Theresa Phillips – „W Niebie Jest Wiosna”

11 Mar

Od Steve’a Shultza:

Theresę znam od kilku lat. Muszę być szczery, że kiedy przeczytałem „W niebie jest wiosna” to pomyślałem: „To jest to, co nasi czytelnicy chcieliby przeczytać. Wielu z nas uległo zniechęceniu tą długą ciemną nocą duszy trwającą od kilku lat. Powinni oni wiedzieć, że w niebie jest TERAZ WIOSNA!”

Raduj się tym słowem. Przeczytaj je powoli, żeby wchłonąć tę zachętę i pocieszenie.

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News

http://www.elijahlist.com

Theresa Phillips

„W Niebie Jest Wiosna”

Kiedy przygotowywałam się do świąt Bożego Narodzenia, postanowiłam usiąść przy moim oknie i wyjrzeć w oczekiwaniu na śnieg. Ale śniegu nie było. Patrzyłam na niebo; codziennie było niebiesko-szare, ale śnieg nie padał. Modliłam się o rodzinę i przyjaciół siedząc w moim małym pokoiku obok kuchni. Nie modliłam się jakoś specjalnie o śnieg, ponieważ jakoś wiedziałam, że go nie będzie. Modliłam się o naród i o Izrael. Odczułam, że Bogu się to podoba. Codziennie wyglądałam przez okno, po prostu trwałam.

thumbnailCAUEMTFS Potem, po wielu dniach i bez żadnego wstępu (O, jakże nasz Pan lubi robić nam niespodzianki!) usłyszałam:

„Thereso, w niebie jest wiosna.”

Moje serce we mnie podskoczyło i zostałam pochwycona przez Ducha.

Wszystko Ma Swój Czas

Kaznodzieja 3:1 Wszystko ma swój czas i każda sprawa pod niebem ma swoją porę.

Zaczęłam śpiewać do każdej rzeczy: „Obróć, obróć, obróć się… To jest ten sezon. Obróć, obróć, obróć się…”

Kiedy zaczęłam śpiewać tę pieśń, usłyszałam jak Pan powiedział delikatnie: „Thereso, rozpoczęły się bóle porodowe, słychać dudnienie i drżenie potrząsanej ziemi, ale w Niebie jest wiosna.”

Mateusz 24:8 „Ale to wszystko dopiero początek boleści.”

Zaczęłam czytać powyższy fragment Pisma i jeszcze inne. Pojawiał się koszt poddania się. Poddanie dokonało się w górnej izbie nieba. Wiedziałam o tym. I chciałam tego. Zaczęłam śpiewać tę starą piosenkę „Poddaję wszystko! Poddaję wszystko…”

Jana 16:21 Kobieta, gdy rodzi, smuci się, bo nadeszła jej godzina; lecz gdy porodzi dzieciątko, już nie pamięta o udręce gwoli radości, że się człowiek na świat urodził.

Kiedy czytałam ten następny werset, zaczęłam sobie uświadamiać co nasz Suwerenny Jezus do mnie mówi. Przypomniał mi, że wielu z nas przechodziło przez takie rzeczy w 2012. Przez katastrofy duchowe, finansowe i fizyczne. Był ogarnięty współczuciem dla WSZYSTKICH (zobacz Marek 1:41).

Kiedy płakałam nad tym wersetem, poczułam ból, którego doświadczyłam w 2012 roku, szemranie i narzekanie, porzucenie i utrata bliskich oraz przyjaciół. Ja także byłam ofiarą smutku z wielu powodów. Ale teraz sobie wyglądałam przez okno i kiedy Pan przemówił: „W Niebie jest wiosna”, poczułam się trochę jak Daniel. To mnie tak podekscytowało, że zaczęłam prosić: Więcej, Panie, więcej!

Bóg Jest Miłością

Pan wylał na mnie wszystkie wersety o miłości. Pierwszy List Jana 4:8: „Bóg jest miłością.” Zaczęłam powtarzać w kółko: „Bóg JEST miłością! Bóg jest miłością! BÓG JEST MIŁOŚCIĄ!” Wykrzykiwałam to; ciągle to powtarzałam!

Odeszły wszelkie lęki, których doświadczałam. Odszedł brak wiary. Jego obecność odnawiała mnie. A potem to się stało. Poczułam Jego serce. O, jakże On nas kocha! O, jak On nas szanuje! O, jak On pragnie, żeby nasze serca otworzyły się na Niego!

„Thereso, w Niebie jest wiosna.” Te słowa znów były takie żywe, że czułam jakbym szybowała w powietrzu. Unosiłam się ponad szafirowym nieboskłonem i łagodnie wylądowałam na ścieżce w niebiańskim ogrodzie. Wiedziałam, że to był moment TERAZ.

2013: Przeciwności i Radość

Potem w jakiś sposób znalazłam się z powrotem w moim pokoju, płacząc z powodu tego przeżycia, w którym widziałam taki piękny widok. Duch Pana nadal wypełniał mój pokój i przemówił do mojego serca:

„2013 będzie rokiem wielu nagłych wydarzeń. Nadal będą się pojawiać trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów. Módl się o ludzi. Módl się o ludzi! Nawet z radością przerwę nabożeństwo podczas spontanicznej chwały!”

Chichotałam teraz jak dziecko; za każdym razem kiedy Pan mówił do mnie o przeciwnościach dawał mi też spontaniczną radość!

„W roku 2013 zajdą zmiany klimatyczne i wiosną spadnie śnieg. Będzie on znakiem nowego poruszenia Mojego Ducha.

„Zajdzie poważna zmiana w strukturach rządowych.

Potem przemówił o tej części Lewitów, która była zaangażowana w społeczność:

„‘A jeśli Lewita zechce pójść z jednego z twoich miast w całym Izraelu, gdzie przebywa jako przychodzień, i przyjdzie, kiedy zechce, na miejsce, które Pan wybierze, to będzie służył w imię Pana, Boga swego, na równi ze wszystkimi braćmi swymi Lewitami, którzy służą tam przed Panem’ (Powt. Prawa 18:6-7). Ci mężczyźni i kobiety zostaną umieszczeni w placówkach samorządowych i rządowych, aby wnosić błogosławieństwo pokoju i będą służyć w Moim imieniu. Dojdzie do tego, gdy zakwitną wczesne krokusy.

„Drugim zadaniem Lewitów będzie odbudowa świętości w Moim domu. Będę wzywał do powrotu do Mojego domu,” mówi PAN.

„Ci mężczyźni i kobiety będą pokorni w sercach i podniosą ręce w uwielbieniu. Zbuduję nowe realia uwielbienia z radykalną chwałą na ustach Mojego ludu. Całe domy zostaną potrząśnięte pod mocą chwały, a drzwi otworzą się szeroko i wiele domów uwielbienia zacznie doświadczać wizytacji aniołów, którzy będą towarzyszyć zdobywaniu dusz (zobacz Hebrajczyków 1:14). Oni już zostali wysłani na ziemię niosąc na sobie świeżą i nową chwałę zapisaną na kraju ich szat. Oni nawet chodzą z WIOSNĄ, która towarzyszy ich krokom!

„Przygotujcie drogę, O przygotujcie drogę dla tych, którzy siedzą w ciemności, a mają wejść do światła.”

Nastał spokój. Wiedziałam, że Pan podzielił się ze mną tym, co jest w Jego sercu na ten moment. I kiedy tam stałam w moim małym pokoiku, wyglądając przez okno, On przemówił wyraźnie: „2013″.

1 Koryntian 13:13 Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość.

Byłam tak poruszona świeżą miłością do mojego męża, mojej rodziny, wszystkiego, co Bóg umieścił na tej ziemi! Czułam, jakbym była skąpana w świeżym wiosennym deszczu.

tulipany Wtem uświadomiłam sobie, że nie mam jeszcze kwiatów na Boże Narodzenie dla mojej teściowej. Szybko podeszłam do komputera, żeby kupić coś przez internet. Kiedy otwierałam stronę, ujrzałam – czy uwierzycie? – tulipany! Zupełnie coś nowego na Boże Narodzenie: Wiosna w Niebie. Zrobiłam więc to, co mówi Słowo (Mateusz 18:18): Rozwiązałam na ziemi to, co jest w niebie. Kupiłam wiosnę dla mojej teściowej.

Jezu! O Jezu, rozwiąż niebiosa, wizję, wejrzenie i świeżość dla swojego utrudzonego i zmęczonego Ciała. Wyzwól ten cudowny świat aniołów, który towarzyszy zdobywaniu dusz! Gdy dojdzie do potrząsania, przypomnij nam wszystkim, aby szczerze modlić się za ludzi. Wszystkich ludzi. Gdy nadejdzie wiosna i zobaczymy śnieg, przypomnij nam, że Boże tchnienie nigdy nie zawodzi (zobacz Job 37:10).

O Panie, połącz nasze serca w jedno z Twoim sercem. Pomóż każdemu z nas uczestniczyć w naszej społeczności i kochać wszystkie odłamy chrześcijaństwa i wspierać ich wysiłki. O Boże, ochroń nasze serca przed osądem i tym podobnymi rzeczami. Błogosław nas, O Panie, Twoimi darami wiary, nadziei i miłosierdzia… tak, a największa z nich jest miłość.

Przyjmuję ten nowy sezon, który wyzwalasz z nieba, świeżość nowego sezonu, który jest przed nami ze swoimi żywiołami – to jest nadprzyrodzone i ja dziękuję Ci za to! Tak, uwielbiam Cię za to! Chwalę Cię, dziękuję Ci, uwielbiam Cię za ten sezon, w który wchodzimy. W imieniu Jezusa, Amen!

Theresa Phillips
Chicago Prophetic Voice
Email: info@ChicagoPropheticVoice.net

Theresa Phillips jest przewodniczącą-biskupem Praise Ministries. Ostatnio założyła The Encounter, służbę pomocniczą w ramach Instytutu Chwały PMI, która wywiera wpływ na kościoły i pomaga rozwijać intymną relację z Jezusem. Theresa pragnie pomagać ludziom spotkać żywego Boga i wypełnić ich Jego nieskończoną chwałą. Pastor Theresa i jej mąż Robert założyli wydawnictwo internetowe pod nazwą Chicago Prophetic Voice. Te publikacje naprawdę pomagają zobaczyć i usłyszeć niewidzialny i niesłyszalny Boży świat duchowy w taki sposób, jak to jest opisane w Piśmie Świętym.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Komentarze 4 to “Theresa Phillips – „W Niebie Jest Wiosna””

 1. Mon@ 15 marca 2013 @ 22:37 #

  Jestem pod wrażeniem, ponieważ wiele słów tego proroctwa właśnie wypełnia się dla mnie – łącznie z przenosinami lewity… wow!
  Bądź wiosna Twoja, jako w niebie, tak i na ziemi!!!

 2. barnaba77 15 lutego 2014 @ 09:04 #

  Witaj! Piszę dosłownie w świeżych emocjach po przebudzeniu o poranku. Zdecydowałem się napisać gdyż właśnie przeczytałem owe proroctwo. Sen przerażający a jednocześnie ofiarowujący klucz ratunkowy. Otóż widziałem ziemie pogrążoną w chaosie z powodu strasznych katastrof, wszędzie ogień, kłęby dymu,oraz niszczycielskie huragany, ludzie usiłujący kryć się w piwnicach domostw. Kiedy kończyła się jedna niszczycielska siła, zaraz po niej następowała kolejna, nie było wytchnienia. Ludzie w obliczu tych wydarzeń próbowali popełnić samobójstwo nie mogąc znieść tragicznego ciągu żywiołów. I nagle zacząłem wołać z całych sił do nich ; Bóg was kocha! Bóg was kocha! ” Widziałem jak powoli się budzili z tego szaleństwa pragnienia własnej śmierci i odkładali przedmioty którymi chcieli skończyć ze sobą. Tak, to jest klucz, MIŁOŚĆ! 1KOR13;13 …lecz z nich największa jest miłość”. Maranatha!

  • niezatrzymywalna 15 lutego 2014 @ 12:07 #

   Bardzo ciekawy sen. Dziękuję, że się nim podzieliłeś. Pozdrawiam serdecznie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: