Kathie Walters – Wizja: Sezon Otwartych Drzwi Już Nastał

16 Wrz

 

Od Steve’a Shultza:

 

W tym tygodniu otrzymałem przynajmniej trzy artykuły od trzech różnych proroczych osób, które niezależnie od siebie otrzymały objawienie, że wchodzimy w sezon „OTWARTYCH DRZWI”.

 

W każdym z tych przypadków, z tego, co się zorientowałem, jesteśmy proszeni o to, żeby WSPÓŁPRACOWAĆ Z PANEM, zarówno w modlitwie jak i w posłuszeństwie, a także stawiając kroki wiary – żeby mieć pewność, że nie przeoczymy naszych osobistych, ale i „zbiorowych” otwartych drzwi, które są przed nami.

 

W tym sezonie Bóg otwiera drzwi przed TOBĄ – ale to dotyczy nie tylko CIEBIE, a całego Ciała Chrystusa. To jest SEZON OTWARTYCH DRZWI.

 

BŁOGOSŁAWIEŃSTWA,

Steve Shultz, Założyciel i Wydawca

The Elijah List & Breaking Christian News

http://www.elijahlist.com

 

 

 

Kathie Walters

 

Wizja: Sezon Otwartych Drzwi Już Nastał

 

W tym tygodniu miałam dwukrotnie tę samą wizję w stosunku do dwóch różnych osób. Obie miały podjąć decyzję w związku z pewnymi nadarzającymi się okazjami. W tej wizji widziałam kogoś, kto leżał na plecach na wozie wypełnionym sianem, który był ciągnięty przez dwa konie. Ta osoba leżała na słomie, a słońce oświetlało ten obraz. Wydawało się, że jest to jakiś leniwy osobnik.

 

Potem dostałam słowa: „Susz siano, kiedy świeci słońce.” Nie wiem czy Amerykanie używają tego wyrażenia, ale w Anglii słyszę je bardzo często. Oznacza ono: „Wykorzystaj nadarzającą się okazję”. Czy też mówiąc inaczej: „Przechodź przez otwarte drzwi.”

 

To jest sezon szans i otwartych drzwi. Nie marnuj tych okazji. Drzwi mogą się otworzyć i zamknąć, okna szans mogą się otworzyć i bardzo szybko zamknąć. Musisz stać przy drzwiach, aby szybko przez nie wejść, kiedy się tylko otworzą.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKiedyś, będąc w kościele, miałam wizję drzwi. Te drzwi były zamknięte, ale byli tam ludzie, którzy się o nie opierali, i kiedy tylko one się otworzyły, oni wpadli do środka. Niektórzy ludzie byli czymś zajęci i przebywali w pobliżu, ale cały czas rzucali okiem na drzwi.

 

Byli tam także ludzie, którzy byli tak zajęci „pracą dla Jezusa”, że nawet nie zdawali sobie sprawy z tego, że były tam jakieś drzwi. Nie byli świadomi tego, że wokół nich były różne szanse. Cały czas powtarzam ludziom: „Jezusa nie interesuje tak bardzo jak dużo dla niego pracujesz, jak to jak bardzo Go pragniesz, bo wtedy On będzie mógł pracować przez ciebie. ‚Albowiem Bóg to według upodobania sprawia w was i chcenie i wykonanie.’” (Filipian 2:13).

 

Kiedy przed laty leciałam liniami lotniczymi Delta, przeczytałam broszurkę wydawaną przez te linie. Znajdował się tam artykuł o pewnym biznesmenie, który odnosił sukcesy. Stwierdził w nim, że przeciętna osoba traci codziennie od pięciu do siedmiu okazji na zarobienie pieniędzy, i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ponieważ większość z nas nie myśli w taki sposób. Albo, jak czasami mówię na spotkaniach, nie mamy nastawionych naszych anten na odbiór…

 

To Jest Czas, Żeby Wykorzystać Szanse

 

To nie jest czas, żeby usiąść wygodnie – to jest czas, żeby wykorzystać szanse, przejść przez drzwi, wspiąć się na kilka gór. Dostałam to słowo jakiś czas temu, kiedy pisałam artykuł „Szalone Boże Babcie” (zobacz tutaj). Moja przyjaciółka Beverly, która mieszka w San Antonio, kilka lat temu owdowiała. Była smutna, gdyż odszedł jej przyjaciel i miłość jej życia. Ale zamiast siedzieć z kotem w fotelu, postanowiła, że wstanie i rozejrzy się wokół. Odkryła, że jest wiele ekscytujących rzeczy do zrobienia. Wokół niej było wiele drzwi, a ona spakowała manatki i zaczęła przez nie przechodzić.

 

Woman_Issue_of_BloodPamiętasz tę małą kobietkę w Biblii, która tak długo chorowała? Miała upływ krwi. Ale pewnego dnia ta pani ujrzała Źródło swojego uzdrowienia. Zobaczyła Jezusa; On był dla niej drzwiami. Jezus powiedział: „Ja jestem drzwiami” (Jana 10:7).

 

Coś ci powiem. Było jej bardzo łatwo NIE wykorzystać tej szansy. Na pewno była bardzo osłabiona z powodu krwawienia. I ten tłum wokół Jezusa. Ale przecisnęła się przez ten tłum i dotknęła Jezusa. On był jej drzwiami.

 

Bóg działa w cudowny sposób – wiatr wieje, pada deszcz. Drzwi i szanse są przed tobą – rozejrzyj się wokół – wystaw swój peryskop i popatrz. Wiesz, że masz tylko jedno życie. Możesz mieć też trochę zabawy i przygody z Bogiem.

 

Kathie Walters

Good News Ministries

Email: kathiewalters@mindspring.com

Website: kathiewaltersministry.com

 

K_Walters_125px Kathie Walters jest międzynarodowym kaznodzieją, przynoszącym wolność tym, którzy czują, że powinni zdobyć ” kwalifikacje”. Usługuje także w sferze nadprzyrodzonej i wierzy, że świat nadprzyrodzony jest dla każdego.

 

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: