Co Ma Afera Podsłuchowa do Kościoła?

24 Czer

 

Od ponad tygodnia cała Polska komentuje tzw. aferę taśmową, która obnaża katastrofalny stan Państwa Polskiego, a czołowi politycy i urzędnicy państwowi okazują się być zdemoralizowanymi do szpiku kości degeneratami, pozbawionymi elementarnego poczucia wstydu, gdyż do chwili, gdy to piszę, żaden z tych nagranych panów nie podał się do dymisji.

 

 

Kiedy zastanawiałam się nad tą sprawą i trwałam przed Panem, Duch Święty podpowiedział mi, że stan rządu jest odzwierciedleniem stanu Kościoła na danym terenie. Potem przypomniał mi jak w kościołach chrześcijańskich zamiata się grzechy (afery) pod dywan i udaje się, że wszystko jest w porządku. Jest to niczym innym jak zaproszeniem diabła do objęcia autorytetu w danej społeczności. Niewyznany grzech, z którego się nie nawracamy, staje się, nomen omen, platformą dla pojawienia się kolejnego grzechu, bardziej zuchwałego i o większej skali rażenia.

 

 

Z nagrań polityków wyłania się obraz „elit”, które zwykłych ludzi mają w całkowitej pogardzie. Czy spotkaliście się z podobną sytuacją w kościołach? Ja niestety miałam okazję słyszeć tak zwanych „usługujących”, starszych, duchownych, którzy wypowiadali się o współbraciach w sposób, który nie miał nic wspólnego z wzajemnym szacunkiem i uważaniem innych za wyższych od siebie. Zdarza się za to, że pobłażliwie traktuje się grzechy właśnie ludzi należących do starszyzny, czy dających większe datki na kościół. Bóg mówi, że stosowanie podwójnej miary jest dla Niego obrzydliwością.

 

Bóg jest święty i chce mieć święty lud, przez który mógłby działać i pozyskiwać dla siebie kolejne niezbawione dusze. Nie bądźmy dla Niego przeszkodą, ale współpracujmy z Nim w tym dziele. Kilka tygodni temu Duch Święty wskazał mi, że Bóg potrzebuje Jozjaszy , którzy przerwą błędne koło, w którym znalazł się Kościół, w swoich społecznościach zerwą stare „układy” nałożone przez diabła, wrócą do czystego Słowa Bożego i uporządkują Kościół. Jozjasz W wieku ośmiu lat Jozjasz objął tron w Jerozolimie, po 57 latach panowania dwóch bezbożnych królów – ojca Amona i dziadka Manassesa. Biblia podaje, że dopiero w osiemnastym roku swojego panowania Jozjasz zainteresował się stanem świątyni i Księgą Prawa. To mówi nam, że stary „układ” trzymał się mocno. Ale Bóg miał swój plan odnowy dla swojego ludu i On go zrealizował przy współudziale Jozjasza, kapłanów i prorokini Chuldy. Moc starego „układu” została złamana w Izraelu. Można o tym przeczytać w 2 Księdze Królewskiej 22 i 23.

 

Pisałam już na tym blogu, że od początku roku Pan kładzie mi na sercu sytuację w Polsce, zachęca do studiowania historii Polski, modlitw i postów w sprawie naszego narodu. Ta afera podsłuchowa poza tym, że pokazuje środowisko „elit”, to na pewno destabilizuje stan naszego państwa i to wymaga naszej, jako ludzi wierzących, uwagi i reakcji. Dlatego zachęcam do mobilizacji w modlitwie i poście o Polskę i oczyszczenie Kościoła. Moc starych, diabelskich „układów” jest do złamania. I warto o to powalczyć.

Reklamy

Komentarze 2 to “Co Ma Afera Podsłuchowa do Kościoła?”

  1. biedronka 24 czerwca 2014 @ 11:42 #

    cieszę się ze to napisałaś, bo to dla mnie na potwierdzenie co Bóg mówi i robi

    • niezatrzymywalna 24 czerwca 2014 @ 19:00 #

      Witaj, Biedronko. Dziękuję za Twój komentarz, który jest z kolei dla mnie potwierdzeniem. Pozdrawiam serdecznie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: