Bobby Conner – Zwycięstwo Męstwa – Nieustraszona Wiara

1 Lip

Niebo Ogłasza: „Przebudź się, Przebudź się!”

 

Cały świat zmierza do nieuniknionej, radykalnej zmiany. Z tego wynika nakaz, żeby Kościół w pełni przyjął śmiałe namaszczenie. To namaszczenie pomoże nam w przygotowaniach do wywierania wpływu na naszą kulturę. Mamy być katalizatorami ekstremalnych zmian. Mamy funkcjonować w tym ciemnym od grzechu świecie jako sól i światło (zobacz Mateusz 5:13).

 

Duch Boży powołuje nieustraszonych championów; to nie jest czas na bierne chrześcijaństwo, bez poświęceń, bez ofiar. Zostaliśmy powołani, aby być śmiałą, pełną pasji, potężną armią, która skonfrontuje kompromisy i podniesie standardy. W tym sezonie Duch Pana wyzwala prawdziwe zaufanie, żeby wzrastać w siłę (zobacz Jozuego 1:7-9).

 

Znajdujemy się w czasie szybkiego postępu i przyśpieszenia. Duch Boży będzie ustanawiał rzeczy we właściwym porządku, aby osiągnąć Boże cele. W duchowym wymiarze nastał moment „pełni czasu”. Niebo ogłasza: „Przebudź się, przebudź się!” To jest czas na postęp. Zastępy niebios stoją w gotowości do działania, niesienia pomocy tym wszystkim, którzy pragną ustanowienia Króla w Jego Królestwie (zobacz Hebrajczyków 1:14). W tym czasie nastąpi głębsze objawienie tronu Bożego i Boga zasiadającego na tronie.

 

Duch Pana wzywa armię Pana, żeby powstała, zdobywając Królestwo prawdziwą mocą i duchową siłą. Pamiętaj, że Pan oświadcza, iż mocni święci zdobędą Królestwo Niebios. „A od dni Jana Chrzciciela aż dotąd Królestwo Niebios doznaje gwałtu i gwałtownicy je porywają.” (Mateusz 11:12).

 

To nie stanie się dzięki mocy czy sile naszego ludzkiego ducha, ale dzięki Duchowi Pana. Pismo mówi, że: Wtedy on odpowiedział, mówiąc do mnie: Takie jest słowo Pana do Zorobabela: Nie dzięki mocy ani dzięki sile, lecz dzięki mojemu Duchowi to się stanie – mówi Pan Zastępów.” (Zachariasz 4:6).

 

lightning1_300px Bitwy będą coraz bardziej zaciekłe, ale zwycięstwa będą wszechogarniające. Ciało Chrystusa zacznie doświadczać niesamowitych przełomów w jedności i odbudowie, w wyniku tego objawi się łaska i moc. Jestem podekscytowany wypełnianiem się słów Psalmu 133:

 

O, jak dobrze i miło, gdy bracia w zgodzie mieszkają! Jest to jak cenny olejek na głowie, który spływa na brodę, na brodę Aarona, sięgającą brzegu jego szaty. Jest to jak rosa Hermonu, która spada na góry Syjonu. Tam bowiem Pan zsyła błogosławieństwo, życie na wieki wieczne. (Psalm 133:1-3).

 

Nie wolno nam mylić naszych zdolności z Bożym namaszczeniem. Jesteśmy mocni, ale nie naszą siłą, lecz mocą Pana. Tylko dzięki mocy Bożego Ducha jesteśmy w stanie pokonać zasadzki wroga. Naprawdę zostaliśmy wezwani do Królestwa Bożego na taki czas jak ten.

 

Śmiały, Dzielny i Niezwykle Odważny

 

To są ekscytujące dni podbojów i konfrontacji, budowania i walki. Stoimy na progu największego przebudzenia, jakie kiedykolwiek oglądał świat. Wróg jest skupiony na tym, aby zrobić wszystko co może, żeby zatrzymać to nadchodzące Boże poruszenie. Teraz jest czas dla nas, abyśmy stali się silni i prostolinijni, ze względu na sprawiedliwość. Pan wydał ostateczny rozkaz, który jest wyraźny i nie budzi żadnych wątpliwości. Jako naśladowcy Chrystusa mamy być śmiali, dzielni i niezwykle odważni. Jak mówi Pismo w Księdze Jozuego:

 

Po śmierci Mojżesza, sługi Pana, rzekł Pan do Jozuego, syna Nuna, sługi Mojżesza tak: Mojżesz, mój sługa, umarł. Teraz więc wstań, przepraw się tu przez ten Jordan, ty i cały ten lud, do ziemi, którą Ja im, synom izraelskim, daję. Każde miejsce, na którym wasza stopa stanie, dam wam, jak przyobiecałem Mojżeszowi. Od pustyni i od Libanu aż do wielkiej rzeki, rzeki Eufrat, poprzez cały kraj Chetejczyków aż do wielkiego morza na zachodzie będzie sięgać wasz obszar. Nikt przed tobą się nie ostoi, dopóki żyć będziesz; jak byłem z Mojżeszem, tak będę z tobą, nie odstąpię cię ani cię nie opuszczę. (Jozuego 1:1-5).

 

Wszechmocny Bóg wzywa nas nie tylko, abyśmy byli dzielni i odważni, ale On także przeznaczył nas do życia w tych ważnych dniach. Powinniśmy się przygotować na podbój, który spowoduje szybką i pewną zmianę. Boży plan odnośnie Jego ludu jest planem zwycięstwa, nie porażki (zobacz Jeremiasz 29:11). Zostaliśmy powołani do tego, aby być zwycięzcami (zobacz Rzymian 8:37). Chociaż to może kogoś onieśmielać, to jednak prawda jest taka, że w głębi duszy każdego prawdziwego chrześcijanina bije serce zwycięzcy. Słowo zwycięzca, które tu występuje sugeruje zwycięstwo po trudnej walce. Mamy być silnymi i ochoczymi wojownikami.

 

Warrior2_300px Teraz jest czas, aby Pan wystawił swoje zastępy (Lud twój chętnie pójdzie za tobą w świętej ozdobie, gdy wystawisz wojsko swoje… Psalm 110:3). Mamy stać się tymi, którzy tworzą historię i zmieniają świat. Bóg wyznaczył dokładny czas naszych narodzin. Naprawdę, każdy z nas jest w Królestwie Bożym na taki czas jak ten (zobacz Księgę Estery 4:14). Nie wolno nam nigdy zapomnieć, że Królestwo jest w nas na taki czas, jak ten. Pomyśl o tym. Nie mieliśmy absolutnie żadnego wpływu na czas naszego urodzenia. To jest Boży plan. Patrząc w przód na ten dzień, On zdecydował, że będziemy wspaniałymi narzędziami w Jego ręku w celu ustanawiania Królestwa Bożego.

 

Bóg ma do nas zaufanie. To On w nas działa, zarówno w sprawie woli, jak i dla swojego upodobania (Albowiem Bóg to według upodobania sprawia w was i chcenie i wykonanie. Filipian 2:13). A jak odkrywamy w Łukasza 12:32, największą przyjemnością Ojca jest dać nam moc swojego Królestwa. To są decyzyjne dni przeznaczenia, kiedy Bóg wzywa każdego z nas, aby powstał i stanął w sprawiedliwości. Musimy odpowiedzieć, pozwalając Duchowi Świętemu wyposażyć nasze życie i napełnić do przepływu boską mocą i zwycięskim męstwem (zobacz 1 Jana 4:4).

 

Bobby Conner

Eagles View Ministries

Email: manager@bobbyconner.org

 

BobbyConner Bobby Conner: Ten „Łagodny Olbrzym” został namaszczony odświeżającym poczuciem humoru, a jego proroctwa charakteryzują się niezwykłą dokładnością, co zostało udokumentowane na całym świecie. Dynamiczna posługa Bobby’ego z objawami mocy – uzdrowieniami, znakami i cudami – pokazuje prawdziwe serce naszego Ojca! Przeżył aborcję, której próbowała dokonać jego matka, następnie został ponownie uratowany Bożą ręką z uzależnienia od narkotyków i próby samobójczej. Życiorys Bobby’ego Connera ukazuje nam człowieka, który chodzi teraz w przeznaczeniu ustanowionym przez Boga, aby uwalniać innych! Jako uznany mówca na konferencjach międzynarodowych Bobby od wielu lat usługuje skutecznie w ponad 45 krajach, a także w USA.

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: