Robin Harfouche – Wydarzy się Coś Niezwykłego Odnośnie Kobiet

30 Lip

Julie_Smith_new2_105px Wstęp Julie A. Smith:

 

Kiedy czytałam ten artykuł Robin Harfouche, doszło mnie słowo „świadomość”. Robin otrzymała wspaniałe objawienie, gdy modliła się o nadchodzącą konferencję dla kobiet. Wierzę, że to słowo wniesie do Ciała Chrystusa świadomość – znaczenia roli kobiet – a także świata, który znajduje się w POTRZEBIE.

 

Ja osobiście jestem wdzięczna za Bożych mężów, których spotkałam na swojej drodze. Bóg dał mi niesamowitych duchowych ojców i mentorów. Jestem wdzięczna za mężczyzn w kościele, którzy nie obawiają się powstających kobiet, ale sieją w nie i pozwalają im być tymi, do czego zostały powołane. Szkolą je, wyposażają, mentorują im – okazują szacunek tym, które są w Chrystusie.

 

Istnieją potężne kobiety, które powstaną i podejmą największe wyzwania naszych dni. Bóg udzieli im swojego Ducha Mądrości, żeby rozwiązywały trudne sprawy i wnosiły prawdziwe rozwiązania tam, gdzie, jak się wydaje, problemom nie ma końca.

 

Intencją tego artykułu jest uświadomienie Ciała Chrystusa, żeby przyjęło role jakie Bóg ma dla kobiet, wyposażając je do pełni tego, kim mają być w Bogu. Jak pisze Robin Harfouche, „Te rzeczy mogą się zmienić w jeden dzień, a liczebność Kościoła – Oblubienicy Chrystusa – może się podwoić czy potroić, a potem nadejdzie wielkie Boże poruszenie.”

 

To wszystko wymaga jedności w Ciele Chrystusa, wspólnego działania, i o tym mówi dzisiaj wiele głosów proroczych – właśnie o potrzebie jedności.

 

Błogosławieństwa,

 

Julie A. Smith, Wydawca

The Elijah List

 

 

 

 

Robin Harfouche

Wydarzy się Coś Niezwykłego Odnośnie Kobiet

 

Kiedy to piszę, teraz tu na Florydzie jest 2:39 w nocy, Pan właśnie napełnił mnie słowem proroczym… i odczuwam, że muszę się nim podzielić z wami.

 

W duchowym wymiarze wydarzy się coś absolutnie niezwykłego odnośnie kobiet, a dojdzie do tego nie tylko w grupach, które prą naprzód i odnoszą sukcesy, ale w całym Kościele. Nie mówię tu tylko o kościołach na zachodzie, ale także na wschodzie.

 

Role Kobiet w Ciele Chrystusa

 

Zaczyna być zauważalny fakt, że bez kobiet tracimy 60-65% chrześcijańskich pracowników, żołnierzy, ewangelistów, pastorów, nauczycieli, apostołów i proroków, którzy mogą natychmiast zasilić szeregi globalnego chrześcijaństwa. Te rzeczy mogą się zmienić w jeden dzień, a liczebność Kościoła – Oblubienicy Chrystusa – może się podwoić czy potroić, a potem nadejdzie wielkie Boże poruszenie. To jeszcze nigdy się nie wydarzyło w historii, i odczuwam, że Duch Święty mówi mi, że Bóg chce, aby te rzeczy wydarzyły się teraz.

 

Właśnie modlę się o nadchodzącą konferencję „Zjawisko Rzadkie, Ale Nie Niemożliwe: Kobiety w Apostolstwie”. Jestem jedną z pionierek służąc w zespole razem z mężem przez ostatnie dwadzieścia osiem lat; a także wzbudzając dzieci do służby, mamy dwoje dzieci, które służą Panu i chcą to robić przez resztę swojego życia.

 

Nasze życie jest służbą. Mój mąż i ja działamy w różnych darach Ducha. Zawsze tak było. Mąż uczył mnie od samego początku. Bóg dał mi nadprzyrodzony początek, był to Boży cud, kiedy 23 lekarzy twierdziło, że nigdy nie będę mogła stanąć – ale ja powiedziałam, że stanę i teraz stoję.

 

Widzę, i jestem pochwycona przez Ducha, który zapewnia mnie, że to się wydarzy na całym świecie.

 

Byłam w ponad pięćdziesięciu pięciu krajach. Widziałam wiele okrucieństwa. Widziałam łamanie praw człowieka i obywatela, i zawsze dotyczyło to kobiet. women2_300px

 

Odczuwam, że sedno problemu polega na poznaniu przez kobiety ich roli w Ciele Chrystusa. (Photo courtesy: womanarise.com)

 

Warunkiem jest Modlitwa

 

Biblia mówi nam, że bez wizji czy poznania, lud ginie (zobacz Przypowieści 29:18). W Ciele Chrystusa istnieje podział, a nie powinno go być, powinna być jedność. Są wśród nas tacy, którzy widzą teraz, że nachodzi czas, kiedy nastąpi niesamowity przełom w sprawie kobiet. Paweł, który był poświęcony Bogu i przez całe swoje życie pozostał w stanie bezżennym, powiedział, że nie ma różnicy pomiędzy Żydem i Grekiem, czy między mężczyzną i kobietą (zobacz Galacjan 3:28).

 

Walczymy o to, zmagamy się, ale widzieliśmy jak kobiety powstają do przywództwa. Mogę podać wiele przykładów z pierwszego, drugiego i trzeciego wieku, ale nie chcemy widzieć jak powstają pojedyncze kobiety, jedna tam, druga tu, ale chcemy powstać jako ciało złożone z kobiet, które razem podnosi ręce do góry i maszeruje naprzód. Nie z ciężkim brzemieniem, ale lekkim. Brzemię jest lekkie, ponieważ Jezus daje nam to brzemię, a warunkiem tego jest modlitwa. Wiem, że wielu z was się ze mną zgodzi, że modlitwa warunkuje wszystko.

 

Bóg Powołuje Pracowników do Czynienia Cudów

 

To jest bardzo silne w moim sercu – to jest ten czas. Bóg powołuje wielu pracowników do czynienia cudów, i nie wszyscy oni będą mężczyznami!

 

Bóg powołuje kobiety do czynienia cudów. Bóg wzbudza kobiety w darach pięciorakiej służby; i Bóg wzbudza w Kościele kobiety, które będą diakonisami i starszymi, działającymi w darach Ducha, już nie będą zajmować się jedynie podrzędnymi rzeczami, ale staną twardo na swoim gruncie. Worship_400px

 

Robimy krok naprzód. Jesteśmy jak włócznia, która się przebija i robi otwór, a ja proszę cię, chodź z nami.

 

Jego Apostoł,

 

Dr. Robin Harfouche

Christian Harfouche Ministries

Email: info@globalrevival.com

Website: globalrevival.com

 

Robin_Harfouche_150px W 1986 roku Bóg dał Robin Harfouche wizję szkolenia i wyposażania pokolenia 400000 pracowników czyniących cuda na czas żniwa dusz. Dzisiaj apostoł Robin podróżuje po świecie ze swoim mężem Christianem Harfouchem, usługując w pełnych cudów krucjatach i konferencjach, jak również niosąc humanitarna ulgę na cały świat przez ich organizację R.E.A.C.H.. Robin jest założycielką the Global Prayer Network, ruchu modlitewnego wśród kobiet. Robin jest autorką pięciu książek-bestselerów i poszukiwanym ekspertem w dziedzinie całkowitego uzdrowienia ducha, duszy i ciała. Prowadzi program Miracles Today, który jest nadawany na cały świat przez pięć dni w tygodniu, i dociera do prawie pięciu miliardów ludzi, jest także starszym pastorem w kościele Miracle Faith Center Global Church razem ze swoim mężem i mentorem, dr. Christianem Harfouchem. Ich służba pełna cudów, była prezentowana w CNN, ABC, NBC, TBN, 700 Club, It’s Supernatural i wielu innych kanałach telewizyjnych TV, przez radio i prasę.

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: