Bonnie Jones – Proroctwo Kathryn Kuhlman o 16-tym Października

25 Sier

 

1 czerwca tego roku przeżyłam coś, co nazwałabym „snem we śnie”. Przez większą cześć byłam tylko obserwatorem, ale było to takie żywe i realne, że odczułam, iż powinnam się tym podzielić z Ciałem Wierzących. Czas żniwa szybko się przybliża i musimy być gotowi.

 

W tym śnie była data 16-tego października. Obserwowałam Kathryn Kuhlman stojącą na scenie ubraną w jej długą, opływającą, białą suknię, z wyciągniętą lewą ręką. Jej kościsty palec wskazujący był skierowany na publiczność, kiedy zaczęła prorokować:

 

„Wszyscy ci, którzy urodzili się 16 października mają szczególne namaszczenie. Jest wyzwalane szczególne namaszczenie dla Ciała Chrystusa i jest ono bardzo potężne!”

 

Scena szybko się zmieniła i już stałam na zewnątrz, gdzie widziałam starożytne bramy, czarne, z kutego żelaza. Były one dość przerażające powodu ich wielkości i wieku. Te starożytne bramy miały może dwanaście metrów wysokości i trzydzieści metrów długości. Zostały wbudowane w czarny mur kamienny wyglądający jak forteca. Bramy były zamknięte i trzymane pod kluczem przez wiele, wiele lat.

 

Kiedy się przyjrzałam, zobaczyłam tysiące ludzi stojących za tymi zamkniętymi bramami. Właściwie nie było widać końca tego potężnego zbiorowiska. To byli ludzie z każdego narodu, plemienia i języka. Jednakże w jedności, jako jedno Ciało, wszyscy działali wspólnie, napierając na otwarcie bram. Następnie, przełamując ciemność i wchodząc do światłości, wszyscy oni szybko pobiegli, żeby otrzymać to namaszczenie, o którym prorokowała i wyzwoliła Kathryn Kuhlman. – Koniec snu.

 

Nowy Początek

 

Wierzę, że jest to ważna data i nowy początek dla Ciała Chrystusa. 16 października 2014 jest żydowskim świętem zwanym Szemini Aceret:

 

CAL1415-JEWISH16-MAN _200pxNastępuje bezpośrednio po żydowskim Święcie Namiotów, które jest obchodzone przez siedem dni, a więc Szemini Aceret jest dosłownie ósmym dniem; ale jest świętem oddzielnym, chociaż włączonym w duchowy aspekt Święta Namiotów. Jego dualizm polega na tym, że jako dzień świąteczny jest obchodzony w połączeniu z Sukkot, ale jest oddzielnym świętem ze swoimi własnymi prawami. (Za Wikipedią.) (Photo via elijahshopper.com)

 

Hebrajskie słowo „szemini” znaczy ósmy, a proroczo ósmy dzień Święta Namiotów wskazuje na nowy początek nadchodzącego żniwa. Według tradycji żydowskiej, szemini kończy święto Sukkot i rozpoczyna „Czas Szczęścia i Radości.” Jest końcem jednego sezonu i początkiem następnego.

 

W tygodniu poprzedzającym śmierć Boba Jonesa, jednym z jego proroczych dokonań było pokonanie wroga, szatana, który próbował ukraść Kościołowi radość i wesele. Teraz jest czas aby Kościół się radował i był szczęśliwy i silny w Panu. On jest naszą radością (Galatów 5:22) i dlatego: Radość Pana jest siłą Kościoła.

 

„I rzekł do nich: Idźcie, najedzcie się tłustego jadła i napijcie się słodkich napojów, udzielcie też tym, którzy nic nie przygotowali, gdyż dzień dzisiejszy jest poświęcony naszemu Panu; nie smućcie się, wszak radość z Pana jest waszą ostoją.” Nehemiasz 8:10

 

Wierzę, że te masy ludzi za tymi bramami z kutego żelaza wskazują na żniwo gotowe do zbioru. Ludzie, którzy byli trzymani w niewoli przez wiele, wiele lat przełamią teraz królestwo ciemności i wejdą do Królestwa Jego chwalebnej Światłości. Poznają Prawdę i zostaną uwolnieni z niewoli osobistych więzień.

 

To są ludzie ze wszystkich warstw społecznych i z każdego zakątka ziemi, którzy są trzymani w niewoli przez dzieła przeciwnika. Ale kiedy usłyszeli słowo Boże, pobiegli w stronę namaszczenia i bramy piekła nie mogły ich pokonać. To będzie takie objawienie Syna Bożego, że nikt nie będzie kwestionować czy domyślać się swojego zbawienia.

 

A Jezus odpowiadając, rzekł mu: Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jonasza, bo nie ciało i krew objawiły ci to, lecz Ojciec mój, który jest w niebie. (18) A ja ci powiadam, że ty jesteś Piotr, i na tej opoce zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne nie przemogą go. Mateusz 16:17-18

 

Kościół Przyjmuje Mądrość

 

W dwóch oddzielnych wizjach widziałam ostatnio przebudzenie Kościoła. W miejscach, w których już został uznany za zmarłego, zaczęło być wtłaczane nowe życie. Kiedy Kościół się obudził, natychmiast się uniżył i przyjął Mądrość. Wszelkie ambicje, gorycz, nieprzebaczenie i zazdrość szybko odeszły.

 

ART-LHI016Kościół nie był już starym kaleką, ale silną, zdrową i radosną Oblubienicą, która już była dojrzała duchowo i prowadzona przez Świętego Ducha Prawdy. Przyjmowała każdego z miłością i uprzejmością, ale przemawiała w autorytecie i wszyscy nazywali ją Błogosławioną. (Foto Lindy Harris-Iorio Consuming Glory via elijahshopper.com)

 

Wierzę, że 16 października jest znaczącą datą w tym roku, ponieważ rozpocznie żniwo pełną parą. Chrystus w nas (Ciele Wierzących) Nadzieja Chwały, będzie wyraźnie widoczny w Kościele. Cała ziemia będzie wypełniona poznaniem chwały Pana (Habakuk 2:14) kiedy jeńcy zostaną uwolnieni, a Kościół przyjmie Mądrość.

 

Lecz ziemia będzie pełna poznania chwały Pana, jak morze wodami jest wypełnione. Habakuk 2:14

 

 

Bonnie Jones

The Prophetic Ministry of Bob and Bonnie Jones

Website: bobjones.org

 

 

Kontakt do Bonnie Jones:

Bob and Bonnie Jones Ministries

White Horses Publishings

P.O. Box 838

Pineville, NC 28134-0838

 

Bonnie_Jones_2014_150pxBonnie Jones żywi wielką miłość do Pana, Słowa i Krzyża Jezusa. Kocha dzieci i cieszy się kiedy może je błogosławić darem radości, prawdy, miłości i zachęty. W 2001 roku Bonnie przeprowadziła się do Charlotte w Karolinie Północnej, żeby uczęszczać do Morning Star School of Ministry; w 2005 roku poznała Boba Jonesa i została jego żoną (Bob Jones odszedł do domu Pana na początku tego roku). Bonnie działa w obdarowaniu proroczym, a także w uzdrowieniach i cudach. Jej pasją jest uwalnianie kobiet od lęku przed człowiekiem i wprowadzanie w ich obdarowanie i powołanie.

 

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: