Bob Jones – Nastaje Nowy Poranek dla „Dzieci Światłości”

28 Sier

 

Dlaczego dzieci światłości doznają takiego ataku demonicznego w tym czasie? W Efezjan 5 jest napisane, że jesteśmy światłością.

 

Byliście bowiem niegdyś ciemnością, a teraz jesteście światłością w Panu. Postępujcie jako dzieci światłości . Efezjan 5:8

 

Zobaczyłem ostatnio, że ludzie, których światło staje się coraz jaśniejsze są poddani większym atakom demonicznym niż kiedykolwiek wcześniej. Kiedy modliłem się w tej sprawie i pytałem Pana co robić, usłyszałem: „Kiedy zaświecisz żarówkę podczas ciemnej nocy, to co ona przyciągnie? Belzebuba!” bugslight2_300px

 

Muchy, komary i inne owady są dosłownie jak dręczyciele wroga. I dzieci światłości doznają silniejszego ataku demonicznego. Ci dręczyciele przychodzą, żeby rozproszyć uwagę i zgasić światło.

 

Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji, to znaczy po prostu, że twoje światło zostało włączone, ponieważ jest w tobie silny głód i pragnienie Boga. Nie wyłączaj więc twojego światła. Pozwól, żeby świeciło jaśniej, bo wszystkie te rzeczy przeminą kiedy noc się skończy i nastanie świt nowego dnia.

 

 

Dzieci Światłości Wkraczają

 

Odczuwam, że już wkrótce, prawdopodobnie w ciągu kilku tygodni, ta noc się skończy i zacznie się nowy dzień. I pojawią się nowe zadania dla dzieci światłości, żeby objawić prawdziwą światłość Boga.

 

Wierzę, że On mi to mówi. Prawdziwe światło dzieci Bożych zrozumie to, co już zostało napisane w Biblii. Ten świat Belzebuba; muchy, komary i rzeczy ciemności staną się coraz ciemniejsze i przyjdą, żeby skraść ci twoje światło.

 

light-in-darkness2_300px Im ciemniejsza jest noc na tym świecie, tym jaśniejsze światło Boga wypływa z dzieci Bożych.

 

Nie pozwól, żeby Belzebub przejął twoje światło, ponieważ ten atak jest krótkotrwały i wkrótce się skończy. Potem nastanie światło poranka i ten czas, kiedy to się stanie jest bardzo krótki.

 

Nie cofaj się więc, i nie pozwól, żeby wróg skradł ci twoją miłość, radość i pokój. Zachowaj je podczas tego ataku, ponieważ wróg ma bardzo ograniczony czas i wkrótce ten atak się skończy. Światło, które masz w sobie zaświeci jaśniej w świetle Bożego Syna.

 

Bob i Bonnie Jones
The Prophetic Ministry of Bob and Bonnie Jones

Kontakt do Boba Jonesa:
Bob and Bonnie Jones Ministries
White Horses Publishings
P.O. Box 838
Pineville, NC 28134-0838

Bob i Bonnie Jones: Bob Jones jest znany jako współczesny prorok z wielką miłością do Pana Jezusa i Jego prawdy. Prorokuje już od ponad czterech dziesięcioleci, podczas których Pan pozwolił mu przepowiedzieć trzęsienia ziemi, fale pływowe, komety i zjawiska pogodowe. Podobnie jak Daniel, który funkcjonował na niesamowitym poziomie, Bob często rozmawiał z przywódcami na temat ich snów i doświadczeń, a także interpretacji. Po doświadczeniu śmierci, co miało miejsce w 1975 roku, Bóg skierował go ponownie do służby w Kościele, aby docierał do ludzi z Jego miłością, prawdą i wyposażał świętych w sprawie zrozumienia duchowych darów. Bóg obiecał Bobowi, że ujrzy początek zbawienia miliarda dusz przychodzących do Królestwa jako jedna wielka fala żniwa końca czasu. Bonnie ma ogromną miłość do Pana, do Słowa i do Krzyża Jezusa. Kocha dzieci i raduje się kiedy może je obdarzać radością, prawdą, miłością i zachętą. Bonnie porusza się w proroczych widzeniach, a także w uzdrowieniu i cudach. Ma pasję, żeby kobiety były wolne od lęku przed człowiekiem i wchodziły w swoje obdarowanie i powołanie. Pragnie, aby kobiety zajmowały swoje właściwe miejsce u boku swoich mężów.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: