Mahesh i Bonnie Chavda – Znajdujemy się w Punkcie Zwrotnym – Dokonaj Zmiany!

24 List

 


Od Steve’a Shultza:

Kiedy dokonujemy ZMIANY, aby się dopasować do planów Nieba, wtedy umieszczamy się we właściwym miejscu posłuszeństwa głosowi Boga, bez żadnych uprzedzeń, przekonań czy opinii. Decydujące jest to, co mówi Bóg. Ale pytanie brzmi: Czy będziemy posłuszni?

Uczymy się tego przez całe życie, ale Chavdowie są wśród tych, którzy poddali dzieło swojego życia w posłuszeństwo Bożemu głosowi. To słowo przekazane przez Mahesha i Bonnie Chavdów jest NADPRZYRODZONE i cudownie WYPEŁNIONE ŁASKĄ .

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Mahesh i Bonnie Chavda

Znajdujemy się w Punkcie Zwrotnym – Dokonaj Zmiany!

Słowem na dzisiaj i na tę godzinę jest ZMIANA! Znajdujemy się w punkcie zwrotnym. Wielu z was czuje to osobiście, ale widzimy to też w naszym narodzie, w gospodarce i na świecie.

Punkt zwrotny to taki moment kiedy dochodzi się do takiego miejsca, z którego nie ma odwrotu. To punkt wrzenia, kryzysu, gdzie całe to ciśnienie, które znajdowało się pod powierzchnią, teraz wybucha na zewnątrz i wychodzi na jaw. Kiedy to się dzieje, wyzwalana jest moc, która przynosi nieodwracalne zmiany.

Świat jest w kryzysie. Królestwa ziemi ścierają się ze sobą i chcą wpłynąć na los naszego narodu. Ale my, ludzie Boga, niesiemy autorytet Nieba, aby obrócić kryzys w zmianę w kierunku planów i celów Bożych w naszym pokoleniu. Jezus powiedział: „Dana mi jest wszelka moc na niebie i na ziemi, dlatego idźcie na cała ziemię i głoście te dobre wieści” (Mateusz 28:18, sparafrazowany). Kościół ma czynić zmianę, nie tylko wprowadzać ludzi do Królestwa, ale przynosić Królestwo na ziemię. Mamy upoważnienie, aby zmieniać historię.

Obserwuj Znaki

Niedawno Pan ukazał przed moimi (Bonnie) oczami, twarz młodej kobiety. Czułam jakby On patrzył na nią przez moje oczy. Chociaż nie znałam tak dobrze jej historii, rozeznałam, że była to Amanda Knox, która kiedyś złożyła apelację do Włoskiego Sądu Najwyższego. Kiedy to zobaczyłam, usłyszałam jak Pan mówi: „Chcę, żebyś się modliła o amnestię, a następnie obserwuj znaki dziejące się w tym sezonie na ziemi ze względu na dzieło Krzyża.” I tak robiłam przez kilka następnych dni. Nie znałam szczegółów jej sprawy. Nie wiedziałam, czy była winna czy nie, ale modliłam się o uchylenie wyroku, który był skierowany przeciwko niej.

Kilka dni później uchylono oskarżenie wobec Amandy Knox o morderstwo współlokatorki, i po kilku godzinach była ona już w samolocie, i wracała do domu po 4-½ letnim pobycie we włoskim więzieniu.

Interesujące było też to, że wkrótce po uwolnieniu Amandy, w czasie Święta Namiotów mieliśmy kolejny znak – w Izraelu. Gilad Shalit, młody żołnierz, który został uprowadzony i przez pięć lat przetrzymywany przez terrorystów, nagle powrócił do domu i do swojej rodziny po tym jak Izrael dał za niego okup w postaci 1027 więźniów na wymianę za jego życie. To wyglądało tak, jakby przed naszymi oczami rozgrywał się 43 rozdział Izajasza:

Lecz teraz – tak mówi Pan – który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował, Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem – moim jesteś! Gdy będziesz przechodził przez wody, będę z tobą, a gdy przez rzeki, nie zaleją cię; gdy pójdziesz przez ogień nie spłoniesz, a płomień nie spali cię. Bo Ja, Pan, jestem twoim Bogiem, Ja, Święty Izraelski, twoim wybawicielem; daję Egipt na okup za ciebie, Etiopię i Sabę zamiast ciebie. (Izajasz 43:1-3).

Bóg wzywa nas, żebyśmy dokonali zmiany – zmiany w naszym myśleniu; zmiany w naszym wstawiennictwie; zmiany w naszych proroczych deklaracjach; zmiany w naszych oczekiwaniach. Znajdujemy się w sezonie amnestii. „Amnestia” znaczy ułaskawienie za przestępstwa przeciw rządowi. To nie oznacza uniewinnienia z powodu niewinności. To oznacza ogólne przebaczenie, wybaczenie, likwidację całego wyroku sądu i kary przeciwko łamiącej prawo partii. To są dobre wieści dla nas osobiście, i to są dobre wieści dla świata.

Często my sami siebie, a potem także innych wokół nas, trzymamy w więzieniu poczucia winy za wzajemne przestępstwa prawne, a ostatecznie skierowane przeciwko rządowi Boga. „Wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały Bożej (Rzymian 3:23). Ale chwałą Bożą jest zmazać nasze przestępstwa mocą Jego przelanej Krwi. A naszą chwałą jest rozciągnąć tę amnestię na świat wokół nas. Powinniśmy dokonać zmiany i pozwolić, aby realność Krzyża i dzieło Chrystusa kształtowały nasze modlitwy.

Harmonia z Niebem

Jak dokonać tej zmiany? Zaczynamy od dostosowania się do głosu z Nieba. Zbyt często chrześcijanie zaczynają od zharmonizowania się z teologią, która zajmuje miejsce mocy i dzieła Krzyża. Jezus jest ofiarą błagalną za nasze grzechy. Boży gniew i sąd został zaspokojony; On wziął na siebie karę za nasze grzechy i Jego sińcami jesteśmy uleczeni. To jest poselstwo Ewangelii, które niesiemy – uzdrawiać chorych, wypuszczać ciemiężonych, głosić Ewangelię, zbierać żniwo wśród znaków i cudów.

Jeśli twoja teologia trzyma ciebie i twój naród na celowniku osądu, to  dzisiejszy dzień jest dniem zmiany w twoim myśleniu. Ziemia jest na celowniku Krzyża zwycięstwa. „Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny” (Jana 3:16). Dokonała się niezwykła wymiana: twój wyrok spadł na Niego. Gdy On wyszedł z grobu, zatryumfował nad każdą zwierzchnością i mocą, i podał pod swoje stopy wszystko, co się tyczy tego świata i świata, który ma przyjść.

Steve Jobs powiedział: „Jesteśmy tutaj, żeby zostawić ślad we wszechświecie.” Kiedy Jezus przybrał postać człowieka i przyszedł na ziemię ze swoją misją, zostawił coś więcej niż ślad we wszechświecie. Tą misją jest amnestia dla całego stworzenia. To jest ta Dobra Nowina. To jest rozwiązanie każdego duchowego konfliktu pomiędzy Bogiem a człowiekiem i odpowiedź na jęk Stworzenia.

To jest czas, żeby wejść w sezon względów, który nastał gdy Jezus zajął miejsce tryumfu na Tronie (2 Koryntian 6:2). To jest czas, żeby wejść do miasta i wziąć w posiadanie nasze dziedzictwo. To jest czas, żeby agresywnie trzymać się Bożych obietnic i napierać, aby dokonał się zwrot i Jego chwała ukazała się dzisiaj na ziemi.

To jest rok działania Boga (Łukasz 4:19). Życie Jezusa – śmierć, pogrzeb i zmartwychwstanie – są punktem zwrotnym dla wszechświata, który zostawia ślad w dzisiejszej historii. Ziemia jest w okresie amnestii oferowanej nam dopóki Jezus nie powróci, więc wejdźmy w harmonię z Niebem i odwróćmy się, uczyńmy obrót i DOKONAJMY ZMIANY!

Mahesh i Bonnie Chavda
Chavda Ministries International
Email: info@chavdaministries.org

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: