Bob i Bonnie Jones – Pokój, Powodzenie i Powracająca Chwała!

17 Sty

 

Od Steve’a Shultza:

 

Jako zachętę do przeczytania tego słowa chcę tylko powiedzieć ci, że Bob Jones jest darem dla Ciała Chrystusa i kiedy on mówi to ja słucham.

 

Błogosławieństwa,

Steve Shultz, Założyciel i Wydawca

The Elijah List & Breaking Christian News

http://www.elijahlist.com

 

 

 

 

Bob i Bonnie Jones

Pokój, Powodzenie i Powracająca Chwała!

 

 

 

Przyszła chwała tego domu [z jego następcami, do którego przyjdzie Jezus] będzie większa niż dawna – mówi Pan Zastępów – i miejsce to obdarzę pokojem – mówi Pan Zastępów. Aggeusz 2:9

 

2012: Powrót Bożej Chwały do Kościoła

 

To jest rok, w którym Boża chwała powróci do Kościoła. 42 lata temu Bob  miał powiedziane, że Bóg wycofuje swoją chwałę z Kościoła i pisze na nim Ichabod. Ichabod znaczy „chwała odeszła” (zobacz I Samuela 4:21). Bob zapytał Pana dlaczego ją usunął. Pan powiedział, że człowiek kupczył nią dla swoich własnych korzyści. Człowiek dotknął Bożej chwały, ale Bóg nie będzie się nią z nikim dzielił! Pan powiedział, że Bob będzie żył dopóki nie ujrzy powracającej chwały i Bob wierzy, że to będzie miało miejsce w roku 2012.

 

Pociąg Chwały

 

We wrześniu 2009, w transie, Bob znajdował się w pociągu z wieloma innymi pasterzami. Każdy z nich miał specjalne miejsce wyznaczone przez Ducha Świętego. Bob zapytał Konduktora: „Co to za pociąg?” Konduktor powiedział, że to jest pociąg chwały i wręczył mu kapsułę czasu, która miała kształt jajka. To jajko miało w sobie nowe życie! Zawierało początek i koniec czasu. Bob zapytał Konduktora: „Kiedy mogę otworzyć to jajko i kiedy pociąg przybędzie do celu?” Konduktor powiedział, że czas jest w tym jajku, i to jajko będzie otworzone w roku 2012.

 

Pokój i Powodzenie

 

29 grudnia 2011 Bob dostał słowa z Aggeusza 2:9 i miał powiedziane, że wierzący w Kościele otrzymają pokój i powodzenie. Ci, którzy znają swojego Boga doświadczą pokoju i powodzenia podczas sądu. To będą najlepsze czasy dla tych, którzy znają Boga i najgorsze dla tych, którzy Go nie znają.

 

Chwała Przynosi Oddzielenie

 

Nie wiemy kiedy ta chwała powróci, ale przez 42 lata Bob wierzył, że zacznie się to w tym roku. Ta chwała przyniesie oddzielenie owiec od kozłów. Bóg osobiście oddzieli owce od kozłów. W tym dniu dochodzi do oddzielenia owiec od kóz w narodach. Owce, które zobaczysz będą się pasły na wyniosłych wzgórzach Boga i staną się coraz bogatsze i mądrzejsze, podczas gdy kozły odpadną na bok. Kozły będą w dalszym ciągu brudne, podczas gdy owce przysuną się jeszcze bliżej do Boga. Zostaliśmy powołani do chodzenia z Bogiem i bycia Jego pasterzami owiec.

 

Boża Chwała się Podnosi

 

W takim dniu ogromnych zniszczeń ujrzymy jak Boża chwała zstępuje na wierzących. Dzień chwały Bożej nadchodzi jako dym nad zgliszczami i zobaczymy, jak chwała Boga unosi się ze sterty popiołów. Jego chwała objawi się, gdy święci pójdą naprzód w miłości, radości i prawdzie. Okażą miłość Bożą i uzdrowienie słabym i upadłym na duchu. Człowiek już dłużej nie będzie wątpił w Bożą miłość i Jego moc.

 

Wierzący odpocznie w Bożym pokoju i będzie miał powodzenie w pełni Jego chwały, kiedy powróci ona do Kościoła.

 

Bob i Bonnie Jones

The Prophetic Ministry of Bob and Bonnie Jones

 

Kontakt do Boba Jonesa:

Bob and Bonnie Jones Ministries

White Horses Publishings

P.O. Box 838

Pineville, NC 28134-0838

 

Bob i Bonnie Jones: Bob Jones jest znany jako współczesny prorok z wielka miłością do Pana Jezusa i Jego prawdy. Prorokuje już od ponad czterech dziesięcioleci, podczas których Pan pozwolił mu przepowiedzieć trzęsienia ziemi, fale pływowe, komety i zjawiska pogodowe. Podobnie jak Daniel, który funkcjonował na niesamowitym poziomie, Bob często rozmawiał z przywódcami na temat ich snów i doświadczeń, a także interpretacji. Po doświadczeniu śmierci, co miało miejsce w 1975 roku, Bóg skierował go ponownie do służby w Kościele, aby docierał do ludzi z Jego miłością, prawdą i wyposażał świętych w sprawie zrozumienia duchowych darów. Bóg obiecał Bobowi, że ujrzy początek zbawienia miliarda dusz przychodzących do Królestwa jako jedna wielka fala żniwa końca czasu. Bonnie ma ogromną miłość do Pana, do Słowa i do Krzyża Jezusa. Kocha dzieci i raduje się kiedy może je obdarzać radością, prawdą, miłością i zachętą. Bonnie porusza się w proroczych widzeniach, a także w uzdrowieniu i cudach. Ma pasję, żeby kobiety były wolne od lęku przed człowiekiem i wchodziły w swoje obdarowanie i powołanie. Pragnie, aby kobiety zajmowały swoje właściwe miejsce u boku swoich mężów.

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: