Angela Greenig – Nowe Wino Już Zaczyna Wypływać

31 Gru

Julie_Smith_new2_105pxWstęp Julie A. Smith:

Kiedy żegnamy stary rok, spoglądamy do przodu, aby wziąć to, co ma dla nas nowy rok. Jak wielu z was, ja także patrzę w nowy rok z ekscytacją! W rozmowach z przyjaciółmi i przywódcami w służbie, zauważyliśmy wzrost w darach duchowych, nawet podczas kilku ostatnich miesięcy. Bóg przygotowuje swój lud na nowe powołania i obszary.

To słowo Angeli Greenig da ci wejrzenie w ten nowy sezon, który jest przed nami. Bądź zachęcony tym, czym dzieli się tu Angela: Nowe wino oczekuje, że przełom nadejdzie szybciej niż z prędkością światła. To dlatego wielu odczuwa, jakby się mieli przygotować na trud. Wszyscy się ekscytujemy tym, co jest przed nami. To tak, jakbyśmy wydłużali paliki namiotu, jak tylko się da, u wielu z nas uszy są nastawione na słuchanie.

Modlę się, żeby ten nowy rok był najlepszy z dotychczasowych lat!

Błogosławieństwa,

Julie A. Smith, Managing Editor
The Elijah List
http://www.elijahlist.com
Email: info@elijahlist.net

Angela Greenig

Nowe Wino Już Zaczyna Wypływać

Kiedy kończy się rok 2013, możemy odczuwać, że Boże Przyspieszenie „Kwantowe” już się rozpoczęło. Nowe wino oczekuje, że przełom nadejdzie szybciej niż z prędkością światła. To dlatego wielu odczuwa, jakby się mieli przygotować na trud. Wszyscy się ekscytujemy tym, co jest przed nami. To tak, jakbyśmy wydłużali paliki namiotu, jak tylko się da, u wielu z nas uszy są nastawione na słuchanie.

Znajdujemy się w czasie „przyspieszenia kwantowego.” Pan mówi, że „Dokonasz skoku kwantowego do twojej przeszłości i powrócisz do snów i obietnic, które Bóg Ojciec ci obiecał. Potem będziesz mógł skoczyć do przodu w twoją teraźniejszość, która ustanowi twoją przyszłość.”

Nowe wino już zaczyna wypływać, oczekując na to, co Bóg już jest gotowy uczynić. Liczba 20 znaczy „odkupienie”, a 14 znaczy „zbawienie, które przynosi uwolnienie”. Ujrzymy rok kwantowego przyspieszenia dusz wchodzących do Królestwa. Słyszę Dzieje Ap. 16:31 mówiące: „Rodziny będą zbawione, a marnotrawni powrócą do domu!”

Blood_MoonsPodczas Paschy, a także na Święto Namiotów 2014 i 2015, będą krwawe księżyce. Takie coś nie miało miejsca przez wiele, wiele lat! To są znaki z sali tronowej Nieba. Nie możemy ich przeoczyć! Musimy wejść do Ziemi Obiecanej i wkroczyć do Miejsca Najświętszego z pełnym dostępem, i pewnością co do naszej roli i oczekiwań wobec nas.

Nie możemy trzymać nowego wina w starych bukłakach. Nie możemy zatrzymać tego, co Ojciec ma dla nas. To jest czas, żeby pamiętać, iż Jezus urodził się w ludzkiej postaci, aby mógł nas zabrać do pełni Nieba. Można żyć w pełni Ducha Świętego. Po narodzinach i Krzyżu, Chrystus (Pomazaniec) powrócił i powiedział zgromadzonym w górnej izbie, żeby czekali.

Osiągnąć Zwycięstwo!

Miałam wizję. W tej wizji z Nieba wyleciał anioł. W prawej ręce miał róg. Był to szofar wypełniony olejem. Kiedy się zbliżył, mogłam poczuć jego zapach, nigdy nie doświadczyłam wcześniej takiego zapachu. Ta woń się rozchodziła i niszczyła ciemność jak czyste światło, które widać z bardzo daleka. Uderzył fale powietrza jak wybuch bomby atomowej. Kiedy wylał ten olej, to co wydawało się być jedynie kroplą, wyzwoliło strategiczne regiony tu na ziemi. To, co było kiedyś jałowe, przyniesie teraz 30-, 60-, i 100-krotność tego, co zostało zasiane. Może czujesz, że jeszcze jest zima, ale wkrótce przyjdzie wiosna.

Pan szuka koni czystej krwi a nie takich na pokaz! On szuka prawych mężczyzn i kobiet. Naszą bronią w tej godzinie jest wiara. Wiara zabierze nas do tego następnego sezonu. Tu chodzi o ciebie i o mnie. Wielu z was było w ukryciu i nawet czuliście się zapomniani. Ale cały czas była nad wami ręka Ojca, lecz czuliście się w tym czasie jakby Go tam nie było, to był czas prób i przycinania. Kiedy zaczęła się zima, nastał czas, żeby odwrócić kartę. To stare powiedzenie, ale nadszedł czas, żeby zaszła zmiana w tych obszarach twojego życia, które były uśpione i napierać aż do osiągnięcia zwycięstwa!

Pojawią się wiatry i ogień, które obnażą i pochłoną twoich wrogów jak ognisty podmuch wiatru. Widzę bramy, które zamykały się za każdym razem, kiedy wchodziłeś do swojej sfery wpływu. Jeśli masz jakieś wrażenia odnośnie poszerzania swojego terytorium, to teraz jest na to czas. „Chodź po wodzie, a nie upadniesz”, mówi Pan.

Szukaj Najpierw Jego Królestwa i Jego Sprawiedliwości

Seek_FirstZostawiamy za sobą Aggeusza 1 i robimy krok w stronę tego kwantowego skoku przyspieszenia, kiedy budujemy razem Królestwo Boże. Słyszę Mateusza 6:33: „Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.” Ci, którzy idą za Jezusem są przynaglani, żeby ponad wszystko szukać Bożego Królestwa i Jego sprawiedliwości. Czasownik „szukać” oznacza być stale zaabsorbowanym poszukiwaniem czegoś, lub podejmowania wysiłku i starań, żeby coś uzyskać.

Kiedy szukamy Jego i Jego Królestwa, którego częścią będziemy, w następnych trzech latach dojdzie do największego przebudzenia, jakie możemy ujrzeć. Kluczem jest pozwolić Mu dmuchnąć w żar naszego serca. To nasz rok, by wrócić z wygnania; czas posiąść Królestwo Boże! Znaki i cuda! Apostolskie i prorocze umocowanie jest kluczem do zstąpienia Nieba na ziemię!

Panie, niech Twoje Królestwo zapanuje na ziemi, tak jak jest w Niebie.

Angela T. Greenig
Angela Greenig Ministries International
Email: angela@angelagreenig.com
Website: angelagreenig.com

Angela_Greenig_150pxAngela Greenig jest założycielką organizacji Angela Greenig Ministries International, autorką trzech książek, nagrała dwa DVD, i prowadzi program “Sprawiedliwość dla Każdego” na kanale XP Media. Jej nauczanie i wejrzenie pochodzą z wieloletniego doświadczenia, które nabyła walcząc na linii frontu w duchowej walce. Angela jest wypróbowanym proroczym wojownikiem dla Chrystusa, prowadzi także służbę uwolnienia. W ciągu minionych 27 lat stała się obrończynią wiary i głosem dla tych, którzy nie mają głosu, podróżując po świecie głosząc Ewangelię i szkoląc Ciało Chrystusa. W czasie ostatnich 21 lat została pobłogosławiona pracą na ulicach Seattle, Waszyngtonu, pomagając żywić i odziewać bezdomnych i ludzi w potrzebie. Angela zbudowała i wyzwoliła służby w wielu miastach w Ameryce, i w wielu narodach świata.

W filmie “Nieokiełznana miłość’ (od 21-ej minuty) Angela opowiada świadectwo uwolnienia młodej kobiety zaangażowanej w satanizm.

 

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: