Kari Browning – 2012 Żniwo i Pełnia Czasu

28 Gru

 

Od Steve’a Shultza:

 

Kari Browning działa w the Ministry Overseer of New Renaissance w Coeur d’Alene i jest pasjonatką historii przebudzeń. To, co napisała jest ważne na progu nowego roku i dotyczy dziedziczenia Bożych obietnic.

 

Błogosławieństwa,

Steve Shultz, Założyciel i Wydawca

The Elijah List & Breaking Christian News

http://www.elijahlist.com

 

 

 

 

Kari Browning

2012 Żniwo i Pełnia Czasu

 

Podobnie jak synowie Issachara, mamy rozpoznawać czasy i Boże sezony. Jest wiele proroczych potwierdzeń wskazujących, że w roku 2012 wchodzimy w „pełnię czasu”, kiedy doświadczymy mocy zmartwychwstania i początku wielkiego żniwa czasów ostatecznych.

 

Podobnie jak dzieci Izraela, które otrzymały obietnicę wejścia do ziemi płynącej miodem i mlekiem, my mamy nasz czas „Kadesz Barnea”. W Kadesz Barnea Izraelici, którzy wyszli z Egiptu mieli podjąć decyzję.

 

Dwunastu szpiegów ze wszystkich plemion powróciło z raportem na temat ziemi, którą mieli posiąść. Dziesięciu szpiegów przyniosło negatywny raport o olbrzymach zamieszkujących tę ziemię i lud ogarnął lęk. Dwóch szpiegów, Jozue i Kaleb przyniosło dobry raport o owocach, które rosły na tej ziemi i zachęcali ludzi, że są w stanie posiąść obietnice.

 

Pomimo, że to pokolenie otrzymało obietnicę wejścia do ziemi, nie wzięli tej obietnicy z powodu niewiary i nieposłuszeństwa. Marudzili i narzekali, aż Bóg powiedział: „Jako żyję – mówi Pan – uczynię wam tak, jak mówiliście wobec mnie: Na tej pustyni legną wasze trupy i wszyscy zapisani spośród was, w pełnej liczbie, od dwudziestego roku życia wzwyż.” (Liczb 14:28-29).

 

To pokolenie zmarło na pustyni i obietnica przeszła na następne pokolenie. Tylko dwie osoby z poprzedniego pokolenia, Jozue i Kaleb otrzymały pozwolenie na wejście do ziemi obiecanej, ponieważ mieli innego ducha i mówili inaczej.

 

Musimy zrozumieć drogi Boże. Przez wiarę i cierpliwość dziedziczymy obietnice, „…abyście się nie stali ociężałymi, ale byli naśladowcami tych, którzy przez wiarę i cierpliwość dziedziczą obietnice.” (Hebrajczyków 6:12)

 

Mamy być nie tylko szafarzami naszych obietnic, ale musimy posłusznie spełnić warunki, które są konieczne do ich wypełnienia, „A gdy was Pan wyprawiał z Kadesz- Barnea, mówiąc: Wyruszcie i weźcie w posiadanie tę ziemię, którą wam dałem, byliście nieposłuszni rozkazowi Pana, Boga waszego, i nie uwierzyliście mu, i nie usłuchaliście jego głosu.” (Powt. Prawa 9:23).

 

Boże Nawiedzenie Boba Jonesa

 

W 2002 roku Bob Jones doświadczył wizytacji niebiańskiego posłańca. Ten posłaniec wskazał Bobowi, że warunkiem oglądania stwórczych cudów jest Psalm 133. Jedność jest o wiele ważniejsza dla Pana niż nam się wydaje.

 

Ten posłaniec pokreślił, że ambicja wśród wierzących otwiera drzwi podejrzliwości; podejrzliwość przynosi współzawodnictwo; a współzawodnictwo rodzi podziały. Kiedy są one obecne, będą motywować przywódców do dyskredytowania i podważania pozycji tych ludzi, którzy mogą stanowić dla nich zagrożenie. To spowoduje, że niektórzy zostaną zdyskwalifikowani i nie będą mogli istnieć w sercu pokolenia, któremu Bóg powierzył prawdziwą moc i duchowy autorytet.

 

Bob Jones wielokrotnie podróżował na północny zachód. Za każdym razem przynosił słowo o znaczeniu powściągliwości w mowie. Usługując około 20 lat temu w Spokane, WA, przekazał warunkową obietnicę. Prorokował, że jeśli chcielibyśmy doświadczać cudów, jakie miały miejsce w przebudzeniu późnego deszczu, powinniśmy być posłuszni temu, o czym jest mowa w Psalmie 15. Ten fragment Pisma napomina nas, żebyśmy nie uwłaczali bliźniemu.

 

W 1998 roku Bob zobaczył pomarańczowego pickupa z lat 50-ych, który był uszkodzony. Reprezentował on uzdrowieńcze przebudzenie późnego deszczu, które miało miejsce w tamtej dekadzie. Miał powiedziane, że możemy go „podnieść (po angielsku pick up)” z tego miejsca, gdzie został porzucony. To przebudzenie późnego deszczu zostało przerwane z powodu uchybień w charakterze przywódców: chciwości, współzawodnictwa, niemoralności i pychy. Ameryka odrzuciła wtedy swoją szansę, podobnie jak było to z Jerozolimą, która nie rozpoznała dnia nawiedzenia (Łukasz 19:41-44).

 

W Izajaszu 58 jest powiedziane, że jeśli odrzucimy pokazywanie palcem i złośliwą mowę, to nasze światło na pewno wzejdzie (wersety 9-10).

 

Wybór należy do nas. Możemy wybrać wiarę w Boże obietnice, pokutować z plotkowania i oszczerstw i wybrać miłość, a potem doświadczyć przebudzenia i kreatywnych cudów; albo możemy nadal szemrać i narzekać na siebie nawzajem i na wszystko dokoła, a potem umrzeć na pustyni.

 

2012 Żniwo

 

Miałam ostatnio zaszczyt przeprowadzenia wywiadu z Bobem Jonesem w jego domu w Charlotte, NC. Rozmawialiśmy o jego śmierci, której doświadczył w roku 1975, kiedy to Pan posłał go z powrotem na ziemię, żeby zaświadczył o początku żniwa miliarda dusz. Bob wierzy, że to żniwo rozpocznie się w roku 2012 i  będziemy oglądać moc zmartwychwstania i stwórcze cuda.

 

To pokolenie, które Bob widział w wizji „Piasków Czasu” właśnie w tym roku osiągnęło dojrzałość. Zobaczył on armię złożoną z osób urodzonych w roku 1981 i późniejszych latach, która charakteryzowała się współczuciem i świętością. Miał powiedziane, że kiedy osiągną oni dojrzałość, nie będzie im brakowało żadnego daru i nie ostoi się przed nimi żadna choroba znana człowiekowi. Nie będą się bać wroga. Będą mieli ducha bez miary.

 

Znajdą się też tacy, którzy urodzili się przed rokiem 1981, a mają ducha Jozuego i Kaleba, i oni również doświadczą tych obietnic. To oni będą przywódcami w tym następnym Bożym poruszeniu i z radością złożą swoje życie w miłości do następnego pokolenia.

 

Liczb 32:11-13, „Zaiste, ci mężowie, którzy wyszli z Egiptu, od dwudziestu lat i wzwyż, nie ujrzą tej ziemi, którą poprzysiągłem Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi, ponieważ niezupełnie byli mi posłuszni (w ang. nie naśladowali Mnie z całego serca), z wyjątkiem Kaleba, syna Jefunnego, Kenizyty, i Jozuego, syna Nuna, którzy wiernie wytrwali przy Panu. I rozgorzał gniew Pana na Izraela, i sprawił, że tułali się po pustyni przez czterdzieści lat, aż wyginęło pokolenie, które czyniło zło w oczach Pana.”

 

Weszliśmy do Królestwa na taki CZAS jak ten. Weźmy nasze obietnice w tym sezonie „pełni czasu”.

 

Kari Browning

New Renaissance

Email: info@newrenaissance.us

 

Kari Browning działa w the Ministry Overseer of New Renaissance w Coeur d’Alene, jest to społeczność znana z wiary, nadziei i miłości. Razem z mężem Mike’m są od wielu lat zaangażowani w zakładanie kościołów. Kari założyła centrum szkoleniowe i szkołę biblijną, która wyposaża setki osób do pracy w służbie. Jest zwiastunką i pasjonatką historii przebudzeń. Usługiwała w wielu kościołach i na konferencjach w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

 

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: