Doug Addison – Bóg Zarządza Twoją „Odpłatę i Promocję”

18 List

 

Od Steve’a Shultza:

Oto najnowszy artykuł Douga Addisona, który właśnie otrzymaliśmy. Wielu ludzi może doświadczać pewnych rzeczy, które dzieją się przed ich oczami w konkretnym czasie, ale nie rozpoznają tego jako przełom w ich życiu, który daje im Bóg. Przeczytaj uważnie to słowo Douga, tu są klucze do naszego błogosławieństwa.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Doug Addison

Bóg Zarządza Twoją „Odpłatę i Promocję”

Biuletyn z 15 listopada 2011:

Czas Przejścia

Jedenaście jest liczbą, która symbolizuje przejście (to prawie dwanaście, które reprezentuje Boży rząd i początek nowego dnia). Wchodzimy w nowy czas, w którym rzeczy zaczną płynąć o wiele łatwiej. Przez ponad jedenaście lat (2000–2011) oglądaliśmy negatywne przejścia, które wprowadzały trudne wydarzenia jak terroryzm, zapaść ekonomiczną i globalny niepokój. Teraz przez następnych jedenaście miesięcy mamy szansę zobaczyć zwrot.

Powt. Prawa 11:11 „Lecz ziemia, do której się przeprawiacie, aby ją posiąść, to ziemia gór i dolin, zraszana z nieba wodą deszczu.”

Wchodzimy w czas odświeżenia z Nieba, w którym Bóg zaspokoi nasze potrzeby ponad nasze wyobrażenie.

Przejście ma miejsce wtedy, gdy wiele dawnych zwyczajów robienia rzeczy nie jest już tak  skutecznych, a nowe nie są jeszcze w pełni objawione. Bóg powiedział mi, że od października do grudnia może się okazać, że nie mamy dużo wyników, za którymi tak wielu z nas tęskni. To dlatego, że będziemy potrzebować pomocy aniołów i dokonać korekty naszych zapatrywań, aby działać w nowych rzeczach, które nastaną w roku 2012. Nie czuj się więc zniechęcony przez to, co przez parę następnych miesięcy może wyglądać jak powolny start.

Niedawno usłyszałem o dwóch strategicznych okresach: 14–17 listopada 2011 i 9–14 grudnia 2011. To będzie znaczący czas połączeń, a w niektórych przypadkach odbudowanie rzeczy, które utraciliśmy w przeszłości. Wypatruj pojawienia się nowej kreatywności i nowych relacji. Módl się, żeby Boże plany wypełniły się szczególnie w tych dniach.

Zwrot Dnia Pojednania

Jak sobie przypominasz, Jom Kipur, Żydowski Dzień Pojednania przypadał w tym roku 8 października. Bóg przemówił do mnie tego dnia, że wielu ludzi doświadcza serii frontalnych ataków wroga, który chce zatrzymać to, co teraz ma się wydarzyć. Bóg powiedział, że ten atak się kończy, a On zarządza twoją odpłatę i promocję. Szatan fałszywie oskarżał wielu ludzi i usiłował złapać ich w pułapkę.

Atak na ciebie był o wiele cięższy niż sobie go uświadamiasz. Demony otrzymywały specjalne zadania, a w wielu przypadkach opozycja pochodziła od potężnych zwierzchności. A nawet chrześcijanie nieświadomie mówili i modlili się przeciwko innym chrześcijanom, a do tego przeklęli cię ludzie zaangażowani w czary i wiedzę tajemną. To był atak dziesięciu ton i dlatego Bóg odpowiednio wprowadzi wielu ludzi w błogosławieństwo o sile stu ton.

Bóg przemówił do mnie, że Zachariasz 3:1–7 jest znaczącym fragmentem na ten czas.

Potem ukazał mi Jozuego, arcykapłana, stojącego przed aniołem Pana i szatana stojącego po jego prawicy, aby go oskarżać. Wtedy anioł Pana rzekł do szatana: Niech cię zgromi Pan, szatanie, niech cię zgromi Pan, który obrał Jeruzalem! Czyż nie jest ono głownią wyrwaną z ognia? A Jozue był ubrany w szatę brudną i tak stał przed aniołem. A ten tak odezwał się i rzekł do sług, którzy stali przed nim: Zdejmijcie z niego brudną szatę! Do niego zaś rzekł: Oto ja zdjąłem z ciebie twoją winę i każę cię przyoblec w szaty odświętne. Potem rzekł: Włóżcie mu na głowę czysty zawój! I włożyli mu na głowę czysty zawój, i przyoblekli go w szaty. A anioł Pana stał przy tym. Potem dał anioł Pana uroczystą obietnicę Jozuemu: Tak mówi Pan Zastępów: Jeżeli będziesz chodził moimi drogami i będziesz pilnował mojego porządku, będziesz zawiadywał moim domem oraz strzegł moich dziedzińców, dam ci dostęp do tych, którzy tu stoją.

Jozue był pierwszym arcykapłanem sprawującym urząd po wyjściu z niewoli Babilońskiej i odbudowie Jeruzalem. Powinien służyć w świątyni w czystych szatach lnianych. Szatan oskarżał go, że nie spełniał warunków, aby służyć. Szaty Jozuego nie były brudne z powodu grzechu, ale dlatego, że ciężko pracował przy odbudowie świątyni. Podobnie my dzisiaj, ciężko pracowaliśmy przy odbudowie Bożych planów na ziemi, a szatan oskarża nas fałszywie, że popełniliśmy „fatalne błędy”, czy nie jesteśmy odpowiednimi ludźmi do tej służby. Bóg teraz przychodzi i odwraca to wszystko.

Wielu z was jest podobnie jak Jozue „głownią wyrwaną z ognia”. Doświadczyliście olbrzymich strat, wypalenia i ucisku od ognia, który zapłonął przeciwko wam. Duch Boży mówi teraz: „Pan gromi cię, szatanie, odejdź od życia tych, którzy zostali powołani do odbudowania Królestwa Bożego na ziemi.”

Powody Braku Przełomu

Otrzymałem zapytania od ludzi, którzy prosiły Boga o odpłatę i odbudowę tego wszystkiego, co zostało im skradzione, ale ciągle widzą, że dzieje się coś przeciwnego. Wróg będzie próbował rozwinąć zasłonę dymną, abyś myślał, że to się nigdy nie zmieni w twoim życiu.

Częścią procesu odbudowy jest podwójne sprawdzanie czy nie ma w naszym sercu nieprzebaczenia w stosunku do kogokolwiek. Wypowiadanie się przeciwko innym czy nawet mocne przekonania, które nie mają nic wspólnego z odkupieniem, mogą odciąć cię od Bożego błogosławieństwa. Może zachcesz poprosić Boga: „Pokaż mi, co szatan chce ukryć przede mną,” i „Pokaż mi co jest na teraz, a co na później.” Za każdym razem, kiedy modlę się tymi krótkimi, ale potężnymi modlitwami, oglądam prawie natychmiastowe odpowiedzi.

Błogosławieństwa Pokoleniowe

To jest czas, żeby zbadać nasze duchowe dziedzictwo pokoleniowe, poszukiwać darów i powołań, które nigdy nie zostały wypełnione, ani nawet odkryte. Wróg powstrzymywał odkrycie nawet twojego głównego powołania w twoim życiu, i to jest czas, żeby je odkryć i oddać je Bogu. Mogę ci opowiedzieć o wielu doświadczeniach, które miałem po tym, jak zacząłem modlić się do Boga, aby mi to objawił.

CNN – Oglądani przez Świat

Podczas gdy w zeszłym miesiącu nasz naród oglądał jak nietypowa i silna śnieżyca uderzyła Connecticut, Nowy Jork i New Jersey (CNN), Bóg powiedział, że On zmienia to jak ludzie w tych stanach będą postrzegani przez świat. Ponieważ pojawią się nowe rzeczy, więc oni będą oglądani przez świat z powodu tych wszystkich pozytywnych rzeczy, które wykonali, aby otworzyć Królestwo Boże tym, którzy potrzebują miłości i akceptacji. To jest zaproszenie od Boga, aby wyjść ze starych sposobów myślenia i zacząć realizować nową strategię od Boga.

Błogosławieństwa,

Doug Addison
InLight Connection
Email: respond@dougaddison.com

  Doug Addison jest wybitnym mówcą na konferencjach międzynarodowych, pisarzem i od wielu lat gościem zapraszanym do programów telewizyjnych i radiowych. Jego obecność wprowadza dużo zabawy i mnóstwo energii, gdyż używa on języka komedii jako środka, aby przekazywać głębokie prawdy. Jest doświadczonym interpretatorem snów, a z zawodu jest komikiem.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

 

Mój Komentarz

To jest ważne słowo prorocze. Mogę poświadczyć, że w moim życiu Bóg uczynił to, co zapowiedział  przez Douga na dni 14-17 listopada 2011. Czekam na więcej.

Artykuł miał się ukazać wczoraj, ale uniemożliwiły to problemy z łączem internetowym.

Reklamy

Komentarze 2 to “Doug Addison – Bóg Zarządza Twoją „Odpłatę i Promocję””

 1. Mon@ 21 listopada 2011 @ 11:34 #

  Nie wiedziałam, że „hamerykanskie” proroctwo może mieć zastosowanie w Polszcze… wszystko się zgadza… szok… 😀

  • niezatrzymywalna 21 listopada 2011 @ 22:35 #

   Tak, okazuje się, że namaszczone słowo prorocze może mieć zastosowanie w zupełnie innym miejscu na świecie. Wielokrotnie Bóg mówił do mnie przez amerykańskich wierzących. Ostatnio bardzo lubię czytać proroctwa Eileen Fisher, mają dużo zachęty i pocieszenia.
   Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za odwiedziny i komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: