Keith Miller – Czas na Względy!

4 Sty

Od Steve’a Shultza:

Wchodząc w nowy rok poprośmy Pana, żeby okazał nam względy w nowych rzeczach. Słowa Keitha Millera są zawsze pełne zachęty i wiem, że także to najnowsze słowo wprawi cię w ekscytację na to wszystko, co Bóg ma dla ciebie na ten nowy rok.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News

http://www.elijahlist.com

Keith Miller

Czas na Względy!

W jaśniejącej twarzy króla jest życie, a jego łaska jest jak obłok z deszczem wiosennym. Przypowieści 16:15

Niech wspaniałość Pana zamanifestuje się na tobie w potężny sposób, i bądź odzwierciedleniem Jego światłości – światłości, która wyzwoli różnorodną mądrość Bożą w twoim życiu!

Obłok Względów

Efezjan 3:12 mówi: „…w którym mamy swobodę i dostęp do Boga z ufnością przez wiarę w niego.”

Inaczej mówiąc, mamy dostęp do nieograniczonych zasobów. Pójdźmy śmiało przed Jego tron i obudźmy się do pełni błogosławieństwa życia w nieustannej społeczności z Tym, który zasiada na tronie. Niech to będzie czas życia pod otwartym niebem, abyśmy mogli być odblaskiem Jego chwały! Niech obłok Jego obecności – tej obecności, która jest prawdziwymi względami i prawdziwym bogactwem – sprawi, że spadanie późny deszcz na świeży czas żniwa, na nas, a także na nasze rodziny.

• Bądź gotowy! Bądź dobrej myśli! Świętuj! Twoje oczy ujrzą chwałę Pana.

• Proś teraz o późny deszcz. Proś teraz o żniwo!

• Proś teraz Króla, aby okazał ci względy odnośnie zdobycia Królestwa!

Pan chce użyć naszego życia, żeby okazać swoją dobroć, swoją łaskę i swoją różnorodną mądrość. Prośmy Pana, żeby zesłał obłok względów – względów, które przyniosą późny deszcz. Mamy tylko poprosić! On ma w tym upodobanie, żeby dać nam Królestwo – dać nam względy do chodzenia w pełni naszego dziedzictwa.

Czas Wyzwalania

Jeśli przechodzisz przez trudne miejsce, ja ogłaszam nad twoim życiem, że nadszedł dla ciebie czas wyzwolenia. Kiedy będziesz przechodzić przez bramy, dokonasz potężnej zmiany w duchu. Kiedy powiesz Mu „tak” i wejdziesz przez drzwi, które On otwiera, przygotujesz drogę dla wielu, którzy przyjdą. Twój dzisiejszy przełom stanie się przełomem dla wielu w przyszłości. Pisał o tym prorok Joel:

A wy, dzieci Syjonu, wykrzykujcie radośnie i weselcie się w Panu, swoim Bogu, gdyż da wam obfity deszcz jesienny i ześle wam, jak dawniej deszcz, deszcz jesienny i wiosenny. I klepiska będą pełne zboża, a prasy opływać będą moszczem i oliwą. Joel 2:23-24

• Raduj się! Raduj się, raduj się, raduj się! Raduj się w Panu, twoim Bogu.

• Wydaj głośny okrzyk chwały! Raduj się w Panu.

• Wykrzykuj z radości! Wydaj okrzyk zwycięstwa! Wykrzykuj z entuzjazmem!

• Świętuj w świetle oblicza Króla! Światło oblicza Króla jest życiem!

Mamy nieograniczony dostęp!

Wkrótce ujrzymy jak to się objawi. Tak, doświadczymy realności życia, działania i usługiwania w pełni naszego dziedzictwa czyli otwartego nieba w naszym życiu.

W tym celu modlę się do Pana, aby w 2013 roku zesłał późny deszcz przynoszący żniwo, moszcz, i świeży olej na ciebie, a także na twoją rodzinę!

Dziękuję, wspaniały Jezu, za świeży deszcz Twojej obecności. Wylej to na wszystkich, którzy to czytają. Dziękuję za przywilej przychodzenia do Ciebie z wielką śmiałością i zaufaniem, i oglądania Ciebie! Oglądamy światło oblicza Króla – światło, które wyzwala życie i obłok względów, które sprowadzają późny deszcz. Dziękuję, Panie, za zesłanie Deszczu Żniwa. W potężnym imieniu Jezusa, amen.

Życzymy ci bogactwa błogosławieństw,

Keith Miller i Janet Miller
Stand Firm World Ministries
Email: info@sfwm.org

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: