Bobby Conner – Wejście na Następny Poziom!

6 Sty

 

Od Steve’a Shultza:

 

Gdybym miał opisać to najnowsze słowo przekazane przez prawdziwego ojca w wierze, Bobby’ego Connera, to bym użył słów „potężnie potężne”. Modlę się, żeby te słowa poruszyły cię do głębi i wypchnęły na następny poziom… we wszystkim, co Bóg ma dla ciebie. Jestem podekscytowany tym wejściem na nowy poziom!

 

Błogosławieństwa,

Steve Shultz, Założyciel i Wydawca

The Elijah List & Breaking Christian News

http://www.elijahlist.com

 

 

 

 

Bobby Conner

Wejście na Następny Poziom!

 

Przejdź na Nowy Poziom

 

Podczas intymnego spotkania z Duchem Bożym, powiedział On: „Jest czas, żeby wejść na następny poziom!” Otrzymałem polecenie, by przygotować resztkę Wierzących do zajęcia pozycji, aby wejść na następny nowy poziom. Powiedziałem: „Panie, nie lubię słowa resztka, wydaje mi się zbyt wybiórcze.” Pan odpowiedział: „Nie zrozum Mnie źle; to zaproszenie jest otwarte dla wszystkich, którzy będą posłuszni. Płeć albo wiek nie robi różnicy, to jest kwestia serca.” Wszyscy są powołani, ale wejdzie niewielu!

 

Boskie Niezadowolenie Daje Święty Głód!

 

Duch Boży podsyca płomień niezadowolenia w sercach wielu ludzi. Nie możemy być usatysfakcjonowani i zadowoleni z naszego braku mocy i duchowej władzy; musi dojść do wybuchu krzyku rozpaczy. „Dość tego!” Zastanów się nad takim pytaniem: Czy chcę zapłacić cenę i szukać Pana w sprawie duchowego postępu? To będzie sezon roku szybkiego przyśpieszenia i postępu, jeśli postawimy Boga na pierwszym miejscu.

 

Zostaliśmy pouczeni, aby szukać Pana, kiedy jest On blisko (zobacz Izajasz 55:6). Poza tym wiemy, że możemy znaleźć Pana tylko wtedy, gdy szukamy Go całym sercem (zobacz Jeremiasz 29:12-13). Gdy szukanie Go i Jego Królestwa jest naszym najwyższym priorytetem, On zatroszczy się o wszystko inne (zobacz Mateusz 6:33).

 

Została nam darowana cudowna łaska, abyśmy robili postępy w czasie przeciwności losu! To zaproszenie jest wystosowane do wszystkich świętych; jednakże z powodu braku chęci zapłacenia ceny, wielu dokonuje dyskwalifikacji samych siebie. To jest czas desperackiego pragnienia objawienia się chwały Bożej. Jedną z cech tych zwycięzców będzie głód i kompletne niezadowolenie ze status quo.

 

Ten święty głód będzie nas pociągał do szukania Pana na coraz wyższym poziomie. Jezus powiedział: „Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.” (Mateusz 5:6).

 

Nadszedł czas, żeby usunąć wszelkie ograniczenia i wierzyć Bogu o większe rzeczy (zobacz Efezjan 3:20-21). Jednym ze sposobów na uniknięcie przeoczenia Bożych rzeczy jest nie myśleć, że to już jest tutaj. Tak, jesteśmy wdzięczni za wszystko, co Bóg czyni, ale jest o wiele więcej. Jest obietnica, że cała ziemia będzie wypełniona poznaniem Bożej chwały (zobacz Liczb 14:21 i Habakuk 2:14).

 

Duch Boży porusza nasze dusze i budzi nasze serca, abyśmy szukali głębiej, dalej i wyżej. To jest czas, abyśmy zostawili wszystko dla Chrystusa i Królestwa Bożego. Nie wahaj się; poddaj się całkowicie pod kontrolę i prowadzenie Ducha Świętego. To stwierdzenie jest prawdziwe: głębina przyzywa głębinę (zobacz Psalm 42:7).

 

Oto Ja czynię rzecz nową: Już się rozwija, czy tego nie spostrzegacie? Tak, przygotowuję na pustyni drogę, rzeki na pustkowiu. Izajasz 43:19

 

Słyszałeś o tym, zobacz to wszystko! A wy – czy nie będziecie o tym świadczyli? Od teraz będę ci ogłaszał rzeczy nowe i rzeczy zakryte, o których nie wiedziałeś. Teraz stały się one, a nie dawno, i przed dniem dzisiejszym o nich nie słyszałeś, abyś nie powiedział: Ja o nich wiedziałem. Izajasz 48:6-7

 

Nie mamy czasu do stracenia, Duch Prawdy przygotowuje resztkę, która wejdzie na następny poziom; musimy pójść dalej i czynić postępy (zobacz Efezjan 5:14-15). Na tym następnym poziomie zaczniemy dostrzegać wyższe i wyraźniejsze wejrzenie w majestat Mistrza. Przygotuj  się, że ujrzysz żyjącego Pana Jezusa w o wiele bardziej wyraźny sposób. Jest czas, żeby skosztować ukrytej manny zarezerwowanej dla zwycięzców z Objawienia 2:17:

 

„Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do kościołów. Zwycięzcy dam nieco z manny ukrytej i kamyk dam mu biały, a na kamyku tym wypisane nowe imię, którego nikt nie zna, jak tylko ten, który je otrzymuje.”

 

Modlę się, żeby ten rok 2012 był wypełniony Bożymi względami dla ciebie i twoich bliskich. Przyjmij obietnice Bożego nowego dnia. Oczekuj, że ujrzysz potężną Bożą moc!

 

Bobby Conner

Eagles View Ministries

Email: manager@bobbyconner.org

 

Bobby Conner: Ten „Łagodny Olbrzym” został namaszczony odświeżającym poczuciem humoru, a jego proroctwa charakteryzują się niezwykłą dokładnością, co zostało udokumentowane na całym świecie. Dynamiczna posługa Bobby’ego z objawami mocy – uzdrowieniami, znakami i cudami – pokazuje prawdziwe serce naszego Ojca! Przeżył aborcję, której próbowała dokonać jego matka, następnie został ponownie uratowany Bożą ręką z uzależnienia od narkotyków i próby samobójczej. Życiorys Bobby’ego Connera ukazuje nam człowieka, który chodzi teraz w przeznaczeniu ustanowionym przez Boga, aby uwalniać innych! Jako uznany mówca na konferencjach międzynarodowych Bobby od wielu lat usługuje skutecznie w ponad 45 krajach, a także w USA.

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: