Garris Elkins – „Masz Kwalifikacje do Wykonywania Rzeczy Niemożliwych”

30 Sier

 

W tym tygodniu modliłem się o nadchodzący nowy sezon w moim życiu i usłyszałem jak Pan mówi, że „stary sezon przeminął, a nowy nadchodzi.” W kolejnych dniach otrzymałem zrozumienie, że to słowo, które otrzymałem nie odnosi tylko do mnie, ale też do Kościoła.

 

W tym nadchodzącym nowym sezonie Bóg przypomni wielu z nas, że posiadamy kwalifikacje do wykonywania dla Królestwa takich wyczynów, które świat uważa za niemożliwe. W tym nadchodzącym sezonie – wszystko będzie możliwe.

 

Podczas tej modlitwy Pan zaczął przekazywać mi następujące słowo. Kiedy podzieliłem się nim, przywódcy ze Stanów Zjednoczonych i Europy skontaktowali się ze mną potwierdzając, że jest to słowo na teraz.

 

Słowo Prorocze: Nadprzyrodzone Wyczyny w Moim Królestwie lightningcity_300px

 

„Wzywam cię do dokonania takich wyczynów w Moim Królestwie, które przekraczają ludzkie kwalifikacje i religijne pochodzenie. Wzywam cię do wejścia w miejsca wymagające świeżej wiary, gdzie twój pierwszy krok będzie się wydawał jak coś bez przyczyny czy wyjaśnienia.

 

„Te wyczyny nie będą mieć źródła w mocy, która pochodzi z ciebie. To będą dzieła Mojej obecności, do której zaproszę ciebie, abyś do niej wszedł i jej doświadczył. Te spotkania nie będą związane z ludzkimi kwalifikacjami, siłą czy zdolnościami.

 

„Czy Paweł miał jakieś wykształcenie, które by go zakwalifikowało do tego, co zaplanowałem dla niego po spotkaniu na drodze do Damaszku? Czy Mojżesz miał jakieś kwalifikacje na przywódcę, kiedy stał przed płonącym krzewem? Czy Dawid miał kwalifikacje na króla, gdy wystąpił przeciwko Goliatowi w Dolinie Elah? Czy Piotr miał kwalifikacje na apostoła Mojego Kościoła, kiedy odbudowywałem relację z nim na brzegu Jeziora Galilejskiego, mówiąc do niego: ‚Paś Moje owce?’ Nie, żaden z tych sług nie stanął przede Mną ze swoimi ludzkimi kwalifikacjami. Użyłem ich z powodu ich wiary we Mnie.

 

„Te nowe wyczyny zaczynają się daleko poza ludzkim zrozumieniem i mają swoje źródła daleko poza tym, o czym myślisz, że powinieneś gromadzić zanim posłuchasz Mojego głosu.

 

„Tuż przy twoim kroku wiary zgromadzę wszystko, czego będziesz potrzebować, żeby osiągnąć to, co umieściłem przed tobą. Zasoby, które teraz są ukryte, pojawią się w świetle twojej wiary. Poproszę cię, żebyś przeszedł mimo ostrzeżeń człowieka i strachu, który ograniczał moich ludzi w tym minionym sezonie.

 

newday1_300px „To jest nowy dzień, który uczyniłem, a jego pełnia i radość oczekują, że uwierzysz w to, co ci powiedziałem, że jest możliwe.

 

„To Ja – to Mój głos przemawia i zaprasza cię do tych wyczynów. Miej ufność, że Ja cię stworzyłem, abyś zrobił to co właśnie będzie miało miejsce na ziemi.

 

„Wzywam cię, żebyś stanął przed tymi nadprzyrodzonymi wyczynami odarty z ludzkich kwalifikacji. Pokładanie ufności w twoich naturalnych zdolnościach i sile jest złodziejem, który chce cię obrabować z twojej wiary w Moje zdolności do wykonania tego, co wydaje się niemożliwe. Zaufaj Mi – Ja jestem Bogiem, który daje kwalifikacje i wyposaża. Ja jestem Bogiem, któremu musisz zaufać.”

 

Garris Elkins, Senior Leader

Living Waters Church – Medford, Oregon

Email: info@prophetichorizons.com

Website: garriselkins.com

Służba Garrisa Elkinsa – Prophetic Horizons, jest służbą nauczania, pisania książek i prorokowania poświęconą wzbudzaniu proroczego pokolenia, które wyposażone w głos z Nieba będzie przemawiać do kultur naszego świata. Garris i jego żona Jan są starszymi Przywódcami Kościoła Żywych Wód w Medford, w stanie Oregon, i mają dwoje dorosłych dzieci, Annę i Davida.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: