Kathie Walters – Doskonała Burza – Może dla Ciebie

5 List

 

Całkiem niedawno miałam takie uczucie, że jestem na szczycie ogromnej fali na środku oceanu. To było straszne, ale ja się nie bałam. Bóg powiedział mi, żebym napisała do wstawienników: „BÓG STWARZA DOSKONAŁĄ BURZĘ.” Ta burza przyniesie te rzeczy, o które się modliłeś, Bóg je ustanawia.

Może doświadczasz burzy w swoim osobistym życiu lub w swojej rodzinie. Ale wiesz, że pewnego razu Jezus znalazł się wobec takiej straszliwej burzy. Pamiętasz, co wtedy zrobił? Poszedł spać.

Nie sugeruję ci, żebyś chował głowę w piasek (czy w wodę), ale możesz zachować spokój, ponieważ Jezus powiedział: „Umilknij! Ucisz się!” (Marek 4:39). A On jest w tobie, więc możesz mówić do swojego serca: „Umilknij! Ucisz się.” Dlatego, że nie jesteś sam w swojej łodzi i nie jesteś sam w swojej burzy.

Możesz przetrwać burzę jeśli złożysz swoje zaufanie w Nim – Panu Jezusie. Sytuacja może wyglądać fatalnie, ale jeśli się uspokoisz i wzniesiesz swoje oczy na Stwórcę, On zadziała wśród burzy. Możesz mieć POKÓJ i radość nawet wtedy, gdy fale będą bardzo wysokie. Możesz pływać po falach.

Jesteś w Tym, który ma pokój, więc możesz „ogłaszać swój pokój” i Jego wiara już jest w tobie. Każdemu dano „miarę wiary.” Ona nie wskakuje i wyskakuje z ciebie – po prostu wierz w to, a twoja nadprzyrodzona wiara będzie się manifestować.

Pamiętasz Pawła i Sylasa w więzieniu – kiedy byli w wewnętrznym lochu. To było więzienie w więzieniu, byli zakuci w dyby. Nie płakali, nie narzekali, ale ŚPIEWALI PIEŚNI CHWAŁY DLA BOGA.

Więzienie nie mogło tego znieść i całe to miejsce doznało trzęsienia ziemi. Drzwi się otworzyły i wyglądało na to, że więźniowie uciekli. Strażnik więzienia chciał się zabić – co miał zrobić w tej sytuacji?

Ale Paweł i Sylas usłużyli strażnikowi podczas tego trzęsienia ziemi. Kiedy sobie wyobrażam taką straszliwą katastrofę to sądzę, że umysł podpowiada nam wtedy: „Uciekaj, ratuj swoje życie.” Ale Paweł i Sylas byli w stanie usłużyć strażnikowi i wszyscy zostali uratowani. Oni byli pośród tego trzęsienia, ale sami pozostali niewzruszeni. DLATEGO, ŻE BYLI W TYM, KTÓRY POTRZĄSA (W BOGU). Jeśli znajdujesz się w Tym, który potrząsa (lub wywołuje fale), to nie doznasz wstrząsów. Dlatego, że w Tym, który potrząsa jest POKÓJ i WIARA.

Ja ogłaszam pokój i zgadzam się z tobą podczas burzy: „Umilknij! Ucisz się!” Wyzwól tę wiarę, która już jest w tobie.

Twoja doskonała burza przyniesie ci odpowiedzi, jeśli wierzysz. Możesz przeżywać wspaniałe przygody, gdy Bóg dokonuje zmian w twoim życiu. Nie bój się – On cię nigdy nie zostawi, ani cię nie porzuci.

Kathie Walters
Good News Ministries
Email: kathiewalters@mindspring.com

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Przydatne linki

O Doskonałej Burzy według Johna Paula Jacksona możesz się dowiedzieć tutaj.

Poradnik o bezpiecznym zachowaniu w czasie burzy

Bear Grylls o trzęsieniu ziemi

Japoński Poradnik o postępowaniu podczas trzęsienia ziemi cz. 1, cz.2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: