Robin Harfouche – „Modliłam się z Wieloma Kobietami, Które Mówiły: ‚Nie Mogę Przebaczyć”

29 Sier

 

Julie_Smith_new2_105px Wstęp Julie A. Smith:

 

Robin Harfouche nosi w sercu służbę, aby widzieć w Ciele Chrystusa kobiety, które powstają i wchodzą w pełnię swojego powołania i wypełniania Bożych celów w Kościele. Ale najpierw musi przyjść uzdrowienie.

 

Robin mówi: Ktoś musi powstać w Kościele i powiedzieć o tych sprawach, żeby córki Boga mogły przyjąć swoje uzdrowienie. Kiedy wejdziesz w swoje uzdrowienie, oświeci cię Boża chwała, a świat zwróci się do ciebie i zapyta: „Jak to zrobiłaś? Odpowiedz nam!”

 

To najnowsze słowo Robin jest o oglądaniu UZDROWIENIA i dobrostanu przychodzącego do kobiet w Ciele Chrystusa. Napisała ona także inne słowo o roli kobiet, które już opublikowaliśmy i zachęcam cię do jego przeczytania (kliknij tutaj).

 

Bóg ma wiele twarzy i może przynieść uzdrowienie na wiele sposobów, czy to na spotkaniu uzdrowieńczym, czy przez sesję SOZO, czy osobiste spotkanie z nim, że wymienię tylko niektóre z nich.

 

Kobiety na świecie ciągle żyją pod ogromną presją w regionach ciemności, codziennie są wykorzystywane, odrzucane, zwyczajnie nie zauważa się kim one są naprawdę. ALE kobiety w Ciele Chrystusa mogą pomóc rozwiązać problemy i usłużyć światu w wielu sprawach dnia codziennego – i dotyczy to kobiet. Ty możesz być właściwą odpowiedzią na czyjś problem.

 

Julie A. Smith, Wydawca

The Elijah List

 

 

Robin Harfouche

Jest Czas na to, Żeby Świat Zwrócił Wzrok na Boże Córki I To, Co One Niosą W Nim!

 

To inspirujące poselstwo skierowane do kobiet, które są częścią Apostolskiego Ruchu Kobiet, które Bóg przekazał Robin Harfouche. Odczuwamy, że może ono być skierowane do kobiet w Ciele Chrystusa. To słowo dotyczy uzdrowienia kobiet:

 

Jest czas na to, żeby świat zwrócił swój wzrok na Boże córki i na to, co one niosą w Nim! Świat powinien ujrzeć uzdrowiony Kościół. Ty masz do tego dostęp! Kiedy Boże córki powstaną, będą miały odpowiedź!

 

Córki świata nie muszą się zwracać do świeckich psychologów poszukując uzdrowienia z doznanych krzywd. Powinna powstać kobieta wypełniona mocą Bożą, która powie: „Znam Boga, który cię kocha taką jaka jesteś. I właśnie teraz On chce cię przygarnąć. Żeby przyjąć uzdrowienie nie potrzebujesz terapii trwającej 25 lat.”

 

Córko, jest przecież balsam w Gileadzie! To nie tymczasowa poprawa! Kiedy Jezus cię uzdrawia, robi to trwale, jesteś uzdrowiona!

 

Idź do Gileadu i przynieś balsam, dziewicza córko egipska! Daremnie zażywasz mnóstwa leków, nie ma dla ciebie uzdrowienia. Jeremiasz 46:11

 

Ktoś powinien powstać w Kościele i powiedzieć o tych sprawach, w których Boże córki mogą uzyskać uzdrowienie. Kiedy wkraczasz w swoje uzdrowienie, Boża chwała zajaśnieje przez ciebie, a świat zwróci się do ciebie i zapyta: „Jak to zrobiłaś? Odpowiedz!”

 

Świat Szuka Terapii, Ale Uzdrowienie Pochodzi Tylko Od Boga

 

Córka Egipska reprezentuje córki światowe. Świat bezskutecznie szuka terapii. Dzwonią do telefonów zaufania, oglądają różne talk show, czytają książki, które oferują pomoc. Szukają uzdrowienia w złych miejscach. sadwoman_300px

 

Modliłam się z wieloma kobietami, które mi mówiły: „Nie mogą przebaczyć. Nienawidzę tej osoby.” Mówię im, że je rozumiem. Niektórzy mogą chodzić i wyznawać: „Przebaczyłam, przebaczyłam.” Jednakże w sercu swojego serca tak naprawdę nadal nienawidzą. Duch Święty bada myśli, zamiary i cele serca. Przed Nim jesteś naga i otwarta. On wie wszystko. Nic nie można ukryć. Twój Stwórca zna cię intymnie.

 

Czasami Pan powie coś takiego, że dostaniesz jak obuchem w głowę! Ja mogę mówić jedynie z mojego osobistego doświadczenia, ale pamiętam jak byłam na nabożeństwie tuż po tym jak się nawróciłam. Nagle Pan powiedział do mnie: „Nienawidzisz tej osoby, która cię skrzywdziła.” Zrobiło mi się niedobrze, ponieważ wcześniej powiedziałam, że mu przebaczam. W jednym momencie Bóg wziął miecz Ducha i rozprawił się z tym. Objawił we mnie coś, z czym już byłam gotowa się rozprawić.

 

Pan poprosi cię o zrobienie tylko tego, na co już jesteś gotowa. Nie każe ci zrobić niczego, na co nie jesteś gotowa. Jeśli by to przekraczało twoje możliwości, Pan nawet ci tego nie objawi. Tylko Jedna Osoba może to zrobić dla ciebie – to Bóg.

 

Poddać się Miłości

 

Bóg jest miłością, i ta Miłość mieszka w tobie. Miłość obrała sobie na mieszkanie wnętrze twojej istoty. Ta miłość przykryje mnóstwo grzechów. Poddaj się miłości tak, jak poddajesz się Duchowi Świętemu. Pozwól Mu działać w tobie i robić to, czego ty sama zrobić nie możesz.

 

To nie dotyczy uczuć. Tu nie chodzi o próbowanie. To jest decyzja i wykonanie. To poddanie się Jego boskim możliwościom. Pozwól Bogu kochać przez ciebie. W tym procesie ta miłość stworzy kanał zaopatrzenia i błogosławieństwa w twoim życiu.

 

W świecie Ducha nie ma odległości. Czasami Pan nawet pokazuje mi wasze twarze. Wiem, że to Duch Święty sprawił, że czytasz te słowa. Bóg chce uzdrowić twojego ducha.

 

Modlitwa Uzdrowienia:

 

womanpraying1_300px Chcę, żebyś położyła ręce na swoim duchu i powiedziała:

 

Panie, potrzebuję Twojego uzdrowienia. Potrzebuję balsamu Gileadu do nałożenia na moje serce. Zbadaj moje serce. Okryj mnie, Panie. W nadprzyrodzony sposób uzdrów każde zranione miejsce w moim duchu. Ogarnij mnie Twoją miłością. Objaw mi, które obszary są gotowe na przyjęcie wolności.

 

Objaw mi to, co już mogę zobaczyć i komu jestem gotowa przebaczyć. Ojcze, ja teraz przebaczam sobie. Wyzwalam siebie od przeszłości. Związuję potępienie i udrękę w moim życiu. A teraz, Panie, wprowadź mnie na następny poziom wolności przez Twojego Ducha. Wylej balsam Gileadu na moje serce i na moją pamięć. Niech Twoja moc ogarnie całą moją istotę.

 

Dr Robin Harfouche

Christian Harfouche Ministries

Email: info@globalrevival.com

Website: globalrevival.com

 

Robin_Harfouche_150px W 1986 roku Bóg dał Robin Harfouche wizję szkolenia i wyposażania pokolenia 400000 pracowników czyniących cuda na czas żniwa dusz. Dzisiaj apostoł Robin podróżuje po świecie ze swoim mężem Christianem Harfouchem, usługując w pełnych cudów krucjatach i konferencjach, jak również niosąc humanitarna ulgę na cały świat przez ich organizację R.E.A.C.H.. Robin jest założycielką the Global Prayer Network, ruchu modlitewnego wśród kobiet. Robin jest autorką pięciu książek-bestselerów i poszukiwanym ekspertem w dziedzinie całkowitego uzdrowienia ducha, duszy i ciała. Prowadzi program Miracles Today, który jest nadawany na cały świat przez pięć dni w tygodniu, i dociera do prawie pięciu miliardów ludzi, jest także starszym pastorem w kościele Miracle Faith Center Global Church razem ze swoim mężem i mentorem, dr. Christianem Harfouchem. Ich służba pełna cudów, była prezentowana w CNN, ABC, NBC, TBN, 700 Club, It’s Supernatural i wielu innych kanałach telewizyjnych TV, przez radio i prasę.

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: