Bill Yount – Nasze Rezerwy Królestwa Dostają Powołanie do Wojska!

10 Paźdź

 

Od Steve’a Shultza:

To słowo przekazane przez Billa Younta dowodzi tego, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem w Ciele Chrystusa. Wróg ciężko pracuje, żeby wśród nas była uraza i poczucie krzywdy… jest w tym bardzo wyspecjalizowany. Będąc „człowiekiem łaski” polegałbym raczej na łasce. Starajmy się usilnie przebaczać i okazywać innym łaskę… żniwo i wzajemne relacje są zbyt ważne.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

 

Bill Yount

Nasze Rezerwy Królestwa Dostają Powołanie do Wojska!

Znaczenie słowa rezerwy jest następujące: „siły zbrojne niezaangażowane w walkę dopóki nie ma potrzeb strategicznych – często używane w liczbie mnogiej; część sił zbrojnych bez czynnych zadań, ale pozostająca w gotowości na wezwanie w razie niebezpieczeństwa.”

Nadciąga przeciwko tobie pogromca, wzmocnij więc straże! Przepatrz drogę! Przepasz biodra! Zbierz wszystkie swoje siły! Nahum 2:2

Niebiosa grzmią. Aniołowie pracują pilnie ponieważ ich zadania zostały nadane przez Boga: „Ogłoście alarm wśród Moich ludzi i powołajcie rezerwy Królestwa! W murach ochrony modlitewnej były wyłomy utrudniające rozwój Mojego Królestwa! Trzeba powołać rezerwy ‚wstawienników’, którzy zostali pominięci w przeszłości, bo teraz są pilnie potrzebni.”

Pominięci Wstawiennicy Są Teraz Potrzebni!

Święci otrzymali rozkazy: „Przebaczcie każdemu bratu i każdej siostrze, którzy was skrzywdzili. Pojednajcie się. Niektórzy z nich urodzili się po to, aby się wstawiać o twoje życie i służbę!” Bracia i siostry zachowujący urazę wobec innych są sami przeszkodą w uzyskaniu fizycznego uzdrowienia i rozwoju duchowego. Niektórzy z tych, którym oni nie przebaczyli, mają dar uzdrowienia dla ich ciała!

Pominięci Członkowie Rodzin Czekają w Rezerwie na Swoje Powołanie do Służby

Pominięci członkowie rodzin, w tym dzieci, wnuki i jeszcze niezbawieni, sprawią, że wielu Bożych ludzi osiągnie przełomy, jakich dotychczas nie widziano.

Ja sam, ale także inni uniżaliśmy się przed naszymi niezbawionymi bliskimi osobami i prosiliśmy ich, aby się o nas modlili. Początkowo byli wstrząśnięci tym, że ich tak uhonorowaliśmy i obdarzyliśmy tak wielkim szacunkiem, ale potem Duch Święty unosił się nad nimi i spowodował, że zaczynali się poważnie zastanawiać: „Skoro mnie poproszono o modlitwę to może powinienem się nauczyć jak to robić.” Takie postępowanie burzy mury pomiędzy zbawionymi i niezbawionymi. Wielu z nas widziało jak nasi niezbawieni bliscy wchodzili do Królestwa Bożego dzięki takim właśnie modlitwom.

Wiele Dzieci Powinno Zadzwonić do Domu Rodzinnego i Rezerwistom Mądrości Dać Wezwanie do Wojska, aby Wygrać Wojnę!

Im jestem starszy, tym bardziej uświadamiam sobie, że rodzice wielokrotnie mają rację. Moja mama wciąż żyje, ma osiemdziesiąt osiem lat. Rzadko zdarza się taki dzień, kiedy do niej nie zadzwonię. Dlaczego? Nadal dużo się od niej uczę. Myślę, że dlatego Bóg trzyma ją przy życiu – ze względu na mnie i innych. Niedawno przeszła operację usunięcia guza nowotworowego żołądka. Mama przeżyła swoich lekarzy i swoje choroby. Mądrością przewyższa swoich wrogów, i mnie też.

Jeśli jesteś w Małżeństwie, Twój współmałżonek jest Twoim Najpotężniejszym Wstawiennikiem Oczekującym w Rezerwie!

Na całym świecie mam wielu wstawienników modlących się o mnie i moją służbę. Pewnego dnia Bóg pokazał mi modlitwy wstawienników wznoszone do tronu Bożego w mojej intencji. Potem nagle zobaczyłem jak modlitwa mojej żony wystrzeliła w górę jak błyskawica, przewyższając każdą inną modlitwę na ziemi, natychmiast dotarła do sali tronowej Ojca i zdobyła Jego uwagę!

Nie proś swojej żony, żeby się modliła „o” ciebie, ale „z” tobą. Modlitwa zgody przynosi zwycięstwo, którego nie można osiągnąć w żaden inny sposób! Wspólna modlitwa w Duchu stwarza szczególną intymność, która przynosi przełomy w świecie naturalnym.

Imię Jezus Oczekuje w Rezerwie, Aby Roztłuc Twoich Wrogów na Kawałki!

Odczuwam, że wielu przeoczyło moc, która jest w imieniu Jezusa, imieniu ponad wszelkim imieniem! Używaj go nieustannie! Kiedy nie masz możliwości, żeby się modlić…wypowiadaj szeptem imię Jezus. Najpotężniejszymi modlitwami w stanie kryzysu są te najkrótsze. Kiedy tylko wypowiesz  „Jezus” zdobędziesz Jego uwagę i zdewastujesz piekło.

Rezerwiści W Posługach są Powoływani, aby się Połączyć, Modlić i Wspólnie Prowadzić Bitwy

Czy Pan powołał cię do służby, a potem najwidoczniej opuścił ziemię? Czy wygląda na to, że nie zwraca uwagi na ciebie i „twoją” indywidualną posługę? Powodem dlaczego Pan teraz nie zwraca uwagi na „indywidualną” służbę jest to, że to nie jest czas na indywidualne posługi. Bóg patrzy poprzez wspólną wizję. On ma w sercu cały świat. Najlepsza rzecz jaką możemy zrobić to zapomnieć o sobie i „naszej” służbie, uniżyć się i uważać służby innych za wyższe od naszej, a potem wyjść i połączyć się z nimi, aby przyjąć wspólne namaszczenie, którego Pan udziela w tej godzinie.

Każdy z nas potrzebuje zbiorowej mocy, aby osiągnąć nasz cel! Kiedy usługujący wyznają swoje słabości i będą się modlić wzajemnie o siebie, uzdrowienie popłynie jak potężny wodospad!

„Daj z siebie wszystko i użyj dziś swoich rezerw… jesteśmy na wojnie!”

Bill Yount
Blowing the Shofar Ministries
Email: theshofarhasblown@juno.com

Bill Yount od 33 lat jest członkiem Bridge of Life in Hagerstown, Maryland, gdzie jest teraz starszym i misjonarzem domowym. Jest doradcą Aglow International. Bill przez 23 lata wiernie prowadzi służbę więzienną w Mount Hope, a teraz jest wędrownym kaznodzieją pracującym na pełen etat zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i na arenie międzynarodowej, usługując w kościołach i grupach Aglow. Jego posługę charakteryzują „pokora i humor”, Bill przynosi świeże słowo Pana, które jest „na czasie”! Szofar (róg barani) jest często używany na jego spotkaniach, łamiąc moce ciemności na regionami, kościołami i domami. Szofar reprezentuje Boży oddech wdychany w nozdrza Jego ludu, przynoszący ożywienie i budzący zgubionych. Wiele Bożych poselstw, którymi Bill usługuje proroczo, pojawia się podczas codziennego życia w gronie rodziny i przyjaciół.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Komentarze 2 to “Bill Yount – Nasze Rezerwy Królestwa Dostają Powołanie do Wojska!”

 1. Pinio 22 października 2012 @ 07:17 #

  Nawet nie wiesz jak bardzo te słowo jest na czasie. Ostatnio przeżyłem wlanie taki moment – gdy osoba z którą współpracowałem na kolonii z dziećmi z domu dziecka w czasie wakacji – w ostatnich minutach /w czasie odwożenia właśnie dzieci na dworzec PKP/ – pozwoliła sobie na skrytykowanie całej mojej pracy w czasie właśnie tej kolonii. Oczywiście były to rzeczy które nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Ale słowa padły i gdyby ktoś wtedy zapytał mnie się czy pojadę w przyszłym roku – to powiedział bym, ze nie i nigdy więcej z ta osobą. Osoba która ciągle robiła zamieszanie w naturalnej sferze i to powodowało skrzywienie relacji nawet w duchowym sensie. Typ osoby – łowca sensacji … No i musiałem jej przebaczyć – i modlić się o błogosławieństwo dla niej. No fajnie się to czyta ale niestety – było to bardzo trudne dla mnie… dopiero po tym moim akcie – następnego dnia zadzwoniła rano do mnie i bardzo mnie przepraszała … Później mieliśmy rozmowę “na żywo” i ostatecznie “puściliśmy” w niepamięć cala ta historie. Dlaczego o tym mówię? Bo myślę ze nieprzebaczenia powoduje zamknięcie nieba na osobę, która nie chce przebaczyć … i nie można jej powołać z rezerwy do czynnej służby …

  • niezatrzymywalna 22 października 2012 @ 08:31 #

   Witaj.
   Dziękuję za odwiedziny i komentarz.
   Nasze nieprzebaczenie na pewno ogranicza przepływ błogosławieństwa w naszym życiu i życiu osoby, która nas skrzywdziła. Powinniśmy tu pamiętać o fragmentach biblijnych, które o tym mówią. Dla mnie ważny jest taki epizod, kiedy Szymei publicznie przeklinał Dawida, a Dawid mu przebaczył i stwierdził: Bóg mu na to pozwolił.
   Z kolei w Nowym Testamencie mam takie dwa ulubione fragmenty: jeden mówi o wydaniu katom sługi, który nie darował długu.
   Mt 18:34 „I rozgniewał się pan jego, i wydał go katom, żeby mu oddał cały dług.”
   A drugi to słowa samego Pana Jezusa wiszącego na krzyżu: Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą co czynią.
   Łk 23:34 bt „Lecz Jezus mówił: «Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią».
   Przebaczenie jest aktem woli, decyzją. Natomiast czym innym jest zagojenie rany, która została zadana. To często wymaga czasu. Myślę, że w przypadku, gdy oprawca zrozumiał co zrobił i przeprosił, to czas uleczenia jest krótszy. Ale gdy nie widzi problemu, ten czas uzdrowienia może być długi, zwłaszcza gdy rana jest głęboka.
   Kolejną sprawą jest odbudowanie relacji i ponowne zaufanie osobie, która na przykład dopuściła się poważnej zdrady. To jest chyba najtrudniejsze.
   Pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: