Kim Clement – W Roku 2012 Zdobędziesz Swoją Górę

7 Gru

 


Proroctwo z 22 Listopada 2011:

Pieśń Prorocza

Stoję na waszej ziemi i jestem zafascynowany kiedy ludzie, ograniczeni przez czas, decydują się uwielbiać Go, Najwyższego Pana.

Aniołowie patrzą jak mężczyźni i kobiety wołają: „Abba Ojcze.” Jestem zdumiony tym, że stoisz otoczony przez wrogów i nawet wtedy mówisz: „Panie, będę Cię chwalić.”

Aniołowie stoją zdumieni, kiedy słyszą jak się modlisz.

Słowo Prorocze

„Co to za wspaniałe światło się zbliża? Czym jest to wspaniałe światło, które przychodzi do tego narodu? Czym jest to, co widzisz, jak aniołowie tańczą, zdumieni, że ma nadejść chwała i objawić się w ciągu siedmiu lat….

„Bo Król obserwuje ludzi podczas kryzysu, kiedy wróg podchodzi do nich blisko, ale wielu powstaje i mówi: ‚To mnie nie powstrzyma przed chwaleniem.'” A Bóg mówi: „Przynoszę światło jakiego jeszcze nie było w tym narodzie”.

Prorocze Oświadczenia: Nadchodzi Światło

Boże Narodzenie jest zawsze czasem szczególnym, ale teraz tutaj dzieje się coś szczególnego. Jego zdumiewająca obecność przynosi dary, skarby. Kiedy Jezus się narodził, to był skarb – nie tylko duchowy, ale pojawiły się też dary przyniesione przez ludzi. Narodził się nam Syn, Król.

Wiem, że teraz nie jest Boże Narodzenie. Ale nic na to nie poradzę, że czuję jak Bóg chce podczas świąt wylać na nas swoje obfite błogosławieństwo. Bóg powiedział mi o czymś niezwykłym – nadchodzi światło, szczególne światło. Wiem, że dostałem wiele proroctw o świętach, ale odczuwam światło.

Co to znaczy? Światło zawsze mówi o oświeceniu wchodzącym do ciemnego miejsca. Odczuwam, że ono przychodzi do mnie w tym świątecznym czasie i będzie miało miejsce bardzo niezwykłe światło, które Bóg zsyła. On robi to czasami. To wygląda jakby się coś kończyło; jakby rodziło się coś niezwykłego, coś innego, świeżego. Jak bardzo tego potrzebujemy; jak rozpaczliwie tego potrzebujemy.

Proroctwo z 26 Listopada 2011:

Obserwuj Media

Chciałem z wami porozmawiać o kilku rzeczach – nauczać o aniołach, ponieważ powiedziałem wam, że to będzie tydzień nawiedzeń anielskich i rzeczywiście tak jest, i dowiecie się, że od dzisiaj do Bożego Narodzenia wydarzą się wielkie rzeczy, szczególnie dotyczy to upadku dwóch przywódców, których, jak wierzę, Bóg chce obalić przed Bożym Narodzeniem i w tym sezonie, i chodzi tu o Iran i Syrię. Tak więc obserwujcie, co się wydarzy w ciągu paru następnych tygodni.

O Roku 2012

To bardzo ekscytujące – zdobędziesz swoja górę. Dlaczego? Dlatego, że Bóg powiedział, że zrobi coś szczególnego w pierwszych kilku miesiącach roku, potem latem, podczas czerwca-lipca, i my to zrobimy. Utrzymamy nasze namaszczenie i pokonamy największą rzecz w naszym życiu, i sądzę, że to mogą być długi.

Kim Clement
Prophetic Image Expressions
Email: hope@kimclement.com

 

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Komentarze 3 to “Kim Clement – W Roku 2012 Zdobędziesz Swoją Górę”

 1. Pinio 7 grudnia 2011 @ 10:37 #

  Jestem niezwykle pobudzony w duchu … Dotyka mnie słowo, ktore mowi o tym, ze Bog nie zapomnial o nas … o naszym wolaniu z glebi serca …

  • niezatrzymywalna 11 grudnia 2011 @ 09:20 #

   Tak, Bóg nie zapomina. I nie uchodzi Jego uwagi żadna nasza myśl, modlitwa, wołanie, ani słowo, ani łza.

 2. Jola 25 marca 2014 @ 07:05 #

  No a jak wyglądają te proroctwa z perspektywy czasu ? Czy czasem nie dajemy się omamiać?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: