Angela Greenig – Stań Przeciwko Niesprawiedliwości

18 Lu

Ojciec teraz przygotowuje Apostolskich i Proroczych Ojców oraz Matki nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie. Teraz dochodzi do zmian organizacyjnych! Ojciec już wielokrotnie pokazywał nam co musimy zrobić. W Słowie są różni Generałowie, Kapłani, Prorocy i Sędziowie. To będzie dotyczyło tych, którzy naprawdę niosą Rządową Laskę Autorytetu, żeby doprowadzić dom Pana do jego właściwego miejsca.

Do Proroków Bóg mówi: „To jest wasz czas i Ja posyłam Eliasza Proroka. On jest prorokiem według mojego serca, który stanie przeciwko Baalom w miastach. Bo ciemność zbyt długo zalegała na linii frontu.” Bóg mówi, że „To jest czas, żeby Pionierzy rozniecili ogień i zniszczyli kąkol, który został zasiany z pszenicą.

 

„Ci Boży mężowie i niewiasty przejdą przez jedne z najdziwniejszych i najbardziej wyczerpujących testów. Zostaniesz przeklęty i okłamany, ale pytanie skierowane do ciebie brzmi: Czy staniesz w wyłomie przeciwko tym, którzy narzucają te ciemne, pokrętne kłamstwa, za którymi poszło już wiele z Moich dzieci?” Bóg mówi, że „Jest czas, żeby Baal został skonfrontowany.”

Stanąć Przeciwko Nieprawości

W 1 Królewskiej 18:22 widzimy, że Eliasz znał Boga, chociaż czuł się osamotniony w walce przeciwko siłom ciemności. I w tej godzinie my także musimy polegać na Nim. Jak mówi słowo, prorocy Baala wylali mnóstwo modłów na ołtarzu ofiarnym, ale bezskutecznie. Po wielu godzinach nacinania się, proszenia i błagania tego fałszywego boga, o którym wiemy, że jest nim szatan, nie mogli zatrzymać prawdziwego autorytetu, który pochodzi jedynie od Boga.

Oto Eliasz, człowiek pełen wiary, biegnie i dolewa wody, i modli się, aby Bóg pochłonął drewno i wodę z ołtarza. Fałszywi przywódcy zostali odcięci, ale zobacz, co się dzieje w 1 Królewskiej 19:1-3:

Achab opowiedział Izebel wszystko, co uczynił Eliasz i jak kazał wybić mieczem wszystkich proroków Baala. Wtedy Izebel wyprawiła gońca do Eliasza z takim poselstwem: To niechaj uczynią bogowie i niechaj to sprawią, że jutro o tym czasie uczynię z twoim życiem to samo, co stało się z życiem każdego z nich. Zląkł się więc i ruszył w drogę, aby ocalić swoje życie, i przyszedł do Beer-Szeby, która należy do Judy, i tam pozostawił swojego sługę.

Mamy tu wzorzec tego, co się dzieje kiedy stajemy przeciw Nieprawości. Z czymkolwiek się rozprawiasz czy walczysz, bez względu na to jak trudna może być sytuacja, Bóg już zesłał Ogień Ducha Świętego. On wyposaża cię do wykonania twojego zadania. Czasami uświadamiamy sobie jak ważna jest ta walka, dopiero kiedy dochodzi do kontrataku. Nawet jeśli Izebel go straszyła, to mądrość powiedziała: „Wstań i idź”.

Po upływie długiego czasu, w trzecim roku, doszło Eliasza słowo Pana tej treści: Idź, pokaż się Achabowi, gdyż chcę spuścić na ziemię deszcz. Poszedł więc Eliasz, aby pokazać się Achabowi, a w Samarii panował wielki głód. 1 Królewska 18:1-2

W 1 Królewskiej 18 podoba mi się to, że Eliasz wiedział w swoim duchu, że coś jest na horyzoncie. Sześć razy posyłał swojego sługę nad morze, ale ten nic nie zobaczył. Dopiero za siódmym razem ujrzał na horyzoncie małą chmurkę (zobacz wersety 41-44). Ta chmurka jest na twojej drodze! To jest ten nowy Rząd/Deszcz[1] z Nieba, który wypełni cię wiarą, odwagą i wszystkim, czego potrzebujesz. Dla niektórych będzie to odcięcie głowy olbrzyma.

Bóg ma ukrytych proroków w pieczarach, ale wierzę, że On szuka takich Pionierów, których nie można zatrzymać! Dokądkolwiek pójdziemy, pokonamy niesprawiedliwość Jego mieczem Ducha Świętego. Chmura jest na horyzoncie i DESZCZ/PANOWANIE jest w drodze, żeby zniszczyć i zgasić ciemność. Zobaczymy największe żniwo dusz jakie kiedykolwiek widział świat.

„Od Tego Dnia Będę Ci Błogosławił”

redeemedart_250pxRok 2014, liczba dwadzieścia znaczy Odkupienie a liczba czternaście oznacza Zbawienie/Wyzwolenie. Ojciec mówi: „Odkupię czasy i od tego dnia będę ci błogosławił.”

Zorobabel Sygnetem Pana:

I powtórnie doszło Aggeusza słowo Pana dwudziestego czwartego dnia tego miesiąca: Tak powiedz Zorobabelowi, namiestnikowi Judei: Poruszę niebiosa i ziemię. Upadną trony królestw i zniszczę moc królestw pogańskich: obalę rydwany i jeźdźców, tak że padną rumaki i ich jeźdźcy, jeden od miecza drugiego. W owym dniu – mówi Pan Zastępów – wezmę cię, sługo mój, Zorobabelu, synu Szealtiela – mówi Pan – i uczynię cię swoim sygnetem, gdyż wybrałem cię – mówi Pan Zastępów. Aggeusz 2:20-23

„Powiedz Moim Potężnym Wojownikom, żeby się przygotowali do Wojny, a słaby niech powie: ‚Jestem silny!’ Ty niesiesz Moją Laskę Autorytetu, więc stój twardo i oglądaj unicestwienie wrogów kraju! Zdobędziecie na powrót wasze kraje, wasze dzieci i wasze posiadłości z dodatkowymi porcjami ogromnej radości”, mówi Pan.

Do końca,

Angela T. Greenig

Angela Greenig Ministries International

Email: angela@angelagreenig.com

Website: angelagreenig.com

Angela_Greenig_150pxAngela Greenig jest założycielką organizacji Angela Greenig Ministries International, autorką trzech książek, nagrała dwa DVD, i prowadzi program “Sprawiedliwość dla Każdego” na kanale XP Media. Jej nauczanie i wejrzenie pochodzą z wieloletniego doświadczenia, które nabyła walcząc na linii frontu w duchowej walce. Angela jest wypróbowanym proroczym wojownikiem dla Chrystusa, prowadzi także służbę uwolnienia. W ciągu minionych 27 lat stała się obrończynią wiary i głosem dla tych, którzy nie mają głosu, podróżując po świecie głosząc Ewangelię i szkoląc Ciało Chrystusa. W czasie ostatnich 21 lat została pobłogosławiona pracą na ulicach Seattle, Waszyngtonu, pomagając żywić i odziewać bezdomnych i ludzi w potrzebie. Angela zbudowała i wyzwoliła służby w wielu miastach w Ameryce, i w wielu narodach świata.

W filmie “Nieokiełznana miłość’ (od 21-ej minuty) Angela opowiada świadectwo uwolnienia młodej kobiety zaangażowanej w satanizm.

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net


[1] W języku angielskim jest tu gra słów: Reign znaczy panować, ale wymawia się podobnie jak Rain – deszcz.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: