Victoria Boyson – Przebudzenie: Bóg Przychodzi, Aby Zamieszkać w Swojej Świątyni!

6 Lu
Od Steve’a Shultza:

 

Bóg przełomu przychodzi, aby pokazać swoją moc. To słowo Victorii Boyson wywoła u ciebie ekscytację z tego powodu, że On działa na wiele sposobów.

 

Błogosławieństwa,

Steve Shultz, Założyciel i Wydawca

The Elijah List & Breaking Christian News

http://www.elijahlist.com

 

 

 

 

Victoria Boyson

Przebudzenie: Bóg Przychodzi, Aby Zamieszkać w Swojej Świątyni!

 

Potężne przebudzenie nadciąga jak powódź. Nie da się go zatrzymać ani zgasić, pysznym przyniesie lęk, a pokornym pokój. Potrząsając tym, co ulega potrząsaniu, będzie wykorzeniać i burzyć. Nieoczekiwanie powoła niektóre służby, a innym przyniesie ogień.

 

Widzę, jak do ziemi dociera fala za falą bojaźni Bożej, wywołując panikę i sprawiając, że ludzie pobiegną w ramiona Boga. „Biegnij, biegnij, biegnij”, mówi Bóg. „Biegnij do Mnie i znajdź bezpieczeństwo od swoich lęków. Przychodzę do ciebie.”

 

Niewierzący doznają gwałtownego wstrząsu kiedy nagle przebudzą się w Jego obecności. Małe dzieci powiedzą swoim tatusiom: „Mówiłem ci, że tam był Bóg.”

 

Widzę potop łez pokuty, kiedy tłumy pobiegną do tego, czego pragnęły. Zaleje ich straszliwa świadomość piekła i wywoła desperację dla Boga i wdzięczność dla Jego Syna.

 

Najbardziej poszukiwanymi ludźmi na Ziemi staną się nagle małe chrześcijańskie babcie. Dlatego, że niosą sekrety Jego serca, inni przylgną do nich z nadzieją.

 

Dealerzy narkotyków pobiegną do kościołów przynosząc duże ilości gotówki i dosłownie złożą ją u stóp chrześcijan próbując odnaleźć pokój w swoim nagłym przebudzeniu dla Boga. Milionerzy będą rozdawać ziemię i domy tym, którzy są bez środków do życia.

 

Widzę nagromadzone olbrzymie fale zaskakującego przebudzenia, które mają ogarnąć  domy i firmy, napełniając niezbawionych nagłym lękiem przed przyszłością. Bóg wedrze się do  ich życia z realnością nieba i sprawi, że pobiegną, by znaleźć Jego.

 

Widzę przejściowy atak zwodniczego ducha humanizmu, ale fale chwały napełnią ziemię i sprawią, że pyszni zostaną uniżeni, i roztopią się w burzy mocy Bożej.

 

Moc Przebudzenia

 

W naszym pokoleniu widzieliśmy pewne ożywienie, ale nie widzieliśmy jeszcze Jego mocy przebudzenia. Wkrótce ujrzymy tę moc i nikt z nas nie pozostanie niezmieniony.

 

Kiedy Salomon budował świątynię w Jeruzalem, robił to dlatego, że wierzył , iż Bóg wejdzie do swojej świątyni (2 Kronik 7:1-2). Wykonał ją z całą starannością i w miarę możliwości godną Boga. Nie dlatego, że chciał próbować przyciągnąć do niej Boga, nie, zbudował ją w taki sposób dlatego, że wiedział bez cienia wątpliwości, iż Bóg wkrótce wypełni tę świątynię.

 

Salomon bardzo chciał sprawić Bogu przyjemność i uczynić Go szczęśliwym. Oczekiwał, że Bóg przyjdzie, i taka też powinna być nasza postawa. Powinniśmy przygotować Mu miejsce w naszych sercach, wypełniając je miłością, aby były godne Jego obecności.

 

Kiedy Dawid sprowadził Bożą Arkę z Kiriath-jearim, to zrobił to dlatego, że chciał, aby Boża chwała powróciła do Jego ludu (1 Kronik 13:3). Potrzebujemy sług, którzy są oddani celowi sprowadzenia CAŁEJ chwały Boga.

 

Widzieliśmy już wiele chwały Pięćdziesiątnicy przywróconej Kościołowi, ale nie widzieliśmy jej jeszcze do takiego stopnia, w jakim doświadczał jej pierwszy Kościół. Wierzę, że Bóg powołuje teraz serca, aby, bez względu na cenę, poświęciły się temu celowi, aby sprowadzić CAŁĄ chwałę Bożą do Jego świątyni, którą jest Jego lud, Jego Oblubienica, czyli TY!

 

Jest wiele potrzeb. Nasze oczekiwania są większe niż to, czego doświadczyliśmy. Tak, przeszliśmy długą drogę, ale więcej jest przed nami. Jest więcej – cuda i chwała, której nie będziemy w stanie ogarnąć.

 

Bóg przychodzi, aby zamieszkać w swojej świątyni!

 

Victoria Boyson

Speaking Life Ministries

Email: victoria@boyson.org

 

Victoria Boyson spotkała Jezusa w wieku siedmiu lat. Gdy miała 13 lat, zaczęła używać muzyki jako platformy do mówienia innym o Jezusie i śpiewała tak często, jak tylko miała słuchaczy. Po ukończeniu szkoły średniej otrzymała stypendium muzyczne w Trinity Bible College w Ellendale, Dakota Północna, gdzie spotkała swojego przyszłego męża, Steve’a Boysona. Wkrótce po ślubie, który miał miejsce w 1988 roku, zaczęli wspólnie usługiwać w różnych kościołach i służbach, ponownie używając muzyki jako środka wyrazu. W roku 1992 zostali oboje powołani na pastorów młodzieżowych i w następnych latach usługiwali w wielu kościołach. W 1999 roku Pan powiedział im, żeby się przeprowadzili do Cedar Rapids w stanie Iowa, żeby pracować u Francisa Frangipane’a, który wywarł ogromny wpływ na ich rozwój chrześcijański i służbę. Francis rozpoznał u Victorii dar pisarski i zachęcał, by go rozwijała. Steve i Victoria Boysonowie mają czworo dzieci: Cassandrę, Cody, Cole i CailieEllen.

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: