Garris Elkins – Z obietnicą w Nowy Rok

10 Gru


Od Steve’a Shultza:

To jest niezwykle zachęcające słowo przekazane przez Garrisa Elkinsa. Powiedziałbym, że WSZYSCY, którzy je przeczytają będą dotknięci i poruszeni tym, co Bóg CZYNI  pośród nas. ON nie zapomniał o obietnicach, które nam dał… ON JEST WIERNY.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Garris Elkins

Z obietnicą w Nowy Rok

Wizja Wiader

Ostatnio podczas wspólnego uwielbiania Boga, Pan pokazał mi obraz na nadchodzący rok. Zobaczyłem, że Kościół przedstawia osobę idącą do przodu i niosącą duże wiadra w obu rękach. Kiedy my, jako Kościół zbliżaliśmy się do linii, która oznaczała opuszczenie 2011 i wejście do 2012, Pan przemówił i powiedział: „Wylej zawartość 2011 i ponownie napełnij swoje wiadra obietnicą na nadchodzący rok.”

Odwracając wiadra do góry nogami wylaliśmy na ziemię zawartość kończącego się roku. Kiedy były puste, zaczęliśmy napełniać wiadra słowami nadziei i obietnicami na nadchodzący sezon.

Potem Pan powiedział: „To są obietnice w rodzaju tych, o których pisał Mój sługa Paweł do Kościoła w Efezie – te obietnice przekraczają możliwości waszej wyobraźni. Te obietnice narodziły się z Mojej wyobraźni. Moja wyobraźnia nie ma żadnych ograniczeń.”

Nadal szliśmy do przodu z wiadrami wypełnionymi teraz obietnicami na rok 2012 i dalsze lata. Zawartość naszych wiader zaczęła się rozlewać wokoło i spadała na ziemię. Wtedy przeszliśmy przez linię oznaczającą wejście w Nowy Rok. Kiedy weszliśmy w ten nowy wymiar czasowy, Pan przemówił jeszcze raz i powiedział:

„Teraz wylej te obietnice na glebę twojej rodziny, kościoła, miasta. Ja zasadziłem w ziemi nadprzyrodzone ziarna na ten Nowy Rok, one są niewidzialne dla naturalnych oczu. Moje ziarna są spragnione wody Mojego Słowa. 2012 będzie rokiem kiełkowania rzeczy, o których myślałeś, że już dawno nie żyją. Ziarna Moich obietnic czekają i jęczą o słowo wiary, które teraz niesiesz. Wylej zawartość swoich wiader na ten Nowy Rok.”

Nowe Obietnice Są Objawiane

Kiedy zaczęliśmy wylewać słowa obietnicy na gołą ziemię, ziarna, które nie były widoczne w naturalny sposób, zaczęły się przebijać przez glebę i ukazywać. Wiadra były cały czas pełne wody, mimo, że ich zawartość była wylewana. To było jak nakarmienie 5000. Posiłek jednego chłopca stał się ucztą dzięki nadprzyrodzonemu pomnożeniu. Im więcej wody wylewano z wiader, tym więcej się jej pojawiało.

Jest czas, żeby opróżnić nasze wiadra z lęków i zwątpienia wynikających z naszej przeszłości. To wszystko co niesiemy bez wiary i nadziei to wiadra stagnacji, które nie odzwierciedlają Bożego serca dla nas. Są objawiane nowe obietnice. Bóg prosi także wielu z nas, żeby sobie przypomnieli obietnice, które im dał wcześniej. Niektóre z tych obietnic są tak odległe i pogrzebane w takim bólu, że będzie trudno je odzyskać, a nawet je sobie ponownie wyobrazić. Idź za tymi obietnicami. Odnajdź je i jeszcze raz wypełnij swoje wiadra Jego słowami nadziei.

„Temu zaś, który według mocy działającej w nas potrafi daleko więcej uczynić ponad to wszystko, o co prosimy albo o czym myślimy.” Efezjan 3:20

Bóg zacznie także wlewać do twoich wiader rzeczy ze swojego serca, te obietnice z Efezjan 3:20, które są daleko większe od tego o co prosimy i o czym myślimy. Te obietnice, kiedy je podlejemy, zakiełkują i w nadchodzącym roku wypełnią twoje pole dziełami przekraczającymi twoje wyobrażenie.

2012 będzie rokiem nadprzyrodzonych niespodzianek. Powiesz: „Nie pamiętam o tej obietnicy. Nie pamiętam, że to było zasiane.” Bóg pokaże nam głębię swoje miłości w taki sposób, którego nawet nie jesteśmy świadomi w naszej wyobraźni.

Dzisiaj opróżnij więc swoje wiadra z lęku, zwątpienia i smutku wynikającego z poprzednich lat. Nie czekaj do Sylwestra, żeby to zrobić. Dzisiaj wejdź w czas uwielbienia i pozwól Duchowi mówić przez ciebie i ogłaszać Jego Słowo i serce obietnicy do twoich wiader.

Z ufnością wejdź w rok 2012 – wylewając zawartość pełnych wiader na pole twojej obietnicy.

Garris Elkins, Senior Leader
Living Waters Church – Medford, Oregon
Email: prophetichorizons@gmail.com

Garris i Jan Elkinsowie są Starszymi Przywódcami w Kościele Żywych Wód. Garris zajmuje się głównie nauczaniem pasterskim i nadzoruje całą służbę Żywych Wód. Jan prowadzi Poradnictwo i Służbę Kobiet. Garris i Jan pragną widzieć ludzi z Żywych Wód jak są pełni pasji i miłości do Jezusa Chrystusa i codziennie uczą się chodzić w mocy i obecności Ducha  Bożego. Kochają spędzać czas na poznawaniu historii Południowego Oregonu i wędrówkach po wzgórzach obok ich domu. Garris i Jan mają dwoje dorosłych dzieci, Annę i Dawida.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: