Bobby Conner – Nadchodzą Kluczowe Dni

30 Kwi

Od Steve’a Shultza:

To naprawdę jest czas wielkiego żniwa i szybkiego postępu Królestwa. Bobby Conner w odpowiednim momencie dzieli się słowem o wielkiej zmianie i autorytecie, który niesiemy.

Przyjmijmy to, czym Bobby się tu dzieli: „Nie opóźniaj się w posuwaniu się do przodu przez wiarę, w chodzeniu w zwycięstwie i zajmowaniu swojego miejsca jako zwycięzca, przyjmując pełnię przeznaczenia, które Bóg przygotował dla ciebie.”

Błogosławieństwa,
Steve Shultz, Założyciel i Wydawca
The Elijah List & Breaking Christian News
http://www.elijahlist.com

 

Bobby Conner

Nadchodzą Kluczowe Dni 

To są najbardziej ekscytujące dni w historii ludzkości.

Szybki Postęp Królestwa

Gdyż Pan wodzi oczyma swymi po całej ziemi, aby wzmacniać tych, którzy szczerym sercem są przy nim. (2 Kronik 16:9).

Boży Duch przygotowuje przywództwo wylewając na nie namaszczenie, które spoczywało na synach Issachara. Ci synowie mieli zrozumienie czasu, w którym żyli, nadchodzących dni, i byli świadomi tego, co Boży lud powinien robić (1 Kronik 12:32).

A jaki jest czas, w którym teraz żyjemy? Bożym planem na te dni czasów ostatecznych dla całego świata jest rozpoznanie, że Jego Syn, Pan Jezus Chrystus jest naprawdę Królem królów i Panem panów (1 Tymoteusza 6:15 i Objawienie 19:16). Pismo stwierdza, że każde kolano się zegnie i każdy język wyzna, że Chrystus jest Panem. Pismo oświadcza, że cała ziemia będzie wypełniona poznaniem chwały Bożej (Habakuk 2:14).

Królestwo Boże w narodach szybko się rozwija i niezliczone tłumy nawracają się do Chrystusa. W tych ekstremalnie kluczowych dniach trąby prorocze muszą wydawać wyraźny dźwięk, aby przygotować silne i pewne przywództwo (1 Koryntian 14:8). To jest czas chodzenia w prawdziwych celach i planach Bożych, a nie kręcenia się w kółko (Efezjan 5:14-16).

Nikt nie chce brać udziału w kolejnej 40-letniej wędrówce wokół góry błędnych ludzkich wysiłków! Dobra nowina jest taka, że już nie musimy chodzić dłużej po pustyni: jest czas na wejście do Królestwa Bożego. Teraz jest czas, żeby iść naprzód, ustanawiając Króla w Jego Królestwie, działając w mocy Bożej i Jego autorytecie!

Przeznaczone Żniwo

To są dni przeznaczenia, wypełnione cudami i ekscytacją, bo objawiane są dzieła Boże (Psalm 90:16-17). Bojaźń Boża powraca do Bożego ludu, wypełniając serca wielkim oczekiwaniem (Izajasz 64:1). Oczekuj, że będziesz oglądać wielkie i potężne rzeczy towarzyszące rozprzestrzenianiu się Królestwa Bożego (Jeremiasz 33:3).

stadium_300px Naprawdę stoimy na progu największego żniwa, jakie świat kiedykolwiek oglądał. Nie zapominaj, że to Pan zbiera swoje żniwo. Duch Boży dokonuje teraz „żniwa żniwiarzy”. Wkrótce zostanie wprowadzonych do Królestwa Bożego ponad miliard ludzi.

Duch Boży namaszcza i wyposaża poświęconych wierzących w niezaprzeczalny autorytet (Łukasza 10:19). To są zwykli ludzie, którzy dokonują niezwykłych czynów dla Bożej chwały (Daniel 11:32b). Przyjęli obietnicę od Chrystusa odnośnie tego kim są i czego mogą dokonać przez Jego Ducha (Jana 14:12).

Zaufanie przez Trwanie

Pan wydał najwyższe polecenie. Jest ono niezwykle wyraźne: jako naśladowcy Chrystusa mamy być śmiali, dzielni i niezwykle odważni. Pismo Święte oświadcza w Jozuego 1:9: „Czy nie przykazałem ci: Bądź mocny i mężny? Nie bój się i nie lękaj się, bo Pan, Bóg twój, będzie z tobą wszędzie, dokądkolwiek pójdziesz.”

Ta ostatnia fraza zawiera przytłaczającą obietnicę – przebywanie w Bożej Obecności. Zachowaj tę obietnicę w głębi swojego serca: „…bo PAN, Bóg twój, będzie z tobą wszędzie, dokądkolwiek pójdziesz!” Ta obietnica powtarza się w całym Piśmie i jest fundamentem dla obietnicy w 1 Jana 4:4: „Ten, który jest w was, większy jest, aniżeli ten, który jest na świecie.”

To objawienie ma zasadnicze znaczenie: musimy przyjąć obietnicę co do naszej tożsamości w Chrystusie i wierzyć, że możemy dokonać wyczynów przez Jego Ducha. Królestwo Boże nie zostanie ustanowione przez zwykłe słowa, ani przez nasze zdolności, ale przez Ducha Bożego (1 Koryntian 4:20). To zaufanie może pochodzić jedynie z faktycznej, wynikającej z doświadczenia jedności z Chrystusem. To dzięki przebywaniu w Jego objawionej obecności stajemy się śmiali i nieustępliwi; wiemy kim jesteśmy w Chrystusie i Kim Chrystus jest w nas (Przypowieści 28:1 i Kolosan 2:9 -10). Słowo Boże oświadcza, że w Chrystusie jest zawarta pełnia boskości i mamy pełnię Nim (Kolosan 2:9-10).

Przygotuj się, Przygotuj się, Przygotuj się!

To prawda, co jest obiecane w Księdze Estery 4:14, jesteśmy w Królestwie na taki czas jak ten. Raduj się, bo możesz wiedzieć z całą pewnością, że Królestwo jest w tobie na taki dzień jak ten! Uwierz w to, że urodziłeś się na ten dzień. Nie opóźniaj się w posuwaniu się do przodu przez wiarę, w chodzeniu w zwycięstwie i zajmowaniu swojego miejsca jako zwycięzca, przyjmując pełnię przeznaczenia, które Bóg przygotował dla ciebie (Efezjan 5:14-16).

620-667-I-G36 Nasz Bóg jest naprawdę niesamowitym Bogiem! Przygotuj się na to, że ujrzysz Go w taki sposób, jak nigdy dotąd. Bóg teraz odpowiada na zaproszenie z Izajasza 64:1: „Obyś rozdarł niebiosa i zstąpił.”

To są najbardziej ekscytujące dni w historii ludzkości.

Powstań i zajmij swoje miejsce jako zwycięzca, silny i śmiały, oświadczając, że Królestwo Boże wkrótce pojawi się na ziemi!

Bobby Conner
Eagles View Ministries
Email: manager@bobbyconner.org

BobbyConner Bobby Conner: Ten „Łagodny Olbrzym” został namaszczony odświeżającym poczuciem humoru, a jego proroctwa charakteryzują się niezwykłą dokładnością, co zostało udokumentowane na całym świecie. Dynamiczna posługa Bobby’ego z objawami mocy – uzdrowieniami, znakami i cudami – pokazuje prawdziwe serce naszego Ojca! Przeżył aborcję, której próbowała dokonać na nim jego matka, następnie został ponownie uratowany Bożą ręką z uzależnienia od narkotyków i próby samobójczej. Życiorys Bobby’ego Connera ukazuje nam człowieka, który chodzi teraz w przeznaczeniu ustanowionym przez Boga, aby uwalniać innych! Jako uznany mówca na konferencjach międzynarodowych Bobby od wielu lat usługuje skutecznie w ponad 45 krajach, a także w USA.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: