Angela Greenig – Przeznaczony do Wielkości

28 Maj

 

Czy Będziesz Gotowy?

W 1 Królewskiej 19:11-12 Pan powiedział: „Wyjdź i stań na górze przed Panem. A oto Pan przechodził, a wicher potężny i silny, wstrząsający górami i kruszący skały szedł przed Panem; lecz w tym wichrze nie było Pana. A po wichrze było trzęsienie ziemi, lecz w tym trzęsieniu ziemi nie było Pana. (12) Po trzęsieniu ziemi był ogień, lecz w tym ogniu nie było Pana. A po ogniu cichy łagodny powiew”.

Dzieje Ap. 2:1-2 mówią: „A gdy nadszedł dzień Zielonych Świąt, byli wszyscy razem na jednym miejscu. (2) I powstał nagle z nieba szum, jakby wiejącego gwałtownego wiatru, i napełnił cały dom, gdzie siedzieli.”

Po wietrze pojawiło się trzęsienie ziemi (w Dziejach Ap. 12 Piotr przebywał w więzieniu i jego łańcuchy opadły, a drzwi więzienia się otworzyły), ale PANA nie było w trzęsieniu ziemi. Po trzęsieniu ziemi przyszedł ogień (W Daniela 3 Nebukadnesar przeznaczył Szadracha, Meszacha i Abednego na spalenie w piecu, ale nic im się nie stało), lecz PANA nie było w ogniu. A po ogniu przyszedł łagodny powiew.

mountaintop1_350pxPan będzie przechodził, „Czy będziesz gotowy?”

Chociaż wszyscy czasami doświadczamy duchowej pustyni, to nie jest normalne. Bóg pragnie być blisko swojego ludu, aby mu pomagać i pocieszać. Bóg jest naszą ucieczką i siłą, naszą najpewniejszą pomocą w kłopotach. Zatem nawet jeśli ziemia się rozstępuje i góry wpadają do morza, i kiedy wszystko wokół nas się trzęsie, my nie będziemy się bać.

Przeznaczeni do Wielkości

Ojciec przypomina nam, że kiedy powołał Eliasza, był on przeznaczony do wielkości, ale miał wiele przeszkód do pokonania. Na szczycie góry musiał ciągle zdejmować te rzeczy, które go obciążały! Kiedy osiągnął szczyt góry, zamanifestowały się trzy zjawiska:

1. Wielki i potężny wiatr.
2. Trzęsienie ziemi.
3. Ogień.

Wszystkie trzy mają symboliczne znaczenie. Duch Święty powiał w wietrze zmian. Bez względu na to w jakim więzieniu się znajdujesz, czy to mentalnym, emocjonalnym, czy naturalnym, Bóg przyjdzie, żeby cię uratować, podobnie jak zrobił to we właściwym czasie, kiedy otworzył drzwi więzienia Piotrowi, i kiedy ocalił i ochronił Daniela od pieca ognistego. Oni nigdy nie byli sami.

Eliasz był prawdziwym reformatorem, i uwierz mi, był kimś więcej niż wydaje się nam na pierwszy rzut oka! Dokonał tak niesamowitych i potężnych rzeczy, o których niektórzy z nas marzą. Eliasz był reformatorem i przebudzeniowcem, ale był też męczennikiem. Musiał umrzeć dla siebie, aby być zdolnym czynić więcej dobra dla Króla, Boga Ojca. Fragmenty jego życiowej pielgrzymki zostały rozplątane jak rozdarty gobelin i uległy przetarciu. Ich piękno noszone było kiedyś przez szlachetnych mężczyzn i kobiety, a teraz są one gotowe do użycia jako skrawki materiału do patchworku.

Erupcja Ducha

Usłyszałam wybuch w świecie Ducha, było to późnym wieczorem w sobotę, jak gdybym się przebijała przez Pierwsze Niebo w ciemność kosmosu. Odczułam, że czas dosłownie stanął w miejscu. Jak okiem sięgnąć widziałam gwiazdy. Duch Święty tchnął na mnie i mojego ducha, i uderzył wybuchem tak, że ledwie mogłam sobie przypomnieć, iż cokolwiek wydarzyło się wcześniej.

Bóg powiedział: „W sferze wpływu dokonał się właśnie przeskok napięcia mocy dla tych, którzy Mnie znają, i będzie on codziennie wzrastał w twoim życiu!” Bóg mówi: „Oczekuj Mojego działania, bo Moje względy pójdą przed tobą i za tobą.”

W tym nowym sezonie reorganizacji Królestwa, Sam Bóg Ojciec zwraca swoje oczy i serce na miasta i narody. To jest czas oglądania prawdziwych cudów i znaków, bo żniwo ma miejsce TERAZ.

Niech Pan, Bóg waszych ojców, pomnoży was tysiąckrotnie i niech wam błogosławi, jak wam powiedział. Powt. Prawa 1:11

„Będziesz oglądać większą sferę wpływu”, mówi Pan. Przygotujcie się, synowie gromu, córki błyskawicy – eksplodujecie na scenie! Panie, ja ogłaszam nad Ciałem Chrystusa werset Powt. Prawa 1:11!

Odczuwam, że Pan otwiera świeże objawienie i duchowe zrozumienie w twoim regionie oraz daje zdolność do burzenia warowni – żeby oglądać przełomy i widzieć jak jeńcy są uwalniani (zobacz Izajasz 61:1-4).

Nasza Najpewniejsza Pomoc

Psalm 46:1 mówi: Bóg jest ucieczką i siłą naszą, Pomocą w utrapieniach najpewniejszą. Kiedy tylko nie czujemy się bezpiecznie lub niepewnie, musimy złożyć naszą ufność i zaufanie w Bogu. Wszystko czego potrzebujemy jest w Bogu i On daje nam moc, która nas uzdalnia do pokonywania wszelkich życiowych trudności. W Nim jest nasza moc i zdolność do stawienia czoła niepewności i życiowym przeciwnościom. Nasza siła jest w Bogu. Ta siła wskazuje na potęgę Boga, który walczy z przeciwnikiem, cokolwiek nim jest.

Electrical_Storm1_350pxBóg jest zawsze obecny i pomaga w trudnych chwilach, i On wystarczy w każdej sytuacji.

On nas nigdy nie zostawi, więc z ufnością możemy powiedzieć: „Pan jest moim Pasterzem, nie brak mi niczego, nie będę się lękać! On jest naszą ucieczką!” Miejsce ucieczki jest obrazem schronienia przed niebezpieczeństwem, wskazując, że Bóg jest naszą prawdziwą ochroną podczas życiowych burz.

Ojcze, umacniaj nadal swoich synów i córki, wypełniając ich świeżą mocą Twojego Ducha Świętego. Amen

Do końca,

Angela Greenig
Angela Greenig Ministries International
Email: angela@angelagreenig.com
Website: angelagreenig.com

Angela_Greenig_150pxAngela Greenig jest założycielką organizacji Angela Greenig Ministries International, autorką trzech książek, nagrała dwa DVD, i prowadzi program “Sprawiedliwość dla Każdego” na kanale XP Media. Jej nauczanie i wejrzenie pochodzą z wieloletniego doświadczenia, które nabyła walcząc na linii frontu w duchowej walce. Angela jest wypróbowanym proroczym wojownikiem dla Chrystusa, prowadzi także służbę uwolnienia. W ciągu minionych 27 lat stała się obrończynią wiary i głosem dla tych, którzy nie mają głosu, podróżując po świecie głosząc Ewangelię i szkoląc Ciało Chrystusa. W czasie ostatnich 21 lat została pobłogosławiona pracą na ulicach Seattle, Waszyngtonu, pomagając żywić i odziewać bezdomnych i ludzi w potrzebie. Angela zbudowała i wyzwoliła służby w wielu miastach w Ameryce, i w wielu narodach świata.

W filmie “Nieokiełznana miłość’ (od 21-ej minuty) Angela relacjonuje świadectwo uwolnienia młodej kobiety zaangażowanej w satanizm.

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: