Angela Greenig – Wyznaczony Czas: Płomienie Ognia Zapalają Cały Świat

4 Lip

 

Wyznaczony Czas Dla Płomieni Ognia

„Jesteście moimi posłańcami/płomieniami ognia”, mówi Pan. „W ciągu następnych 90 dni dopiero zaczniecie doświadczać ognia żniwa, które nachodzi. Jeszcze raz rozpalę serca Mojego ludu! Wielu z was, którzy urodziliście się w czasie Ruchu Jezusa (the Jesus Movement) w latach 60-ych, widziało żniwo, które miało wtedy miejsce; to było zaledwie preludium do tego, co zostanie wylane na Ziemię”, mówi Ojciec świateł.

Doświadczycie jednego z największych nadprzyrodzonych objawień Jego chwały. Zostaniecie wyposażeni w czyste światło, które wyzwoli świętą pasję dla przebudzenia. Cuda i znaki zaczną ogarniać wasze spotkania. Dla wielu będzie to nowa rzecz! Każdy z nas ma DNA Chrystusa. Ten sezon się rozpoczął. Mogłeś już o tym zapomnieć w tym czasie uśpienia, kiedy doświadczałeś duchowej suszy, ale teraz nadchodzi czas.

Joel 3:6-7 mówi: „Bo oto w owych dniach i w owym czasie, gdy odmienię los Judy i Jeruzalemu, zgromadzę wszystkie narody i sprowadzę je do Doliny Józafata, i tam się z nimi rozprawię z powodu mojego ludu i mojego dziedzictwa, Izraela, ponieważ rozproszyli je między ludy pogańskie i podzielili mój kraj.”

Dźwięk Nowego Pokolenia: Zapal się

ART-LB024MSłyszę dźwięk dobiegający z Sali Sądowej Nieba. Jeśli słuchasz tak jak Dawid, z uchem przy ziemi, to także usłyszysz ten dźwięk nowego pokolenia, które nie będzie zajmować się status quo! Oni także wiedzą, że zostali powołani, aby być czystym pokoleniem. Widzę żeńców, którzy konno przemierzają kraj jak Pony Express[1]. Wielu oczekuje, że zostaną użyci przez Ojca.

Wy byliście z Jezusem, nawet jeśli niektórzy z was popełniali błędy, a niektóre nasiona zostały wam skradzione, jak wasze marzenia czy przeznaczenie, to podobnie jak ci zebrani w górnej izbie, wy także oczekujecie na waszą Obietnicę, że przyjdzie i przyniesie życie. To, czego doświadczyli przekroczyło ich zrozumienie. To, co wydarzyło się 2000 lat temu, znów będzie miało miejsce.

Widzę ogień, który się zapala na Wschodnim i Zachodnim Wybrzeżu. Kiedy ten ogień spada z nieba, ty zostaniesz „rozpalony” tu na ziemi, i będziesz działać i zobaczysz eksplozje i punktowe deszcze spadające z nieba w Ameryce i na całym świecie.

Żniwiarze Otwierają Arsenał Nieba

Był taki czas, kiedy Boży mężczyźni i kobiety, tacy jak Smith Wigglesworth, Aimee McPherson i Oral Roberts zmienili bieg naszego przeznaczenia, wychodząc na pola i na złote wzgórza i doliny. W swoich czasach, oni też widzieli tylko martwe kości. Ale odważyli się wierzyć, że obietnice Świętego Słowa Bożego są werdyktami Nieba. Ta praca, którą oni wykonali pozwoliła nam wykonywać pracę, którą robimy dzisiaj. Jesteśmy prekursorami. To prawda. Ezechiel 37 ogłasza, że Bóg mówi, żeby głosić do tych martwych kości i będą słuchać i powstaną! On woła mnie i ciebie.

„Żniwiarze sprawią, że otworzą się arsenały Nieba i Moi aniołowie zostaną wysłani”, mówi Pan. „Nadszedł czas, żeby objawienie uderzyło w ulice. Wpłyniesz na świat zanim przyjdzie Król!”

Izajasz 41:10 mówi: „Nie bój się, bom Ja z tobą, nie lękaj się, bom Ja Bogiem twoim! Wzmocnię cię, a dam ci pomoc, podeprę cię prawicą sprawiedliwości swojej”.

Przebudzenie Czcicieli

ART-JPag077M1 czerwca 2014 roku miałam wizytę anioła. W lewej ręce miał srebrny zwój, a w prawej szofar. Zadął w szofar, a kiedy zaczęłam czytać ten starożytny zwój, pokój stał się tak jasny, że widziałam jak ze zwoju wyskakiwały nuty, tańczyły i fruwały.

Widziałam jak w całej Ameryce budzą się wojowniczy czciciele, bardowie grający na rogach ulic, a życie ludzi zmieni się kiedy Ewangelia Chrystusowa będzie głoszona ze współczuciem i miłością.

Ludzie wszędzie będą się radykalnie nawracać! Od narkomanów, alkoholików i prostytutek do biznesmenów. Zobaczysz jak okultyści się nawrócą i pobiegną do Jezusa Chrystusa! Dojdzie do radykalnych nawróceń. Najciemniejsze miejsca na świecie zaczną śpiewać, wielu złapie ten świeży ogień, i już nie będziemy tacy jak wcześniej.

Boże, uczyń nas posłańcami i płomieniami żywego ognia, żeby zgasić wszystkie ogniste strzały wroga. Jeszcze raz rozbudź tę pasję dla zgubionych ludzi i umierającego świata. Jezu, potrzebujemy Ciebie. Niech Twój ogień przyniesie przebudzenie, i niech ono się rozpocznie ode mnie!

Do końca,

Angela T. Greenig
Angela Greenig Ministries International
Email: angela@angelagreenig.com
Website: angelagreenig.com

Angela_Greenig_150pxAngela Greenig jest założycielką organizacji Angela Greenig Ministries International, autorką trzech książek, nagrała dwa DVD, i prowadzi program “Sprawiedliwość dla Każdego” na kanale XP Media. Jej nauczanie i wejrzenie pochodzą z wieloletniego doświadczenia, które nabyła walcząc na linii frontu w duchowej walce. Angela jest wypróbowanym proroczym wojownikiem dla Chrystusa, prowadzi także służbę uwolnienia. W ciągu minionych 27 lat stała się obrończynią wiary i głosem dla tych, którzy nie mają głosu, podróżując po świecie głosząc Ewangelię i szkoląc Ciało Chrystusa. W czasie ostatnich 21 lat została pobłogosławiona pracą na ulicach Seattle, Waszyngtonu, pomagając żywić i odziewać bezdomnych i ludzi w potrzebie. Angela zbudowała i wyzwoliła służby w wielu miastach w Ameryce, i w wielu narodach świata.

W filmie “Nieokiełznana miłość’ (od 21-ej minuty) Angela relacjonuje świadectwo uwolnienia młodej kobiety zaangażowanej w satanizm.

 

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net
[1] Pony Express – szybka poczta konna funkcjonująca w Ameryce w XIX wieku (przyp. tłum).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: