James Goll – Osiem Wyraźnych Słów na Rok 2013

15 Lu

Od Steve’a Shultza:

James Goll ma namaszczenie do przekazywania wyraźnych i pewnych słów proroczych. Kiedy proroctwo pojawia się u wielu proroczych głosów, to bywają ci, którzy mogą przekazywać DOBRZE to, co słyszą, i tacy są najbardziej potrzebni.

Kiedy będziesz czytać tych osiem WYRAŹNYCH słów na rok 2013, wiedz, że gorąco popieram te słowa Jamesa Golla. Jest on jednym ze zwiastunów, którzy WIELE lat temu pomogli Kościołowi zacząć przyjmować prawdę, że proroctwo i prorokowanie jest na dzisiaj. Jest prawdziwym pionierem we współczesnym ruchu proroczym.

Raduj się i bądź zachęcony.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News

http://www.elijahlist.com

James W. Goll

Osiem Wyraźnych Słów na Rok 2013

Szukałem u Pana słowa na ten nowy rok. Na ten rok Pan dał mi zasady, które mają solidne podstawy biblijne. Oto osiem proroczych słów na ten nowy rok i dalsze lata!

1. Drzwi Żniwa są Otwarte

Jesienią miałem pewne przeżycie, było to w okolicach nowego roku żydowskiego 5773, kiedy drzwi się otworzyły i powiał wiatr – zaskoczyło mnie to. Zwróciłem się w stronę tych drzwi: „Co to jest?” Duch Święty odpowiedział: „Drzwi Żniwa są teraz otwarte.” (Nie mówię, że są to drzwi do Tego Wielkiego Żniwa, ale raczej inny czas czy sezon kiedy Pan Żniwa przyciąga dusze do Królestwa.) Uwierz Bogu, że spotkania z Nim są możliwe i módl się o wysłanie robotników na żniwo. To jest czas żniwa!

Mateusz 9:38 Proście więc Pana żniwa, aby wyprawił robotników na żniwo swoje.

Joel 3:18 Zapuśćcie sierp, gdyż nadeszło żniwo!

2. Wejdź do Królestwa Pokoju

Podczas narastania atmosfery lęku i zamętu, jest pora, abyśmy chodzili w przeciwnym duchu i wyzwalali Królestwo Pokoju. Stwarzaj wokół siebie atmosferę pokoju i przemawiaj do swoich burz: „Szalom”! Nie panikuj! Chodź w nadprzyrodzonym pokoju dokądkolwiek pójdziesz!

Rzymian 14:17 Albowiem Królestwo Boże, to nie pokarm i napój, lecz sprawiedliwość i pokój, i radość w Duchu Świętym.

3. Naciśnij Przycisk Restart

Mam dla wielu z was potężne poselstwo nadziei! Niektórzy z was czują się tak, jakby przeminął już czas obietnicy dla ciebie, twojej rodziny, miasta i twojego narodu. NIE! Nasz Bóg jest Bogiem dającym 50-milionową szansę! Istnieją sezony i cykle. Duch Święty mówi: „Naciśnij przycisk restart!” Tak, popatrz na te stare obietnice, które jeszcze się nie wypełniły i niech twoje serce na nowo zabije! Możesz powstać jeszcze raz, ponieważ Zmartwychwstały żyje w tobie! Naciśnij przycisk restartu twoich obietnic i zadań w Panu.

Przypowieści 24:16 …bo choć sprawiedliwy siedem razy upadnie, jednak znowu się podniesie…

4. Wróć, Duchu Święty!

To jest jedno z najważniejszych słów proroczych, jakie przekazałem w swoim życiu. Duch Święty przychodzi w poruszeniach, falami. Ale teraz jest czas, żeby zaprosić Go na nowo. Wołaj do Pana: „Wróć, Duchu Święty!” i patrz jak On wchodzi do gry. On przyjdzie!

Joel 3:1-2 A potem wyleję mojego Ducha na wszelkie ciało, i wasi synowie i wasze córki prorokować będą, wasi starcy będą śnili, a wasi młodzieńcy będą mieli widzenia. Także na sługi i służebnice wyleję w owych dniach mojego Ducha.

5. Stwarzaj Kulturę Ryzyka

Jedno wynika z drugiego! Zapraszając Trzecią Osobę Trójcy Świętej możesz naprawdę wykreować kulturę RYZYKA! To jest atmosfera, w której łaska i wiara się łączą i rzeczy mogą się dziać. Niech wzrośnie wiara, a zobaczmy jak przychodzą nowe rzeczy. Nie mów: „Już tam byłem i to robiłem!” Nie mów tak nigdy! Powiedz: „Chcę więcej głodu! Chcę więcej Boga! Wyjdę jeszcze raz i stanę na krawędzi R-Y-Z-Y-K-A!” Mam wiarę jak ziarno gorczycy i nie zawaham się jej użyć. To jest głos, który uaktywni Królestwo!

Łukasz 17:6 A Pan rzekł: Jeślibyście mieli wiarę jak ziarno gorczyczne, i rzeklibyście do tego figowca: Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze, usłuchałby was.

6. Ruch Chwały Oparty na Świeżej Obecności Boga

Stwarzając kulturę RYZYKA i zapraszając Ducha Świętego w świeży sposób, uświadamiamy sobie jedną z najważniejszych rzeczy, którą Pan ciągle podkreśla – ruch chwały oparty na Jego obecności! Przeznacz wieczory na wypełnione Bożą obecnością uwielbienie i chwałę. Obserwuj co On będzie robił! On zasiada w chwałach swojego ludu! W miejscach, nad którymi Bóg się unosi i wylęga, wyzwalany jest ruch chwały oparty na Bożej obecności.

Psalm 22:28 Wspomną i nawrócą się do Pana wszystkie krańce ziemi, I pokłonią się przed nim wszystkie rodziny pogan.

Objawienie 22:17 A Duch i oblubienica mówią: Przyjdź!

7. Zwrot w Kierunku Chwalebnej Eschatologii

Myślę, że Duch Święty już całe lata pracuje we mnie odnośnie tego stwierdzenia. Tak naprawdę, to nie świat zwycięży na końcu czasu – tu jest mowa o czymś większym i skoncentrowanym na Bogu! To jest o chwalebnej eschatologii. Pamiętam, jak przed laty Bob Mumford oświadczył w Kansas City na stadionie Arrowhead: „Zajrzałem na koniec księgi, i zgadnijcie, co tam jest napisane? Wygrywamy!” Rozległy się gromkie brawa! Tak więc, mam coś oświadczyć, bazując na tamtej proklamacji: „Przeczytałem od Księgi Rodzaju aż do Apokalipsy św. Jana, i zgadnijcie co tam znalazłem? Udręka nie jest ostatnim słowem! Bóg ma na koniec cudowną eschatologię!” Myślę, że to właśnie czyni mnie tak bardzo podekscytowanym z powodu tej zmiany!

Izajasz 60:1-3 Powstań, zajaśnij, gdyż zjawiła się twoja światłość, a chwała Pańska rozbłysła nad tobą. Bo oto ciemność okrywa ziemię i mrok narody, lecz nad tobą zabłyśnie Pan, a jego chwała ukaże się nad tobą. I pójdą narody do twojej światłości, a królowie do blasku, który jaśnieje nad tobą.

8. Przemawiaj do Swojej Góry!

Teraz zbierzemy te siedem słów w jedno i zrobimy z nich ostatni punkt naszego nowego początku. Przemów do swojej góry. Tak, przemów do góry swojej rodziny! Przemów do swojej góry przeciwności i strat! A właściwie wykrzycz: „Łaska! Łaska! Łaska!” Do każdej góry przeciwności wyzwól objawienie ŁASKI! Przemów do swojej góry i nakaż jej się usunąć i wrzucić do morza. Dołącz do mnie w przemawianiu i wykrzykiwaniu ŁASKA do gór, które stoją na drodze wiecznych planów Boga, w imieniu Jezusa!

Marek 11:23 Zaprawdę powiadam wam: Ktokolwiek by rzekł tej górze: Wznieś się i rzuć się w morze, a nie wątpiłby w sercu swoim, lecz wierzył, że stanie się to, co mówi, spełni mu się.

Zachariasz 4:6-7 Wtedy on odpowiedział, mówiąc do mnie: Takie jest słowo Pana do Zorobabela: Nie dzięki mocy ani dzięki sile, lecz dzięki mojemu Duchowi to się stanie – mówi Pan Zastępów. Kim ty jesteś, wysoka góro? Wobec Zorobabela staniesz się równiną! On położy kamień na szczycie wśród okrzyków: Cudny, cudny! (w ang. Łaska, łaska!)

To jest czas, kiedy potrzebna jest duchowa odwaga. Wzywam cię, żebyś dołączył do mnie w wierze, że najlepsze dopiero nadchodzi!

Błogosławieństwa w Chrystusie Jezusie!

Dr James W. Goll
Encounters Network • Prayer Storm • Compassion Acts Team
Email: info@encountersnetwork.com

Dr James W. Goll jest Przewodniczącym Encounters Network, Dyrektorem Prayer Storm i koordynuje Encounters Alliance, koalicję przywódców. Jest Dyrektorem God Encounters Training – szkoły internetowej i członkiem zespołu apostolskiego Harvest International Ministries. Dzielił się Jezusem w ponad 50 narodach na świecie nauczając i udzielając mocy wstawiennictwa, służby proroczej i życia według Ducha. James jest autorem licznych książek i przewodników biblijnych oraz setek poselstw audio i wideo. James był przez 32 lata mężem Michal Ann, która odeszła do Nieba jesienią 2008 roku. James ma czworo dorosłych dzieci, które kochają Jezusa i mieszkają w pagórkowatej okolicy Franklin w stanie Tennessee.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: