Paul Cox – Nadchodzą Bohaterzy

4 List
Od Steve’a Shultza:Paul Cox ma bardzo dobre wejrzenie od Pana. Jeśli Stary Testament mówi o walecznych bohaterach, o ileż więcej Bohaterów ujrzymy dzisiaj. Nawet Gedeon był nazwany BOHATEREM… a wtedy był wystraszony na śmierć i się ukrywał.

Aniołowie są także potężnymi istotami duchowymi. Poza tym, nie moglibyśmy wypróbować tej czy innej drogi, gdyby Bóg nie wysłał pewnych potężnych duchowych istot, takich jak aniołowie, albo nawet ludzie, którzy poszli do Nieba i Bóg wysłał ich z powrotem. Jest wiele takich współczesnych świadectw. Nawet małe dzieci były zabierane do Nieba, skąd wracały jako potężniejsze istoty niż były dotychczas. Bob Jones mówi o pójściu do nieba i powrocie z nagłą potężną pamięcią, na przykład.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Paul L. Cox

Nadchodzą Bohaterzy

Często przykuwa moją uwagę to, co oglądam w filmowej serii Kroniki Narnii! Wiele scen w tych filmach odzwierciedla to, co Pan nam objawił o duchowym świecie. Szczególnie poruszyła mnie scena z filmu Książę Kaspian. Pod koniec tego filmu Łucja udaje się na poszukiwanie Aslana (tureckie imię lwa), żeby pomógł w bitwie, która wygląda na z góry przegraną, a ma być stoczona z wrogami Narnii. Aslan spokojnie odpowiada, że nadszedł czas, żeby „Obudziła swoich starych przyjaciół, drzewa.” Byłem zaskoczony, bo to właśnie pokazał mi Pan jakiś czas temu, że istnieją „duchowe istoty”, które wyglądają jak drzewa, szczególnie cedry. Te osoby są zwane Bohaterami, i wygląda na to, że oni się teraz pojawiają na ziemi.

Rozważ te wersety z Księgi Joela; Bohaterzy są wspomniani w kontekście „dnia Pańskiego” i „wylania Ducha Bożego na wszelkie ciało w dniach ostatecznych”:

Joel 2:5-11 Podskakują po wierzchołkach gór z turkotem wozów wojennych, z trzaskiem płomienia ognia, który pożera ściernisko, podobnie jak potężny lud, gotowy do bitwy. Przed nim ze strachu drżą ludy, wszystkie twarze bledną. Biegną naprzód jak bohaterowie, wdzierają się na mury jak wojownicy; każdy idzie prosto swoją drogą i nie zbacza ze swojej ścieżki. Nie wypiera jeden drugiego, każdy idzie swoim torem, prą naprzód wśród pocisków, w ich szeregach nie ma przerw. Uderzają na miasto, szturmem zdobywają mur, wpadają do domów i wdzierają się oknami jak złodzieje. Drży przed nimi ziemia, trzęsie się niebo, słońce i księżyc są zaćmione, a gwiazdy tracą swój blask. I Pan wydaje swój donośny głos przed swoim wojskiem, gdyż bardzo liczne są jego zastępy i potężny jest wykonawca jego rozkazu. Tak! Wielki jest dzień Pana i pełen grozy, któż go przetrwa?

Joel 3:14-16 Obwołajcie to wśród narodów! Ogłoście świętą wojnę! Powołajcie pod broń bohaterów, niech przyjdą i wyruszą wszyscy wojownicy! Przekujcie swoje lemiesze na miecze, a swoje sierpy na oszczepy! Kto słaby, niech mówi: Jestem bohaterem! Przychodźcie śpiesznie, wy, wszystkie okoliczne narody! Zbierzcie się! Panie, sprowadź tam swoich bohaterów!

Kilka lat temu byłem w Północnej Karolinie i wtedy Pan po raz pierwszy mówił do nas o tych Bohaterach. Tuż przed moim wyjazdem w tę podróż jeden ze wstawienników powiedział mi, że Pan pokaże mi nową duchową istotę po mojej lewej stronie 90 stopni przede mną. Podczas prowadzenia szkoły spostrzegłem coś przede mną po mojej lewej stronie i dostaliśmy słowa „Bohaterzy.” Osoby z tej szkoły mówiły, że oni wyglądali jak drzewa. Te drzewa wyglądały jak cedry puste w środku. Ponieważ Bohaterzy mają nadprzyrodzoną naturę, więc mogą zmieniać swój kształt i przybierać postać ludzi w złotym hełmie z czerwonymi i fioletowymi piórami. Czasami towarzyszy im skapujący po nich miód. Zauważyliśmy także, że ich twarze były gorące! Izajasz 13:2-8 mówi:

„Na łysej górze zatknijcie sztandar, podnieście na nich głos, machajcie ręką, aby wkroczyli do bram panów! Ja wezwałem moich poświęconych i powołałem moich bohaterów, dumnych z mojej chwały, aby wykonali wyrok mojego sądu. Słuchaj! Na górach wrzawa jakby licznego ludu. Słuchaj! Zgiełk królestw, zgromadzonych narodów. Pan Zastępów dokonuje przeglądu zastępów bojowych. Ciągną z dalekiej ziemi, od krańców nieba, Pan i narzędzia jego grozy, aby zniszczyć całą ziemię. Biadajcie! Bo bliski jest dzień Pana, który nadchodzi jako zagłada od Wszechmocnego. Dlatego opadają wszystkie ręce i truchleje każde serce ludzkie. I są przerażeni; ogarniają ich kurcze i bóle, wiją się z bólu jak rodząca, jeden na drugiego spogląda osłupiały, ich oblicza są w płomieniach.”

Przygotuj się na Nowe Sposoby Prowadzenia Bitwy

Prorocze słowa o tej duchowej armii zaczęliśmy otrzymywać w 2005 w Australii. To słowo było skierowane do Australii, ale ma szerszy kontekst.

Po całym świecie
Wojownicy, Wojownicy
Wojownicy
Wołanie, żeby wojownicy
Powstali
Widzę ogień w całym kraju
Ogień zapłonie
Zacznie płonąć wszędzie dokądkolwiek się udasz
Widzę fale tsunami
Wychodzące z morza
Zalewające Australię
Widzę jeźdźców
Jeźdźców na koniach
To bohaterzy
To bohaterzy
To bohaterzy
Nadchodzą

W 2006 roku w Burns Lake w Kanadzie i w 2007 w Venlo w Holandii otrzymaliśmy więcej słów o tej armii Pana, tych Bohaterach na ziemi.

 W 2008 roku zostało przekazanych wiele słów o nadejściu tych Bohaterów. Mimi Lowe otrzymała takie słowa 15 listopada 2008: „Wojna. Wojna. Wojna jeszcze się nie skończyła. Objawienie jest wstrzymywane. Wojna trwa. Wróg chciał przyjść jak potop, ale Ja cię ochroniłem. Wróg nie może podejść blisko ciebie. Bohaterzy, Bohaterzy. Więcej objawienia o Bohaterach.”

14 listopada 2010 przyszło słowo, że potężna armia podeszła do naszej pustyni w Kalifornii. Tego dnia mieliśmy potwierdzenie, że rzeczywiście miała miejsce sprawiedliwa duchowa inwazja. Byłem też w innych miejscach, gdzie ogłaszano proroczo przybycie tej armii Pana.

Pan obudził Bohaterów. Zmienia się natura duchowej walki i musimy być przygotowani na nowe sposoby prowadzenia bitwy.

Dr Paul L. Cox,
Aslan’s Place
Email: office@aslansplace.com

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net


Po angielsku The mighty ones, a w języku hebrajskim w podanych odnośnikach biblijnych jest użyte słowo גִּבּוֹרִים giborim – bohaterzy, w liczbie pojedynczej גִּבּוֹר gibor – bohater (przyp. tłum.).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: