Angela Greenig – Twoja Wiara Stwarza Cuda

8 Maj

 

Ten miesiąc jest kluczowy. To miesiąc nisan 5774; jedno ze znaczeń tego słowa to „cud”, zaś 5774 po hebrajsku znaczy „drzwi”. Rok Ajin Dalet w 5774 reprezentuje proroczy sezon, w którym właśnie jesteśmy. To początek roku.

 

Słyszę jak Pan mówi, że drzwi są nie tylko szeroko otwarte, ale On zastawił przy nich pułapki na wroga. To dlatego w tym czasie musimy mieć wiarę. Słyszę jak Pan mówi z Przypowieści 3:5: „Zaufaj Panu z całego swojego serca i nie polegaj na własnym rozumie!” To właśnie jest wiara; i ona stwarza atmosferę dla cudów.

 

Wiara rodzi się w twoim sercu. Umysł będzie zawsze chciał doprowadzić cię do logiki, ale Marek 11:22-25 stwierdza:

 

Sisters_Mountain_AimeeHerd„A Jezus, odpowiadając, rzekł im: Miejcie wiarę w Boga! (23) Zaprawdę powiadam wam: Ktokolwiek by rzekł tej górze: Wznieś się i rzuć się w morze, a nie wątpiłby w sercu swoim, lecz wierzył, że stanie się to, co mówi, spełni mu się. (24) Dlatego powiadam wam: Wszystko, o cokolwiek byście się modlili i prosili, tylko wierzcie, że otrzymacie, a spełni się wam. (25) A gdy stoicie i zanosicie modlitwy, odpuszczajcie, jeśli macie coś przeciwko komu, aby i Ojciec wasz, który jest w niebie, odpuścił wam wasze przewinienia.” (Foto via Freeimages by Aimee Herd)

 

Twoja wiara może stworzyć i stworzy cuda, których potrzebujesz w swoim życiu.

 

To dlatego Rzymian 10:8-10 stwierdza:

 

„Ale co powiada Pismo? Blisko ciebie jest słowo, w ustach twoich i w sercu twoim; to znaczy, słowo wiary, które głosimy. (9) Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz. (10) Albowiem sercem wierzy się ku usprawiedliwieniu, a ustami wyznaje się ku zbawieniu.”

 

Nastaną czasy, w których będziemy musieli złożyć nasze marzenia i pragnienia na ołtarzu Pana i zaufać, że Ojciec ma plan dla naszego życia. Wiara decyduje o tym, co się dzieje w twoim życiu. Pamiętaj, Bóg zawsze odpowiada na wiarę.

 

W Dziejach Ap. 1:7-8 Jezus powiedział do nich: „Nie wasza to rzecz znać czasy i chwile, które Ojciec w mocy swojej ustanowił, (8) ale weźmiecie moc Ducha Świętego, kiedy zstąpi na was, i będziecie mi świadkami w Jerozolimie i w całej Judei, i w Samarii, i aż po krańce ziemi.”

 

Potem Dzieje Ap. 2:1-4 mówią: „A gdy nadszedł dzień Zielonych Świąt, byli wszyscy razem na jednym miejscu. (2) I powstał nagle z nieba szum, jakby wiejącego gwałtownego wiatru, i napełnił cały dom, gdzie siedzieli. (3) I ukazały się im języki jakby z ognia, które się rozdzieliły i usiadły na każdym z nich. (4) I napełnieni zostali wszyscy Duchem Świętym, i zaczęli mówić innymi językami, tak jak im Duch poddawał.”

 

Pamiętaj, że Jezus ukazał się około 500 mężczyznom i kobietom po swoim zmartwychwstaniu (zobacz 1 Koryntian 15:1-8), a potem tylko 120 było razem. Ich wiara była nieograniczona. Wiara będzie nakazywać i oczekiwać, aby Słowo Boże działało, ale ty musisz je przyjąć.

 

Księga Powtórzonego Prawa 27:1-4 mówi:

 

„Mojżesz wraz ze starszymi Izraela nakazał ludowi: Przestrzegaj każdego przykazania, które ja wam dziś nadaję. (2) W tym dniu, kiedy przeprawicie się przez Jordan do ziemi, którą daje ci Pan, Bóg twój, ustawisz sobie wielkie kamienie i pobielisz je wapnem, (3) i wypiszesz na nich wszystkie słowa tego zakonu, gdy się przeprawisz, aby wejść do ziemi, którą daje ci Pan, Bóg twój, ziemi opływającej w mleko i miód, jak ci obiecał Pan, Bóg twoich ojców. (4) Gdy tedy przeprawicie się przez Jordan, ustawicie te kamienie, o których wam dziś rozkazuję, na górze Ebal, i pobielisz je wapnem.”

 

Rzymian 10:8-10 stwierdza:

 

biblefreeimage_250px„Ale co powiada Pismo? Blisko ciebie jest słowo, w ustach twoich i w sercu twoim; to znaczy, słowo wiary, które głosimy. (9) Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz. (10) Albowiem sercem wierzy się ku usprawiedliwieniu, a ustami wyznaje się ku zbawieniu. Ci zaś, którzy są w ciele, Bogu podobać się nie mogą. (9) Ale wy nie jesteście w ciele, lecz w Duchu, jeśli tylko Duch Boży mieszka w was. Jeśli zaś kto nie ma Ducha Chrystusowego, ten nie jest jego. (10) Jeśli jednak Chrystus jest w was, to chociaż ciało jest martwe z powodu grzechu, jednak duch jest żywy przez usprawiedliwienie.” (Foto via flickr.com)

 

Słyszę jak Bóg mówi: „Powiedz Mojemu ludowi, że jeśli dojdzie do porozumienia ze Mną, to wtedy to ziarno, które zostało utracone czy skradzione, powróci do nich. Stań na wersecie Powt. Prawa 27:3.”

 

Powtórzonego Prawa 27:3-4: W tym dniu, kiedy przeprawicie się przez Jordan do ziemi, którą daje ci Pan, Bóg twój, ustawisz sobie wielkie kamienie i pobielisz je wapnem, (3) i wypiszesz na nich wszystkie słowa tego zakonu, gdy się przeprawisz, aby wejść do ziemi, którą daje ci Pan, Bóg twój, ziemi opływającej w mleko i miód, jak ci obiecał Pan, Bóg twoich ojców.

 

W Rzymian 10:11 Pismo mówi: „Powiada bowiem Pismo: Każdy, kto w niego wierzy, nie będzie zawstydzony.”

 

Wierzmy Bogu Ojcu, bo wtedy dojdziemy do porozumienia nie tylko z Nim, ale z samym Niebem. Prorokuj, że te obietnice, które On ci dał, spełnią się. Ujrzysz boski plan dla twojego życia. Zdecydujmy, że będziemy tymi 120 i ujrzymy Jego chwalebną moc zmartwychwstania rozwijającą się w każdej okoliczności naszego życia.

 

Moja modlitwa o ciebie:

 

Ojcze, tak jak tych 120 w Dniu Pięćdziesiątnicy, jesteśmy w Wieczerniku oczekiwania (jak wiele z Twoich dzieci). Jedna kropla oleju, która spadła z nieba, zbliżając się do ziemi nabrała takiego przyspieszenia, że ta jedna kropla stała się ogniem, i stu dwudziestu synów i córek zostało zapalonych w swoich powołaniach. Wszyscy oni nabrali aktywnego przyspieszenia! Dzisiaj, Panie, niech Twoi synowie i córki zostaną odświeżeni i odnowieni w Tobie!

 

Słyszę, że eksploduje w tobie nowa E.R.A. (Ewangelizacja/Radykalność/Akceleracja)! W imieniu Jezusa!

 

Do końca,

 

Angela T. Greenig

Angela Greenig Ministries International

Email: angela@angelagreenig.com

Website: angelagreenig.com

 

Angela_Greenig_150pxAngela Greenig jest założycielką organizacji Angela Greenig Ministries International, autorką trzech książek, nagrała dwa DVD, i prowadzi program “Sprawiedliwość dla Każdego” na kanale XP Media. Jej nauczanie i wejrzenie pochodzą z wieloletniego doświadczenia, które nabyła walcząc na linii frontu w duchowej walce. Angela jest wypróbowanym proroczym wojownikiem dla Chrystusa, prowadzi także służbę uwolnienia. W ciągu minionych 27 lat stała się obrończynią wiary i głosem dla tych, którzy nie mają głosu, podróżując po świecie głosząc Ewangelię i szkoląc Ciało Chrystusa. W czasie ostatnich 21 lat została pobłogosławiona pracą na ulicach Seattle, Waszyngtonu, pomagając żywić i odziewać bezdomnych i ludzi w potrzebie. Angela zbudowała i wyzwoliła służby w wielu miastach w Ameryce, i w wielu narodach świata.

W filmie “Nieokiełznana miłość’ (od 21-ej minuty) Angela opowiada świadectwo uwolnienia młodej kobiety zaangażowanej w satanizm.

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: