Eileen Fisher – Czy jesteś Gotowy na Nowy Poziom Chwały?

29 Sier

„Czerp Ze Zdroju Zbawienia…”

Następujące słowo prorocze zostało przekazane 10 czerwca 2014 przez Eileen Fisher podczas jej cotygodniowej Proroczej Szkoły Ducha Świętego w Colorado Springs w stanie Colorado:

Usłyszałam, że Pan mówi: „Bądź gotowy, Mój ludu, aby być pod płaszczem Mojej miłości, aby być na świeżo pod przykryciem Mojej Krwi, pod przykryciem błogosławieństw Pana, waszego Boga. Bo Ja szukam ludzi, którzy będą zasadzeni nad Rzeką Życia, zakorzenionych w Rzece Życia, i z Moich ludzi wyjdzie uzdrowienie w ich liściach, a następnie staną się roślinnością swego Pana.

ART-BI016M„Wiedzcie, że, tak, wy jesteście we Mnie, jesteście latoroślami; i to życie, które złożę w was, wy będziecie potem przekazywać uschniętym drzewom, tym, które wyschły i mówią: ‚Panie, gdzie jesteś?’ Wodę, która wyschła z korzenia ich bólu, będziesz wpompowywać do żył ich beznadziei; Moja nadzieja będzie nowym depozytem w sercach Mojego ludu.

„Jestem świadomy przygnębienia u tych, którzy są przyciągani coraz bliżej, cały czas oczekując na Mnie. Nie obawiaj się znużenia, ale postrzegaj to jako sezon nawadniania; w którym będę cię nawadniać i nawadniać, i nawadniać, i nawadniać.

Trenuję wojowniczą armię, która będzie dobrze wyszkolona przez Ducha jak czerpać ze zdroju zbawienia. I kiedy ona pobiegnie, zaniesie tu i tam Rzeki Życia, ale będzie także umiała dobrze płynąć pod prąd, wbrew przeciwnościom. I będzie znała i miała rozeznanie prądu Mojego Ducha, jak płynąć z przepływem Mojego Ducha. I tak, oni popłyną wbrew zatapiającym prądom i znajdą Mnie jako swego osobistego ratownika. Ale ty zrozumiesz, że ten prąd pod powierzchnią sprawi, że powstaniesz, będziesz chodzić po wodzie, z wiarą, którą przez lata pielęgnowałem w tobie.

„Powiadam ci, że wielka jest twoja wierność. Jak przyjemna i jak miła jest twoja wierność. Nie przychodzę potępiać niewiary, ale pocałować wiarę, bo to Mi sprawia ogromną przyjemność”, mówi Pan, twój Bóg, w imieniu Jezusa. Amen.

Jesteś Zwycięską Oblubienicą w Trakcie Przygotowań

Następujące słowo prorocze zostało przekazane 17 czerwca 2014 przez Eileen Fisher podczas jej cotygodniowej Proroczej Szkoły Ducha Świętego w Colorado Springs w stanie Colorado:

Słyszę jak Duch Święty mówi: „Przygotuj się na nowy wiatr; i w tym wietrze będzie wiele, wiele różnych pakietów. I w tych pakietach będzie do pobrania przyspieszenie odpowiedzi na modlitwy, bo Ja widziałem zmagania Mojego ludu.

„Tak jak słyszałem płacz Mojej własności w Egipcie, tak teraz słyszę płacz Mojej własności na ziemi. I mam zamiar zacząć robić wyłom nad życiem Moich ludzi i wyrwać ich – tych, którzy zostali strąceni i poddani naciskom i wdeptani przez opresję.

„Teraz dojdzie do zmian. Nawet usłyszysz jak ludzie będą opowiadać o nowych okolicznościach, także w pogodzie, i będą mówić: ‚Doszło do zmiany kierunku wiatru. ‚Doszło do zmiany w deszczach. ‚Doszło do zmiany w suszy.’ Usłyszysz jak będą mówić: ‚Nie rozumiemy tego.'”

I Pan mówi: „Ty będziesz wiedzieć, że to Moja ręka sprawiła, że zło upada, a dobro powstaje.

„Trwaj w miejscu wyczekiwania. Szukaj Mojego oblicza, wiedząc, że dobroć w Moim sercu jest skierowana do ciebie. Nie przychodź z sercem oczekującym Bożego gniewu, czy rozczarowania Boga, który zawiódł się na swoich ludziach, bo Ja nie jestem rozczarowany Moim ludem. Mam Moją własność, którą pielęgnuję i kocham.

ART-LB070M„Mam zwycięską Oblubienicę jeszcze w trakcie przygotowań. Gdybyś wszedł i zobaczył pannę młodą kilka godzin przed uroczystością zaślubin, to mogłaby nie wyglądać tak pięknie, żeby się pokazać swojemu ukochanemu. Teraz zobaczysz wystrojoną pannę młodą i w tym dopracowywaniu dojdzie teraz do przyspieszenia, bo ja wyprowadzam Moją własność z sezonu strat.

„U wielu z was dochodzi teraz do zmian, i to są przejścia z jednego miejsca na drugie; z jednej pozycji na drugą. Niektóre przejścia były spowodowane nawet względami zdrowotnymi. Ale Mój Duch używa nawet tego, co wydaje się być złe. Niektórzy przechodzą z powodu finansów; ale nie martwcie się tym, bo obiecałem, że bogactwo niegodziwego zostanie zachowane dla sprawiedliwego.

„Chcę Oblubienicy, która jest spragniona, żebym Ja Sam mógł dać się jej napić z Kielicha Zbawienia. Nie martw się więc pragnieniem, ale traktuj je jako dar i zaproszenie Mojego Ducha, żeby przyjść do Zdroju Zbawienia.

„Kiedy jesteś na osobności, nie traktuj tego jako czasu porzucenia, ale jako sezon przygotowań za zamkniętymi drzwiami, do prezentacji. To może niekoniecznie będzie jakaś scena w tym świecie, ale to będzie wyżyna w okręgach nieba, bo Ja obiecałem ci w Moim Słowie, że przeprowadzę Moją własność z chwały w chwałę w Chrystusie Jezusie.

Czy jesteś gotowy na nowy poziom chwały? I w tym procesie, o którym myślisz, że możesz mu podołać, nie możesz robić przerw, ponieważ Ja chcę mieć wspaniałą Oblubienicę. I nawet chwała, którą człowiek próbował nałożyć na ciebie, nie może być zmieszana z chwałą pochodzącą z Nieba, ponieważ chwała pochodząca z Nieba jest święta i czysta, za którą Mój Syn zapłacił swoją Krwią. Pamiętaj o cenie Krwi Mojego Syna. Wiedz, jak ona jest cenna, jest bezcenna i jest wieczna”, mówi Pan, twój Bóg.

Pomódlmy się: Ojcze, ogłaszam to w drogocennym, potężnym imieniu Jezusa, że będę pamiętać o wysokiej cenie, którą Jezus zapłacił, żebym mogła poznać to wszystko, za co On zapłacił swoją Krwią i życiem, abym mogła żyć tak, jak On zaplanował. I wszelką chwałę przynosić Jemu, amen.

Eileen Fisher
Eileen Fisher Ministries
Email: eileen@eileenfisher.org
Website: eileenfisher.org

Eileen_Fisher1_150pxEileen Fisher przemawia i usługuje przed wieloma grupami ludzi i ma pragnienie wypełnić nakaz, który Jezus dał nam wszystkim. Eileen usługuje na rekolekcjach, warsztatach, spotkaniach, bankietach i innych specjalnych wydarzeniach. Jest również autorką dwóch najnowszych książek: “Embraced by The Holy Spirit” i “Embracing the Prophetic.” Eileen podróżuje, często jest gościem w TV i naucza w Szkole Proroctwa i Uzdrowienia. Jej mąż Fred nadzoruje służbę i jest administratorem. Fred i Eileen są aktywnymi przywódcami i członkami zarządu Freedom Christian Fellowship Church. Mają zamężną córkę Theresę i czworo wnucząt. Ich syn Michael odszedł do Pana w 1993 roku.

ElijahList Publications
http://www.elijahlist.com
email: info@elijahlist.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: