Angela Greenig – Pamietaj o Bożych Obietnicach

20 Gru

Pamiętaj o Bożych Obietnicach, a nie Kłamstwach Wroga

 

Wraz ze świętami, które szybko się zbliżają, powinniśmy poświęcić czas na refleksję nad obietnicami Bożymi, a nie kłamstwami wroga! Pamiętaj o przeznaczeniu, które On ma dla każdego z nas. Może ono jeszcze nie jest ci znane, ale staraj się je poznać, i On ci je objawi, a wtedy powstaniesz ponad okolicznościami. Skup się na Nim, a nastąpi przełom. Nie skupiaj się na stracie, skup się na Nim i stój w Jego chwale!

 

Pan objawił się Samuelowi w czasie, kiedy Jego słowo było rzadkością. Pierwsza Księga Samuela 3 mówi o Helim, ale także o Samuelu, który stał w Bożej obecności, nie wybiegając przed Niego, ale na Niego czekając. Samuel nie poddał się okolicznościom. Widział zepsucie wśród kapłanów w świątyni, ale nie pozwolił, żeby ono miało na niego wpływ!

 

Daniel 7 mówi o wizjach Daniela we śnie. Miał sen, który go zaniepokoił i zmartwił jego ducha. Ale, i to jest kluczowe… bez względu na te wizje, bez względu na proroctwa o zniszczeniu, jakie miało przyjść na ziemię, werset 18 mówi: „Lecz potem Święci Najwyższego otrzymają królestwo i posiądą królestwo na wieki, na wieki wieczne.”

 

Przyjaciele, tu chodzi o nas! To MY otrzymamy Królestwo na zawsze!

 

„On zmienia czasy i pory, On utrąca królów i ustanawia królów, udziela mądrości mądrym, a rozumnym rozumu.” Daniel 2:21

 

Daniel 2:21 ogłasza, że On usuwa królów na całym świecie. Popatrz wokół siebie – wśród przywódców rządowych, wśród królów, sędziów, prezydentów, premierów, a nawet w rodzinach zachodzą ogromne zmiany. Bez względu na to jak to określimy, Bóg zmienia czasy i pory. ON ustanawia królów i ON ich usuwa. Musimy mieć rozeznanie, że ta zmiana dokonuje się teraz, bo drzwi są otwarte zarówna dla dobra jak i zła.

 

Kiedy Chrystus wyszedł z łona kobiety, dokonał się przełom, który zmienił bieg historii świata. Potrzebujemy przełomu, aby się przebić, a to przyniesie zmianę w świecie przez ciebie i przeze mnie. Gdy Duch Święty zamieszkuje w nas w pełni, wtedy dokonuje się zmiana, a przeznaczenie idzie przed nami. To Duch daje nam mądrość, zrozumienie i objawienie, żeby odkryć, dostrzec wskazówki, czasy i pory. Wówczas jesteśmy w stanie chodzić wypełnieni Jego miłością, pokojem i radością.

 

Królestwa Świata

 

W Łukasza 4:1-13 widzimy jak szatan kusi Jezusa ofertą panowania nad wszystkimi królestwami świata… Jezus odrzuca tę propozycję. Królestwo Jezusa w tym wieku nie jest z tego świata (Jana 18:36-37). Jezus nie przystaje na szukanie królestwa dla Siebie Samego za pomocą światowych metod kompromisu, ziemskiej władzy, manewrów politycznych, przemocy zewnętrznej, popularności, czci i chwały.

 

Królestwo Jezusa jest duchowym Królestwem, panującym w sercach Jego ludu, który został wybrany z królestw tego świata. Jako Królestwo Niebios możemy działać i utrzymywać się w jego realiach, gdy zapłacimy cenę. Tą ceną jest cierpienie, wyrzeczenia, pokora i łagodność. To wymaga składania naszych ciał jako żywej i świętej ofiary (Rzymian 12:1-2). Post jest tutaj kluczem do tego, żeby nie stracić z oczu naszego celu; wtedy wiemy, że jesteśmy całkowicie oddani i posłuszni Bogu, ilekroć walczymy duchową bronią przeciwko grzechowi, pokusom i szatanowi (Efezjan 6:10 -20). To oznacza, że jako chrześcijanie nie upodabniamy się do tego świata.

 

„Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.” Mateusz 6:33

 

Ci, którzy idą za Chrystusem są wezwani do szukania, ponad wszystko inne, Jego Królestwa i Jego sprawiedliwości. Słowo szukać wskazuje tutaj na stałe zaabsorbowanie gorliwym poszukiwaniem czegoś. W tym cytacie Jezus wskazuje na Jego Królestwo i Jego sprawiedliwość w Jego Królestwie. Musimy usilnie dążyć, aby Władca i Boża moc objawiły się w naszym życiu. Ja codziennie się modlę, żeby Jego Królestwo przyszło w potężnej mocy Ducha Świętego, żeby zbawiać grzeszników, niszczyć dzieła diabła, uzdrawiać chorych i wywyższać imię naszego Pana. Królu Jezusie, przyjdź i zajmij należne Ci miejsce autorytetu w Twoim domu.

 

Do końca,

 

Angela Greenig

Angela Greenig Ministries International

Email: angela@angelagreenig.com

Website: angelagreenig.com

Angela_Greenig_150pxAngela Greenig jest założycielką organizacji Angela Greenig Ministries International, autorką trzech książek, nagrała dwa DVD, i prowadzi program “Sprawiedliwość dla Każdego” na kanale XP Media. Jej nauczanie i wejrzenie pochodzą z wieloletniego doświadczenia, które nabyła walcząc na linii frontu w duchowej walce. Angela jest wypróbowanym proroczym wojownikiem dla Chrystusa, prowadzi także służbę uwolnienia. W ciągu minionych 27 lat stała się obrończynią wiary i głosem dla tych, którzy nie mają głosu, podróżując po świecie głosząc Ewangelię i szkoląc Ciało Chrystusa. W czasie ostatnich 21 lat została pobłogosławiona pracą na ulicach Seattle, Waszyngtonu, pomagając żywić i odziewać bezdomnych i ludzi w potrzebie. Angela zbudowała i wyzwoliła służby w wielu miastach w Ameryce, i w wielu narodach świata.

W filmie “Nieokiełznana miłość’ (od 21-ej minuty) Angela opowiada świadectwo uwolnienia młodej kobiety zaangażowanej w satanizm.

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: