Eileen Fisher – Niesamowity Bóg

27 Sier

„Niesamowity Bóg”

Następujące słowo prorocze zostało przekazane 27 maja 2014 przez Eileen Fisher podczas jej cotygodniowej Proroczej Szkoły Ducha Świętego w Colorado Springs w stanie Colorado:

Zanim Pan przemówił, śpiewaliśmy tę pieśń:

„Niesamowity Bóg”
Słowa Dave Billington

Kiedy wszedłem do Twojej obecności
Przez bramy chwały
Do Twojej świątyni
Aż stanęliśmy twarzą w twarz
Patrzę na Twoje oblicze
Widzę pełnię Twojej łaski
I mogę się tylko pokłonić i powiedzieć

Jesteś niesamowitym Bogiem
Potężny Bóg
Jesteś niesamowitym Bogiem
Abba Ojciec
Jesteś godzien wszelkiej chwały
Tobie przynosimy nasze życie
Jesteś niesamowitym Bogiem
Potężny Bóg

ART-BI005-BLUsłyszałam jak Pan mówi: „Przygotuj się na to, że dam ci nowe zrozumienie poznania, ‚Jestem niesamowitym Bogiem’. Bo Mój Duch pragnie, żebyś powoływał, ogłaszał, stwierdzał, a potem przyjdzie objawienie – wraz z poznaniem. A następnie poznanie przyjdzie ze zrozumieniem; po zrozumieniu przyjdzie manifestacja, ponieważ połączysz je z wiarą, nadzieją i miłością. Pragnę, żebyś miał pełniejsze zrozumienie.

„Zrozum jak niesamowitym Bogiem jestem i wiedz, że dokądkolwiek pójdziesz, Ja też pójdę. Ty mnie zastępujesz. I dokądkolwiek cię prowadzę, idę przed tobą i idę za tobą.

„Wiedz, że nie możesz uciec przed Moją obecnością, ale niesiesz Moją obecność. Proś o poznanie tego objawienia, bo Ja pragnę cię nie tylko przekształcić, ale chcę, żebyś dokonał dobrego dzieła, które postawiłem przed tobą, i to się stanie przez moc Ewangelii przechodzącej przez ciebie. I kiedy pozwolisz mocy Ewangelii przechodzić przez ciebie, wtedy staniesz się Ewangelią wychodzącą na jaw, dobra nowina się rozleje dlatego, że będzie wylewać się z ciebie; dlatego została ona umieszczona w tobie, nie tylko dla ciebie, ale dla innych.

„Proś o objawienie, bo Ja wołam do ciebie: ‚Bądź platformą, na której się zamanifestuję, bo postanowiłem ogłosić Moją chwałę’. I wtedy głodny i umierający świat dostanie objawienie, że Ja nie tylko jestem cały i zdrowy, ale tak samo mają się ci, którzy są Moi, i Ja też pragnę, być ich”, mówi Pan, twój Bóg.

„Przyciągnij Mnie do Tych Sytuacji, Które Próbują Cię Wciągnąć do Doliny Lęku”

Następujące słowo prorocze zostało przekazane 3 czerwca 2014 przez Eileen Fisher podczas jej cotygodniowej Proroczej Szkoły Ducha Świętego w Colorado Springs w stanie Colorado:

Pan mówi: „Dziś wieczorem wylewam na ciebie siłę. Powiedziałbym do tych, którzy upadli na duchu: Bądźcie dobrej myśli, bo Ja pokonałem to wszystko, co was otacza. Bądź dobrej myśli. Bo Ja ciągle powtarzam: ‚Nie lękajcie się, bo oto Ja jestem z wami zawsze, aż do końca czasów’.

„Przyciągnij Mnie do tych sytuacji, które próbują cię wciągnąć do doliny lęku. Przyciągnij Mnie, i kiedy Moja wiara w tobie wzrośnie, wtedy lęk upadnie i osłabnie.

„Niech ta wiara, którą ci dałem, niech ten dar się otworzy w większym stopniu. Wyzwól wiarę, która jest w tobie. Pozwól Mi wziąć tę wiarę, nawet to malutkie ziarno gorczycy, i ogłaszać pomnożenie, bo Ja nie przyszedłem osądzać twojej niewiary. Przyszedłem, aby tego wieczoru świętować twoje ziarno gorczycy. Przyszedłem, aby tego wieczoru powiedzieć ci jak jestem zadowolony z twojej wonności chwały i uwielbienia; bo Ja wiem, że przyszedłeś w posłuszeństwie. Bo Ja znam głębię twojego serca, która mówi: ‚Ale kiedy, Panie? Kiedy? Kiedy?’

ART-LB073MWezwij Mnie jako Tego, który przynosi przełom. Wezwij Mnie jako Tego, który trzyma czas w swoim ręku. Wezwij Mnie jak na początku, Alfę i Omegę. Wezwij Mnie, abym był Tym, który jest Dobrym Pasterzem i bierze swoich podwładnych i spada na ziemię, a potem bierze swoją laskę i przegania wszystko to, co ci się sprzeciwia.

„Niech powstanie Moje Słowo, zmieszane z wiarą. Niech chwała będzie koroną, którą wysyłasz na skrzydłach anioła, aby wróciła do Mnie”, mówi Pan.

„I kiedy przyniesiesz cześć i chwałę Mojemu imieniu, Ja odwrócę tę falę, która chciała cię zatopić i obrabować z twojej wiary, bo Ja przyszedłem dzisiaj jako Ten, który pomnaża. Przyszedłem pomnożyć twoją wiarę, pomnożyć nadzieję, wyciągnąć Moją rękę, aby wziąć wasze złamane serca i trzymać je w Moich rękach, i przynosić uzdrowienie.

„Nakaż falom uspokoić się. Nakaż burzom ustać. Nakaż Pokojowi Zrozumienia przeniknąć te sytuacje, do których nie zostałeś wciągnięty przez burze, abyś stał w centrum pokoju. Mam zamiar dać ci zrozumienie objawienia poznania, bo chcę cię dziś wieczorem ukoronować względami.

„Będę świętować twoją wiarę, i świętować ją z tobą, bo tak jak wzywałeś Mojego imienia, tak zaczniesz mieć oczy otwarte na wielkość twojego Potężnego Boga.

„Chcę weselić się tobą, tak jak ty weselisz się Mną. Czy to nie był Mój pomysł, żeby pójść na wesele? Przyjdź na Wesele Baranka. Szukaj wesela. Szukaj Oblubieńca. Stań się Oblubienicą pełną autorytetu, która wie kim jest w Świątecznym Dniu swego Ślubu. Nie czekaj aż do tego dnia, bo czyż nie powiedziałem w swoim Słowie i nie ogłosiłem: ‚Wszelka moc na Niebie i na ziemi jest dana tobie?’ Wykorzystaj ją dobrze.

„Użyj autorytetu Mojego imienia. Przestań się trząść. Niech demony uciekną. Niech demony drżą. Praktykuj Moje imię. Używaj Mojego imienia i obserwuj zmiany w grze, bo wkroczył Gracz. Ja nie jestem Bogiem, który bawi się sercami swoich ludzi, ale jestem Bogiem, który kieruje do pracy. I na taki czas jak ten, podnoszę ludzi, którzy będą ogłaszać i deklarować nie tylko, że Jezus jest Panem, ale powiedzą również jednomyślnie: „Wykonało się. Jest napisane”. Tak mówi Pan, Bóg twój”.

Eileen Fisher
Eileen Fisher Ministries
Email: eileen@eileenfisher.org
Website: eileenfisher.org

Eileen_Fisher1_150pxEileen Fisher przemawia i usługuje przed wieloma grupami ludzi i ma pragnienie wypełnić nakaz, który Jezus dał nam wszystkim. Eileen usługuje na rekolekcjach, warsztatach, spotkaniach, bankietach i innych specjalnych wydarzeniach. Jest również autorką dwóch najnowszych książek: “Embraced by The Holy Spirit” i “Embracing the Prophetic.” Eileen podróżuje, często jest gościem w TV i naucza w Szkole Proroctwa i Uzdrowienia. Jej mąż Fred nadzoruje służbę i jest administratorem. Fred i Eileen są aktywnymi przywódcami i członkami zarządu Freedom Christian Fellowship Church. Mają zamężną córkę Theresę i czworo wnucząt. Ich syn Michael odszedł do Pana w 1993 roku.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: