Chuck Pierce – Nie Przeocz Zmian!

3 Lu

Nie Przeocz Zmian i Zobacz Nowe Kwiaty Wokół Siebie!

To jest czas, kiedy zaczyna się kształtować nowe. To, co wydawało się być uśpione – nagle wybuchnie! W niedzielę rano Duch Proroctwa zaczął ogłaszać:

„Możesz łatwo przeoczyć zmiany, które zachodzą wokół ciebie.  Nie przeocz zmian, które przynoszę do ziemskich realiów ponad tobą.  Zaczynam mówić w taki sposób, który wyjaśni ci to, co słyszałeś w poprzednich sezonach. Jeśli będziesz słuchać z Nieba, a nie chodzić ziemskimi drogami, twoje uszy będą słyszeć, a twoje oczy będą widzieć. Mówię ci, że to jest początek nowego sezonu!

To jest czas, kiedy to, co wyglądało na martwe zacznie wypuszczać pąki, to, co wyglądało jakby nie miało życia. Wiedz, że przyniosę życie tam, gdzie wydaje się być śmierć. Tam, gdzie była śmierć finansowa, gdzie była śmierć marzeń, wiedz, że laska Aarona wypuściła pąki i pojawiło się życie.  Nie czekaj, aż zobaczysz pełne kwiecie, ale szukaj pąków, bo wiedz, że w pąku jest życie. To jest sezon, w którym sprawię, że pojawią się pąki.  To jest czas, w którym będziesz mógł zobaczyć życie tam, gdzie myślałeś, że jest śmierć. Wiedz, że umrze tylko stare.  Ale powiadam, że jest czas, żeby nowe wypuściło pąki. Nie przeocz nowego!  Nie przeocz życia, które wprowadzam, bo to jest czas, w którym sprawiam, że laska wypuści pąki i zakwitnie. W tej godzinie wyzwalane jest nowe życie.

Znaj Mnie jako Mnie i wiedz Kim jestem, bo nasiona muszą upaść na ziemię, aby mogło wykiełkować życie.  Znaj Mnie, bo to jest czas, w którym nachylam się z Nieba i ustanawiam drogę, którą dotrze Moje słowo. Przyniosę słowa narodom i słowa rodzinom, i słowa tym, którzy popełnili błędy w przeszłości. I pewnego dnia odnowię ich życie i ich ciała.  To jest czas, w którym się zniżam i sprawiam, że Moje słowo przybędzie. Mam takie schody-drabinę w górę i w dół, służące do wstępowania i zstępowania, i zastępy anielskie przychodzą, żeby odkupić twoją przeszłość i otworzyć twoją przyszłość.”

Kliknij TUTAJ, żeby zobaczyć to i inne proroctwa na wideo. Odwiedź naszą stronę www.gloryofzion.org.

Błogosławieństwa,
Chuck D. Pierce

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: