Ku Pamięci Boba Jonesa

21 Lu

Steve-Shultz-150px-3dOd Steve’a Shultza:

To poniższe słowo otrzymaliśmy w ubiegłym miesiącu, przed śmiercią Boba Jonesa. To prawdopodobnie ostatnie słowo Boba Jonesa przed jego nieoczekiwanym „odejściem do domu”.

To słowo mówi o pojawieniu się i nadejściu Czyniących Pokój, które będzie miało miejsce w tym roku – wielu ujrzymy już tej wiosny – kiedy zakwitną jabłonie.

To słowo i wizja dotyczą wielu rzeczy, ale głównie mówią o Bożej Miłości w sercach, umysłach i słowach Czyniących Pokój, którzy pojawią się we wzajemnej jedności, a także w jedności w Działaniu i Woli Bożej.

Robin McMillan, który dobrze znał Boba Jonesa, przesłał nam fotografie z kolekcji Boba i zamieszczamy je tu na pamiątkę, i w hołdzie temu prawdziwemu prorokowi i przyjacielowi Boga.

Błogosławieństwa,

Steve Shultz, Założyciel i Wydawca

The Elijah List & Breaking Christian News

http://www.elijahlist.com http://www.breakingchristiannews.com

Ku Pamięci Boba Jonesa

Jedno z Ostatnich Proroctw Boba Jonesa – Wizja Jabłoni i Nadchodzącej Obietnicy

Wizja Jabłoni

Podczas chwały Bob zobaczył jabłoń w pełnym kwieciu. Kiedy się modlił o zrozumienie, Pan objawił mu, że wielu ludzi znajduje się w fazie pączka kwiatu. Oczekują na obietnice, które dostali wiele lat temu.

Teraz Pan mówi, że zanim jabłoń zakwitnie tej wiosny, ich pączki się rozwiną. Pomimo, że niektóre z nich to starożytne obietnice, to zakwitną tej wiosny zanim rozwiną się kwiaty jabłoni i zaczną wydawać owoc sprawiedliwości.

Kwiat Czyniących Pokój

Jones3_225pxW owocu ducha proroctwa, jabłoń reprezentuje pokój. Zatem oznacza to, że tej wiosny wielu czyniących pokój rozkwitnie lub wejdzie w swoje boskie powołanie i przyniosą owoc, do którego wezwał ich Bóg. Bądź więc gotowy na pojawienie się czyniących pokój z Bożym owocem i objaw światu Syna Pokoju.

Czyniący Pokój, którzy nadejdą w tym następnym sezonie są tymi, którzy mogą zaprowadzić pokój pomiędzy duszą ludzką i Ojcem. Kiedy objawią ludzkiej duszy miłość Ojca, wprowadzi to stabilizację do Ciała Chrystusa. Zarządzanie tych czyniących pokój przede wszystkim doprowadzi duszę człowieka do miejsca, w którym będzie ona mogła wejść do pokoju Bożego. A ten pokój przekracza wszelkie ludzkie zrozumienie. Wejdą oni także do Bożej miłości, która stworzy owoc, który On pragnie teraz wyprodukować w Ciele Chrystusa. To jest dosłownie początek owocu, który jest potrzebny na żniwo.

A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie. Filipian 4:7

Pokój przekraczający zrozumienie jest tym, co Bóg nam oferuje. Niestety, wielu w Ciele Chrystusa patrzy na Ojca z niewłaściwej perspektywy. Widzą Go jako okrutnego pana i sędziego zamiast Boga miłości i sprawiedliwości. 95% Ciała Chrystusa myśli, że Ojciec jest sędzią, który ich cały czas miażdży. Oskarżają Ojca o nieszczęścia i traumatyczne sytuacje, za które tak naprawdę odpowiada szatan.

Ojciec po prostu wycofuje swoją rękę kiedy nie jest gdzieś mile widziany. Ale teraz zaczniemy widzieć Go takiego, jakim jest naprawdę – MIŁOŚCIĄ, i to taką miłością, która przekracza wszelkie oczekiwania. Kiedy mamy pokój z Ojcem, wtedy kwiat zacznie wydawać owoc. I ten owoc zacznie się pojawiać w tym roku, więcej plonu będzie w przyszłym roku, a w kolejnym roku jeszcze więcej.

Zbroją Bożą jest MIŁOŚĆ

Pan otworzył swoją zbrojownię i wydostał narzędzia swojego gniewu, gdyż Wszechmocny, Pan Zastępów ma wykonać dzieło w kraju Chaldejczyków. Jeremiasz 50:25

Bóg uzbroił Ciało Chrystusa w broń Jego boskiej miłości, przeciwko której wróg jest bezsilny. Zaczniemy widzieć Bożą armię nadchodzącą w jedności, w powszechnej jedności, wobec której wróg będzie musiał opuścić całe miasta. Ta armia przygotowuje się na zajęcie całych miast i regionów. W niektórych miejscach na świecie obejmie całe narody.

W tym roku armia Boża stanie razem z armią aniołów w takiej liczbie i tak uzbrojonych, że nie będzie mogła być pokonana przez wroga. Aniołowie są teraz tutaj, aby przygotować Ciało Chrystusa na żniwo, a zwycięstwo będzie potężne. W tym roku szatan nie będzie mógł powstrzymać drzewa przed zakwitnięciem.

Wizja Bożej Zbrojowni

Jones3_300pxW wizji Bob widział Bożą zbrojownię, która jest teraz otwarta i Ojciec wydaje broń, która do tej pory nie była dostępna dla człowieka. W tej wizji dostałem do ręki taką broń, której bałem się nawet dotknąć. Nie ma na całym świecie takiej rzeczy, która mogłaby przeciwstawić się Ojcu, kiedy On wydaje broń ze swojego Arsenału. Jedna z pierwszych rzeczy, z jaką się rozprawi jest opisana w Jeremiasza 51. W rzeczywistości będzie to Kościół, który Mu się przeciwstawiał.

Jeremiasz 51:20-25:

Jesteś moim młotem, moim orężem wojennym; tobą miażdżę narody i tobą niszczę królestwa. (21) I tobą miażdżę rumaka i jego jeźdźca, i tobą miażdżę wóz i jego woźnicę. (22) I tobą miażdżę mężczyznę i kobietę, i tobą miażdżę starca i dziecko, i tobą miażdżę młodzieńca i dziewicę. (23) I tobą miażdżę pasterza i jego trzodę, i tobą miażdżę rolnika i jego zaprzęg, i tobą miażdżę namiestników i urzędników. (24) Ale odpłacę Babilonowi i wszystkim mieszkańcom Chaldei za wszystko ich zło, które popełnili na Syjonie na oczach waszych – mówi Pan. (25) Oto Ja wystąpię przeciwko tobie, góro zniszczenia – mówi Pan – która zniszczyłaś całą ziemię; i wyciągnę moją rękę przeciwko tobie, i strącę cię ze skał, i zamienię cię w górę płonącą.

Służba Czyniących Pokój

Bóg zaprowadza teraz jedność w Kościele. Ponieważ ta broń, która jest teraz wydawana nie może być obsługiwana przez jedna osobę. Do jej obsługi konieczny jest zespół składający się z około dwunastu osób.

Te zespoły będą zjednoczone myślą o jednym celu, a kiedy pójdą na wojnę, wygłoszą dekrety i deklaracje zgodne z serca Ojca. Dekrety te zostaną ustanowione zgodnie z wolą Ojca (Job 22:28).

Cokolwiek postanowisz (w ang. i ogłosisz), uda ci się, a nad twoimi drogami zabłyśnie światło.

To widzę; kwitnąca jabłoń będzie naszym kwitnięciem w duchu i uwielbieniu Ojca w duchu i w prawdzie. To nasza ludzka dusza wprowadzi pokój przez poznanie Prawdy, przez doprowadzenie duszy do poddania duchowi i pozwolenie duchowi ludzkiemu panować nad naszym sumieniem (działaniem, uczynkami i myślami). Wtedy Ciało Chrystusa zrozumie boską naturę Ojca – miłość. On cię kocha! Pismo jasno pokazuje, że Bóg nas kocha; to jest w Jego naturze, ponieważ On jest MIŁOŚCIĄ (1 Jana 4:8). Cała natura czyniącego pokój będzie się charakteryzować Jego miłością, i miłość będzie owocem, który będą przynosić.

Jones8_350pxTeraz przychodzą czyniący pokój i zaprowadzą pokój z Bogiem i z człowiekiem. Pokażą naturę Ojca, MIŁOŚĆ! Miłość Ojca jest wszelkim autorytetem dla Jego synów i córek. Nie wiem jak długo ten owoc będzie dojrzewał po tym jak zakwitną. Ale wiem, że w połowie maja kwitnięcie się skończy, a zacznie się pojawiać owoc. I z tego, co widzę, ta jesień będzie niesamowita.

Bob i Bonnie Jones

The Prophetic Ministry of Bob and Bonnie Jones

Website: bobjones.org

Bob_Bonnie_Jones_150pxBob Jones odszedł do domu Pana w ubiegłym tygodniu, 14 lutego 2014. Był znany jako współczesny prorok z wielką miłością dla Pana Jezusa i Jego prawdy. Prorokował przez ponad cztery dziesięciolecia, podczas których Pan pozwolił mu przepowiedzieć trzęsienia ziemi, fale pływowe, komety i zjawiska pogodowe. Podobnie jak Daniel, który funkcjonował na niesamowitym poziomie, Bob często rozmawiał z przywódcami na temat ich snów i doświadczeń, a także interpretacji. Po doświadczeniu śmierci, co miało miejsce w 1975 roku, Bóg skierował go ponownie do służby w Kościele, aby docierał do ludzi z Jego miłością, prawdą i wyposażał świętych w sprawie zrozumienia duchowych darów. Bóg obiecał Bobowi, że ujrzy początek zbawienia miliarda dusz przychodzących do Królestwa jako jedna wielka fala żniwa końca czasu. Bonnie ma ogromną miłość do Pana, do Słowa i do Krzyża Jezusa. Kocha dzieci i raduje się kiedy może je obdarzać radością, prawdą, miłością i zachętą. Bonnie porusza się w proroczych widzeniach, a także w uzdrowieniu i cudach. Ma pasję, żeby kobiety były wolne od lęku przed człowiekiem i wchodziły w swoje obdarowanie i powołanie. Pragnie, aby kobiety zajmowały swoje właściwe miejsce u boku swoich mężów.

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: