pilne misje po całym świecie. W przemieszczaniu Bożych ludzi z jednego miejsca na drugie, gdzie będą usługiwać podczas klęsk żywiołowych, czas będzie miał ogromne znaczenie. W wielu przypadkach Bóg użyje aniołów, i podnosząc standard przeciwko wrogowi, który nęka narody katastrofami, będzie On wysyłał swoich ludzi „pierwszą klasą,” szybko!

Słyszałem świadectwa, w których pewni wierzący modlili się o jakiś naród i nagle zostali przeniesieni w Duchu i znaleźli się w tym narodzie, usługując ludziom. Niektórzy byli tam w snach czy wizjach, a niektórzy w ciele! Wierze, że żyjemy w godzinie, kiedy nie powinniśmy ograniczać Boga, ale powiedzieć: „Oto jestem, Panie; poślij mnie dokądkolwiek zechcesz!”

Duchowe „Rydwany Ognia”

To ciekawe, że czołgi w armii izraelskiej są nazywane „Rydwanami Ognia.” Kiedy byłem w Izraelu, widziałem pokaz tych czołgów w działaniu. Te czołgi mogą wystrzeliwać ogień w stronę wroga z dział umieszczonych na tyle czołgu. W razie potrzeby mogą też zrobić zasłonę dymną. Uważa się, że te czołgi są najpotężniejszą artylerią na świecie.

Pan przetransportuje wiele duchowych „Rydwanów Ognia” na terytorium wroga, gdzie ludzie zostali zniewoleni przez przeciwnika i naturalne kataklizmy. Te Rydwany będą wyposażone w Boży ogień i dym Jego obłoku chwały! Zostaną użyte do uratowania wielu ludzi od śmierci, gdyż ich załogi, jak płomienie ognia, będą głosić do tysięcy ludzi z Bożym ogniem w swoich ustach – i będą ukryci przed wrogiem i katastrofami w obłoku Jego Chwały!

„Anielscy Kontrolerzy Lotów i Ruchu Naziemnego”

Podczas gdy ziemia wydaje się coraz bardziej wychodzić spod kontroli i narasta jęk z powodu trzęsień ziemi i dziwnych zjawisk pogodowych, Boży ludzie dostaną na swoje wejście i wyjście ochronę aniołów, którzy będą ich eskortować w czasie ich tajnych misji. Kiedy wydaje się, że wszystko jest poza kontrolą, Bóg nadal będzie zasiadał nad okręgiem ziemi, całkowicie panując nad głoszeniem Ewangelii! Aniołowie pomogą w kontroli lotów i transportu naziemnego podczas misji Bożego ludu.

Kiedy tak wielu Bożych ludzi będzie podróżować i usługiwać w tych duchowych „Rydwanach Ognia”, granice ich autorytetu będą sięgać całych narodów i regionów, aby odkupić i wyprowadzić życie z chaosu!

Czy jesteś gotowy na wyższy poziom podróżowania?

Bill Yount
Blowing the Shofar Ministries
Email: theshofarhasblown@juno.com

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: