Victoria Boyson – Obudź się, Moja Miłości. Jest Czas, żeby się Obudzić

18 Kwi

 

Umiłowani, dzieliłam się tą wizją z wami kilka lat temu i opisałam ją w mojej książce His Passionate Pursuit, ale niedawno o poranku Pan pokazał mi ją znowu. Powiedział: „To jest miejsce, w którym się teraz znajdujesz [znajdujecie]!” Byłam taka podekscytowana, że postanowiłam natychmiast wysłać to słowo, zamiast innego, które miałam przygotowane. Najbardziej podoba mi się zakończenie tej wizji, kiedy gołębice lecą do czterech krańców ziemi.

 

Moja miłość i modlitwy są z wami – Błogosławionej Wielkanocy!

 

W Nim,

Victoria

 

Wizja Oblubienicy

 

Ujrzałam piękną scenę, która nagle otworzyła się w moim duchu, był to spokojny ogród wypełniony odpocznieniem i pokojem. Na środku ogrodu stało łóżko, na którym leżała urzekająca młoda kobieta ubrana jak panna młoda. Jej długie i gęste włosy, układały się w doskonałe loki okalające twarz i ramiona, jak chmura ciemnego bursztynu. Na głowie miała prosty, biały wianek z kwiatów. Była zdecydowanie najpiękniejszą panną młodą, jaką kiedykolwiek widziałam – aż mi dech zaparło.

 

Kiedy tak leżała na miękkim łożu w otoczeniu ogrodu, wyglądała jak wyobrażenie spokoju namalowane przez artystę. Jej długie i gęste rzęsy oraz czerwone usta spoczywały spokojnie, a szyfonowa suknia układała się doskonale, gdy oblubienica spała. Wszystko emanowało czystością – niczym niezmącone piękno, nieporównywalne z niczym, co dotychczas widziałam.

 

bridegardenfreephoto_300pxDo ogrodu wszedł Jezus i podszedł do niej, kiedy spała. Spojrzał na nią w oczekiwaniu, następnie schylił się i ją dotknął, mówiąc: „Obudź się, Moja miłości. Jest czas, żeby się obudzić.” (Foto via telegraph.co.uk)

 

Kiedy otworzyła oczy i usiadła na łóżku, Jezus stał i patrzył na nią. Spojrzała na Niego z oczekiwaniem i wstała z łóżka. Spojrzała badawczo na siebie i poprawiła sukienkę oraz włosy, jakby chciała strzepnąć resztki snu. Gdy była całkiem pewna, że jest gotowa, spojrzała na Niego oczami wypełnionymi oczekiwaniem miłości.

 

Podbiegła do Pana i, nie mogąc się powstrzymać, zarzuciła Mu ręce na szyję, emanowała czułą miłością do Niego. Jakże była szczęśliwa, że ją obudził. Po czym odchyliła głowę do tyłu i spojrzała Mu prosto w oczy, ciągle Go obejmując. Jej oczy wyrażały głęboką i czystą, niewinną miłość. Ona naprawdę była wypełniona miłością do swojego Pana.

 

Nagle odsunęła się od Niego z zamkniętymi oczami i twarzą zwróconą do Niego. Była całkowicie wypełniona miłością do Pana, i jej miłość było widać w radości zalewającej jej twarz. Pełna tak wspaniałej, niesamowitej, nieopisanej miłości, wypuściła Go z objęć i okrążyła, ciesząc się z miłości, którą czuła do Niego. Pan roześmiał się radośnie, kiedy obserwował ją z podziwem.

 

Podbiegła, żeby Go objąć ponownie i kiedy tak stali obejmując się wzajemnie, zaświeciło się w niej światło. Jej ciało zaraz zostało ogarnięte tym niesamowitym światłem. Potem eksplodowało i wypełniło cały ogród, w którym stali. Z zamkniętymi oczami, podniesioną głową i ramionami wyciągniętymi do Jezusa, stała iluminując tym potężnym, wypływającym z niej światłem.

 

dovesfreephoto_300pxNagle z jej wnętrza wyleciały cztery srebrzystobiałe gołębice i pofrunęły w cztery strony. Wzbiły się w górę i poszybowały nad powierzchnią ziemi, unosząc się nad górami, oceanami, miastami i równinami. Niosły ze sobą to samo jasne światło, które emanowało z oblubienicy. Wkrótce cały glob był już nasączony tym potężnym, życiodajnym światłem. (Foto via flickr.com)

 

Panna młoda i jej Oblubieniec pozostali w ogrodzie ciesząc się sobą nawzajem. On patrzył jak ona jaśniała światłem Jego miłości. Wydawał się nie być zaskoczonym jej pięknem, był z niej dumny. On zawsze widział jej piękno, a teraz świat mógł się nią zachwycać, kiedy tak promieniała Jego chwałą.

 

Był zupełnie pewien, że wreszcie była naprawdę i całkowicie Jego. Przekonywały Go o tym jej oczy, które nie widziały nikogo poza Nim. A Ona była przesiąknięta zaufaniem do Jego miłości. Poznanie tej Jego pełnej pasji miłości do niej, sprawiło, że iluminowała Jego chwałą – namacalnym wyrazem Jego miłości.

 

Drodzy Święci, wy jesteście tą Oblubienicą. Ty jesteś Oblubienicą Chrystusa, Oblubienicą Nieba i świat nie ujrzał jeszcze twojego prawdziwego wewnętrznego piękna i nie odczuł fal przeszywającej chwały, która eksploduje z twojej miłości do Jezusa.

 

Boża chwała stanie się widoczna dla świata dzięki światłu Jego miłości emanującej przez ciebie. Ta miłość ROZPRZESTRZENI SIĘ  do najdalszych zakątków ziemi, ogarniając ją Jego chwałą.

 

„Obudź się, moja miłości, jest czas, żeby się obudzić.”

 

Victoria Boyson

Speaking Life Ministries

Email: victoria@boyson.org

Website: victoriaboyson.com

 

Victoria_Boyson_140pixels_fadeVictoria Boyson spotkała Jezusa w wieku siedmiu lat. Gdy miała 13 lat, zaczęła używać muzyki jako platformy do mówienia innym o Jezusie i śpiewała tak często, jak tylko miała słuchaczy. Po ukończeniu szkoły średniej otrzymała stypendium muzyczne w Trinity Bible College w Ellendale, Dakota Północna, gdzie spotkała swojego przyszłego męża, Steve’a Boysona. Wkrótce po ślubie, który miał miejsce w 1988 roku, zaczęli wspólnie usługiwać w różnych kościołach i służbach, ponownie używając muzyki jako środka wyrazu. W roku 1992 zostali oboje powołani na pastorów młodzieżowych i w następnych latach usługiwali w wielu kościołach. W 1999 roku Pan powiedział im, żeby się przeprowadzili do Cedar Rapids w stanie Iowa, żeby pracować u Francisa Frangipane’a, który wywarł ogromny wpływ na ich rozwój chrześcijański i służbę. Francis rozpoznał u Victorii dar pisarski i zachęcał, by go rozwijała. Steve i Victoria Boysonowie mają czworo dzieci: Cassandrę, Cody, Cole i CailieEllen. Victoria jest potężnym głosem proroczym dla tego pokolenia i współzałożycielką Speaking Life Ministries. Siedziba służby znajduje się w Houston, w stanie Teksas, a Victoria ma powołanie do przebudzenia i przygotowania Oblubienicy Chrystusa do żniwa czasów ostatecznych i zachęcania Jego Kościoła do rozwijania pełnej żaru relacji z Niebiańskim Ojcem. Jest autorką The Birth of Your Destiny i His Passionate Pursuit.

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: