Doug Addison – 25 Września Jest Punktem Zwrotnym

25 Wrz

 

Przez kilka ostatnich lat Bóg nawiedzał mnie podczas Dni Grozy (dla Żydów to szczególny czas skupienia na Bogu i nadchodzącym roku), który ma miejsce od Rosz Haszana do Jom Kippur. W tym roku oczekiwałem na dar od Boga, taki jak nawiedzenie lub mocne duchowe doświadczenie. Nic się nie działo aż do ostatniego dnia, do Jom Kippur (sobota 14 września 2013), ale potem Bóg przyszedł i doznałem najbardziej niezwykłego przeżycia przełomu.

Intensywny Ruch Oporu

Moja żona i ja przeprowadziliśmy się z powrotem do Los Angeles (nasze biuro nadal jest w Santa Maria, Kalifornia) i doświadczyliśmy najbardziej intensywnej wojny i oporu w naszym życiu. Postanowiliśmy wprowadzić nasze wstawiennictwo na wyższy poziom, i szczerze mówiąc, to właśnie przeprowadziło nas przez ten trudny czas przejścia.

Doświadczenie Przełomu

W Jom Kippur byłem zaangażowany w pewną dość intensywną modlitwę, i w pewnym momencie przyszedł przełom i weszliśmy na nowy poziom w niebiańskich realiach. Bóg zaczął mówić do mnie na głębszym poziomie, i trwało to ponad tydzień. Kiedy wchodzimy na nowe terytorium, często okazuje się, że są „olbrzymy na tej ziemi”, z którymi trzeba się rozprawić.

25 Września

Przez kilka ostatnich miesięcy Bóg mówił do mnie, że 25 września będzie znaczącym czasem. To będzie punkt zwrotny w duchowych realiach. To, co Bóg obiecał zacznie nabierać kształtów.

 

Wyzwolenie z Aresztu

Jedną z rzeczy, które zobaczyłem było to, że wielu ludzi znajduje się w czymś, co nazwałbym aresztem śledczym. To takie miejsce, gdzie przetrzymywana jest osoba, która została oskarżona lub posądzona o przestępstwo, i pozostaje tam do procesu. Może mieć nałożone kajdanki czy inne restrykcje ograniczające jej zdolność do opuszczenia tego miejsca, czy zbytniego oddalenia się stamtąd.

Bóg pokazał mi, że niektórzy (nie wszyscy) ludzie zostali ograniczeni przez oskarżenia (osąd) innych, i Bóg uwalnia ich z „(Bożego) aresztu”, w którym mieliśmy ograniczoną zdolność działania z powodu oskarżeń innych ludzi. Bóg usuwa teraz te ograniczenia i przychodzi wolność do tych, którzy oczekiwali na Boże uwolnienie, dokonają się zmiany i wejdą na nowy poziom.

Sen o Historii

Jedna z moich wstawienniczek miała sen, w którym była z powrotem w szkole, na lekcji historii. To jest czas, żeby się uczyć na przeszłych wydarzeniach, ale nie pozwól, żeby przeszłość cię powstrzymywała.

Bóg pokazał mi proroczy obraz z filmu Man of Steel z Supermanem. Pochodził on z planety Krypton, która została zniszczona w tym czasie, kiedy on przebywał na ziemi. Chociaż Superman miał nadprzyrodzoną moc, na jego bitwy wpływały fragmenty Kryptona, które pozbawiały go mocy i siły. Chociaż to miejsce, z którego pochodził, było zniszczone, wróg nadal używał fragmentów przeszłości, żeby go powstrzymać.

Jest czas, żeby wziąć autorytet nad rzeczami z naszej przeszłości i nie pozwolić wrogowi używać ich w teraźniejszości.

Czas Całkowitego Uwolnienia

Tak więc, jeśli ktoś jest w Chrystusie, nowym jest stworzeniem; stare przeminęło, oto wszystko stało się nowe. 2 Koryntian 5:17

Bóg udziela nam wszystkim nowego sposobu działania, ponieważ stare rzeczy przeminęły. Dlatego wielu ludziom różne rzeczy wydają się dziwne. Oczekuj na większe zmiany w nadchodzących miesiącach.

Położenie Geograficzne Jest Kluczowe

Bóg pokazał mi, że to jest czas zajęcia pozycji na ten nadchodzący nowy sezon. W ciągu najbliższych kilku miesięcy będzie sporo przeprowadzek, przemieszczeń, zmian w pracy zawodowej, itp. Ważne jest znalezienie swojego miejsca w wymiarze geograficznym. Słuchaj co Bóg ci mówi na ten temat i idź za tym, wobec czego masz pokój w sercu.

W okresie od października do grudnia rzeczy staną się łatwiejsze. 2 sierpnia 2013 roku miałem wizytację Jezusa, i wtedy podkreślił on dwie rzeczy: drzwi do przeszłości zostały zamknięte i zapieczętowane, a nowy sezon, w który wchodzimy, będzie odpocznieniem. To znaczy, że osiągniemy więcej przy mniejszym wysiłku.

To będzie ważne dla tych, którzy cierpieli.

Błogosławieństwa,

Doug Addison
InLight Connection
Email: respond@dougaddison.com
Website: dougaddison.com

Doug_Addison2_2013_150pxDoug Addison jest proroczym interpretatorem snów, kaznodzieją, pisarzem, doradcą duchowym, i komikiem. Doug podróżuje po świecie przynosząc poselstwo miłości, nadziei, i dobrą zabawę! Jego niepowtarzalny styl pomaga ludziom się otwierać i odkrywać swoje przeznaczenie oraz doświadczać nadprzyrodzonej Bożej miłości i mocy.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: