John Paul Jackson Dzieli się Szczegółami na Temat Przebytej Operacji Raka

21 Lip

Jennifer LeClaire – Charisma News
17 lipca 2014

Artykuł pochodzi z Charisma News:

John-Paul-Jackson-library-FacebookU Johna Paula Jacksona, prawdopodobnie najbardziej znanego ze swoich interpretacji snów, w maju zdiagnozowano raka. Lekarze stwierdzili duży nowotworowy rozrost na nodze, który wymagał natychmiastowego leczenia. (Foto: John Paul Jackson via Charisma News)

Teraz przekazał Charisma News najnowsze informacje z walki, którą obiecał prowadzić na kolanach. Jackson powiedział nam, że operacja była czymś w rodzaju miecza obosiecznego: Przebiegła lepiej niż myślał, ale pojawił się też poważny dylemat.

„Ten dylemat polegał na tym, że guz naciekał znacznie głębiej niż wynikało to z badań MRI, PET i CAT,” mówi Jackson. „Pojawiło się poważne zagrożenie dla nerwu kulszowego.”

Dobra wiadomość jest taka, że obrzęk nie był tak duży, jak lekarze początkowo sądzili. Oznacza to, że Jackson przeszedł jedynie jedną operację, a nie dwie.

Jackson mówi nam, że to wszystko jest dowodem na to, że ręka Boża i Jego działanie jest nad jego życiem. Operacja zajęła dwom chirurgom 5,5 godziny. Cięcie miało długość 28 cali (71 cm) i wymagało założenia 175 szwów, trzech klamer i dwóch przeszczepów mięśni, aby usunąć to, co Jackson nazywa nowotworem złośliwym wielkości „piłki nożnej”, który ważył 12 funtów (5,44 kg).

„W wyniku choroby i operacji schudłem do 170 funtów (77 kg). Mam bardzo duże wcięcie w tyle lewej nogi”, mówi Jackson.

„Dla chwały Bożej chirurgom udało się oszczędzić nerw kulszowy. Chociaż będę nieco niesprawny to odzyskam pełnię władzy w nodze. Teraz upływa tydzień od mojej operacji, a ja przez dwa kolejne będę miał rehabilitację, polegającą na uczeniu się chodzić i wzmocnieniu nogi, w której utraciłem 80 procent ścięgna udowego i 40 procent pośladka. Bóg jest wierny i sprawiedliwy, i ja żyję w tej prawdzie.”

Źródło: Charisma News – Jennifer LeClaire

Jennifer_LeClaire_150pxJennifer LeClaire jest edytorem wiadomości w Charisma magazine i autorką of The Making of a Prophet, The Spiritual Warrior’s Guide to Defeating Jezebel, The Heart of the Prophetic, i wielu innych książek. Jest także dyrektorem Międzynarodowego Domu Modlitwy w Fort Lauderdale. Email: jennifer@jenniferleclaire.org

Udzielamy pozwolenia (a nawet zachęcamy) do powielania tego artykułu w formie zapisanej, a także wysyłania go e-mailem i umieszczania na twojej stronie internetowej. Prosimy tylko zachować dane strony ElijahList, nasz email kontaktowy i kontakt do autora.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: