Asia Bibi: Błogosławieństwa w Więzieniu

11 Lu

Z Biuletynu The Voice of the Martyrs

 

Asia Bibi:
Błogosławieństwa w Więzieniu

Kruki zaś przynosiły mu chleb i mięso rano oraz chleb i mięso wieczorem… (1 Królewska 17:6a)

Czy pamiętasz opowiadanie o Eliaszu, który był karmiony przez kruki? Asia Bibi, chrześcijanka, żona i matka więziona w Pakistanie otrzymała nadzieję i zachętę w prosty sposób. Asia przebywa w więzieniu od czasu, gdy została aresztowana za bluźnierstwo w czerwcu 2009 roku. Pakistański sąd uznał ją za winną popełnienia bluźnierstwa w czerwcu 2010 i skazał ją na karę śmierci. Ale Bóg o niej nie zapomniał!

Asia podzieliła się świadectwem z przedstawicielem The Voice of the Martyrs, który ostatnio odwiedził ją w więzieniu:

Codziennie w mojej celi ma miejsce coś wspaniałego. Dwa dni po ogłoszeniu kary śmierci dla mnie, zostałam przeniesiona do celi śmierci. Codziennie około 3:30 czy 4 rano pojawia się brązowy ptak z długim dziobem, który siada na murze. Ten ptak przylatuje także wieczorem około godziny piątej. Siedzi na murze przez około dziesięć minut, rano i wieczorem. Zaprzyjaźniłam się z nim. Ja mówię do niego, a on mówi do mnie.

Kiedy tak obserwuję tego ptaka każdego dnia, próbuję zrozumieć znaczenie pojawiania się go dzień po dniu. Myślę, że jest to posłaniec od Boga przynoszący Jego poselstwo. Kiedy ten ptak się pojawia, czuję zachętę i pokój. Po jego wizycie czuję się pocieszona. Myślę, że jest to bardzo znaczący znak od Boga.

Asia przyznała także, że spędza dużo czasu na modlitwie, także o tych, którzy na całym świecie modlą się o nią i występują w jej sprawie.

The Voice of the Martyrs zapewnia finansowe wsparcie rodzinie Asi z naszego funduszu Families of Prisoners. Zachęcamy do dokonania specjalnej wpłaty na ten fundusz, który umożliwia VOM pomoc rodzinom uwięzionych chrześcijan, rodzinom będącym w takiej sytuacji jak rodzina Asi Bibi.

  

Proszę KLIKNIJ TUTAJ, aby wesprzeć rodziny chrześcijan więzionych za wiarę na całym świecie i proszę, trwaj w modlitwie o Asię Bibi, a także jej męża Ashiqa i córki. A jeśli nie podpisałeś jeszcze petycji o uwolnienie Asi, możesz to zrobić teraz klikając tutaj.

Dla tych, co są w więzach,
Tom White
Executive Director

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: