Bobby Conner – Twoja Prawdziwa Tożsamość to Król i Kapłan

20 Gru


Od Steve’a Shultza:

Bóg mówi do nas, że W NIM mamy królewskie pochodzenie. Jesteśmy Królewskim Kapłaństwem i to jest niezwykle ważne, żebyśmy w to w pełni uwierzyli i w tym chodzili (1 Piotra 2:9). To jest nasze dziedzictwo i autorytet, który niesiemy dokądkolwiek się udajemy.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Bobby Conner

Twoja Prawdziwa Tożsamość to Król i Kapłan

Powinniśmy koniecznie uświadomić sobie naszą tożsamość w Chrystusie. W Kolosan 2:9 odkrywamy bardzo istotny fakt odnośnie Chrystusa Jezusa: „Gdyż w Nim mieszka cieleśnie cała pełnia boskości.”

Następny werset jest rewolucyjny; całkowicie zmieni twój pogląd na życie. „I macie pełnię w Nim; On jest głową wszelkiej nadziemskiej władzy i zwierzchności” (Kolosan 2:10).

Macie pełnię, co oznacza, że niczego wam nie brakuje, kiedy przebywacie w NIM! Przebywanie w Chrystusie i pozwolenie Mu na swobodnie wypływanie z nas, uzdalnia nas do funkcjonowania na wyższym poziomie sukcesu, a więc wypełnienia Bożego powołania spoczywającego na naszym życiu.

Zrozumienie naszej prawdziwej tożsamości jest kluczowo ważne dla osiągnięcia naszego boskiego przeznaczenia. Zostałeś powołany do odniesienia sukcesu, chodzenia w zwycięstwie: „…gdyż jaki On jest, tacy i my jesteśmy na tym świecie” (1 Jana 4:17).

To zadanie, przed którym stoimy nie jest małe; mamy odbudować spustoszone dziedzictwo wielu pokoleń.

Tak mówi Pan: „W czasie łaski wysłuchałem cię i w dniu zbawienia pomogłem ci; stworzyłem cię i ustanowiłem cię pośrednikiem przymierza z ludem, abyś podźwignął kraj, porozdzielał spustoszoną własność dziedziczną.” Izajasz 49:8

To jest czas łaski; czy inaczej mówiąc, czas inwazji Bożych względów. To jest czas, kiedy Niebo jest otwarte na nasze modlitwy.

„Wysłuchałem cię!” Boże Słowo obiecuje, że jeśli prosimy o cokolwiek zgodnie z Jego wolą, otrzymamy to, o co prosimy (1 Jana 5:14–15).

Zauważ także, że w tym powyższym wersecie z Izajasza jest mowa o „dniu zbawienia”: dniu otrzymania pomocy i wsparcia od Pana (Psalm 121:1–5). To jest także dzień odbudowy i podźwignięcia spustoszonego dziedzictwa – możesz się spodziewać, że odzyskasz to, co utraciło wiele pokoleń! Bóg grzmi obietnicami w Joela 2:25: „Odbuduję!” (z ang.)

Zostałeś ustanowiony Kapłanem Królestwa. Nigdy dotychczas nie było tak niesamowicie ważnego sezonu w rozszerzaniu Królestwa Bożego. My jesteśmy w Jego Królestwie „na taki czas, jak obecny” (Estery 4:14). Jego Królestwo jest w tobie na taki czas jak ten.

Bobby Conner
Eagles View Ministries
Email: manager@bobbyconner.org

       Bobby Conner: Ten „Łagodny Olbrzym” został namaszczony odświeżającym poczuciem humoru, a jego proroctwa charakteryzują się niezwykłą dokładnością, co zostało udokumentowane na całym świecie. Dynamiczna posługa Bobby’ego z objawami mocy – uzdrowieniami, znakami i cudami – pokazuje prawdziwe serce naszego Ojca! Przeżył aborcję, której próbowała dokonać jego matka, następnie został ponownie uratowany Bożą ręką z uzależnienia od narkotyków i próby samobójczej. Życiorys Bobby’ego Connera ukazuje nam człowieka, który chodzi teraz w przeznaczeniu ustanowionym przez Boga, aby uwalniać innych! Jako uznany mówca na konferencjach międzynarodowych Bobby od wielu lat usługuje skutecznie w ponad 45 krajach, a także w USA.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: