Kathie Walters – Nadchodzące Boże Poruszenie Może Wyglądać Inaczej Niż Myślisz

15 Maj

 

Od Steve’a Shultza:

Słowa Kathie Walters odbijają się echem w Ciele Chrystusa, które jest głodne Bożych rzeczy. Kathie jest moją dobrą przyjaciółką i obdarowaną sługą chodzącą na co dzień w rzeczach nadprzyrodzonych jak w czymś normalnym. Od wielu proroczych ludzi słyszałem już o Bożym poruszeniu zwanym Wodospadem Niagara. Myślę, że znajdujemy się na jego krawędzi.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Kathie Walters

Nadchodzące Boże Poruszenie Może Wyglądać Inaczej Niż Myślisz

Jak Wodospad Niagara

Kilka lat temu byłam na spotkaniu w Orlando na Florydzie. Podczas uwielbienia pytałam Pana o czym mam głosić i Pan odpowiedział mi: „Rzymian 6 – z Chrystusem ZOSTALIŚCIE ukrzyżowani.” Prawie natychmiast zostałam pochwycona w duchu i nie byłam w stanie się poruszać, nie mogłam nawet otworzyć oczu. Słyszałam muzykę graną na fortepianie, a następną rzeczą, jaką poczułam było coś bardzo mocno wirującego wokół moich nóg, tuż poniżej kolan. Następnie poczułam, że stoję w wodzie, która pędziła i wirowała wokół mnie. Około 1/8 mili przede mną znajdował się Wodospad Niagara. Było słychać głośny ryk spadającej wody. Tysiące ton na minutę. Wodospad pociągał mnie jak magnes, ale w środku próbowałam się wycofać.

„Chciałabyś pod nim przejść?” zapytał mnie Pan. „Tak, ale na pewno bym umarła,” odpowiedziałam. „Nie umarłabyś jeśli już jesteś martwa,” Pan sprawiał wrażenie rozbawionego. Ujrzałam tył Jego głowy i zobaczyłam jak się śmieje śmiechem zwycięzcy. (Przeczytaj Rzymian 6, „Jeśli tedy umarliśmy z Chrystusem, wierzymy, że też z nim żyć będziemy.”)

Usłyszałam jak moja przyjaciółka Joy Strang zaprasza mnie do usługi, ale nie byłam w stanie się poruszyć. Po krótkiej chwili to namaszczenie odeszło, i kiedy “odtajałam” mogłam się dzielić słowem, które otrzymałam. Nie zastanawiałam się nad tym często aż do czasu, gdy niedawno byliśmy w Rochester. Kilka lat temu Bob Jones prorokował do grupy młodych ludzi w Rochester, że będziemy zaangażowani w duchowe poruszenie. Była tam wzmianka o Wodospadzie Niagara. W Rochester miało miejsce potężne Boże poruszenie, i był tam anioł, który wyszedł z Wodospadu Niagara. Znajdowało się tam 100 aniołów, którzy strzegli tego portalu koło Niagary – 100 reprezentuje Bożą łaskę.

Kiedy tam byłam wtedy w Rochester, udałam się nad Wodospad Niagara. Przypomniałam sobie co Pan mi pokazał na jego temat i że poruszenie Ducha, które nadchodzi będzie jak Niagara. Smith Wigglesworth modlił się, żeby Bóg wylał swojego Ducha w taki sposób. Wielu ludzi miało wizję Niagary, będącej typem następnego i ostatniego wielkiego duchowego poruszenia.

Tydzień po powrocie z Rochester byłam w domu i miałam całą sobotę na to, żeby po prostu oczekiwać na Boga. Z samego rana spadł Boży ogień i obecność Pana wypełniła pokój. Zapytałam Pana o to poruszenie – ten ruch Niagara. Zaraz potem znów stałam w tej wodzie, ale tym razem było to ZNACZNIE BLIŻEJ. Nie przestraszyłam się, ponieważ przypomniało mi się jak Pan się śmiał, kiedy to widziałam ostatni raz. Znajdowałam się zaledwie kilka stóp od wodospadu.

Spodziewałam się, że przejdę pod nim, ale nagle podjechał rydwan i uniósł mnie w górę. Znajdowałam się nad wodospadem i słyszałam huk spadającej wody. Kiedy spojrzałam w dół, zobaczyłam straszliwą potęgę tej wody i czułam kropelki mgły. Zaraz potem znalazłam się na spotkaniu; modliłam się, a ludzie stali z przodu. Była potężna obecność Pana, wszędzie unosił się Jego zapach, jak to dzieje się teraz, kiedy to piszę, a potem Pan przysłał mi nowego anioła do mojej służby. Aniołowie zostali wysłani aby osobiście usługiwać dziedzicom zbawienia, i oni pracują także w twojej posłudze.

„Jak Wygląda Ten Ruch?”

Ciągle pytałam Pana: „Co będzie potem? Jak naprawdę będzie wyglądał ten ruch?” Kiedy jechałam samochodem przez Atlantę Pan nagle powiedział: „On ma nazwę ‚POTĘŻNA ŁASKA’  – objawienie wielkiej łaski i Bożej miłości.”

Pokazał mi, że wyleje na swoje Ciało swoją łaskę i miłość, zmyje religijne koncepcje i więzy, i usunie duchy, które okradają Boże dzieci z prawdziwego objawienia wielkiej miłości Ojca. Brak objawienia łaski, miłosierdzia i Bożej miłości sprawia, że Boży lud nie czuje się godny, aby otrzymać swoje dziedzictwo. To dziedzictwo, które zostawił nam Jezus – świat duchowy, nadprzyrodzone realia, aniołowie i wizytacje niebiańskie – mają być normalną częścią naszego życia.

On chce, żebyśmy zostali uwolnieni od wszelkiego ciężaru. „Albowiem jarzmo moje jest miłe, a brzemię moje lekkie.” (Mateusz 11:30).

On pragnie, żebyśmy byli napełnieni Jego światłem, ogarnięci przez Jego miłość i Jego słodycz. On pragnie, żebyśmy byli silni w duchu, sprawując władzę nad mocami ciemności, a jednocześnie całkowicie zachwyceni Jego pięknem. Jego pragnienia są nakierowane na ciebie, On kocha cię miłością pełną pasji i niezmienną. „A temu, który was może ustrzec od upadku i stawić nieskalanych z weselem przed obliczem swojej chwały… jak mówi Juda 1:24.

Wciągu kilku ostatnich miesięcy Boże rydwany pojawiały się na spotkaniach i zabierały ludzi, pokazując im co czyni Bóg w innych miejscach, i dając im niebiańskie nawiedzenia. Zauważyłam, że wzrasta Boża miłość, jest więcej Bożego zapachu, miodu i oleju uzdrowienia, a także uwolnień.

Boża miłość zmywa lęk, więzy i choroby. Zmywa potępienie, poczucie winy, załamanie. Jak mówi znana pieśń: „Jego miłość jest nieograniczona, Jego łaska jest bez miary, Jego moc nie ma granic znanych człowiekowi, ale ze swojego bogactwa w Jezusie, daje i daje i daje.”

Tak, przyjaciele, ten ruch Niagara zbliża się – niech spadnie na ciebie i przez ciebie przepłynie. Kiedy zostaniemy pochwyceni do Jego cudownej obecności – wszystko inne zblednie. Rzeczy, które wyniszczyły nas zostaną w tyle wobec zdumiewającego cudu Jego miłości.

Niagara nadchodzi – jest blisko, bliżej niż myślisz, i zostaniesz pociągnięty przez Jego miłość i Jego moc. Jego Miłość zmieni cię na Jego obraz, a ty będziesz śpiewać, głosić i świadczyć o Jego dobroci.

Błogosławieństwa,

Kathie Walters
Good News Ministries
Email: kathiewalters@mindspring.com

Kathie Walters jest międzynarodowym kaznodzieją, przynosi wolność tym, którzy czują, że powinni być „godni”. Usługuje także w rzeczach nadprzyrodzonych i wierzy, że świat nadprzyrodzony jest dla każdego.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: