Kathi Pelton – Boży Czas Przygotowań i Planów

2 Wrz

 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy odczuwałam poruszenie w moim duchu w odniesieniu do nowego sezonu, w który wchodzimy jako Ciało Chrystusa. Ciągle słyszę słowa: „Stare i nowe łączą się w jedno”. Kiedy oczekiwałam na Pana o poranku 17 sierpnia 2014, usłyszałam jak mówi te słowa:

 

Osobiste Słowo do Bożego Ludu

 

„Mój lud wszedł w czas wielkich planów i przygotowań. Przygotowuję Moich odkupionych, aby byli lądowiskiem, które otrzymuje wszystko, co Ja pragnę im dać w tym strategicznym czasie w historii. Usuwam gruz, aby zrobić miejsce na rzeczy, które z Nieba przyjdą na Ziemię. Oczyszczam zarówno życia ludzi jak i ziemie, które zostały stworzone, aby być zielonymi pastwiskami w nadchodzących dniach.

 

„Rozczarowania i odwlekana nadzieja zapuściły korzenie, doprowadzając do tego, że cierniste krzewy ogarnęły wielu z tych, którzy zostali powołani na taki czas jak ten. Usuwam korzeń goryczy i rozczarowania u tych, którzy odpowiedzą na Moje zaproszenie do odnowy. Wysłałem Moich aniołów, aby wprowadzili cię na zielone pastwiska Mojego Ducha, gdzie zostaniesz uzdrowiony, odżywiony i odnowiony.”

 

Zbiorowe Słowo do Krajów i Narodów

 

freephoto_ancientgate_225px_wikipediaPan mówi: „Objawiam i odnawiam starożytne bramy w tym czasie. Te starożytne bramy długo były zapomniane i opuszczone, ale ja znów je objawiam tym, którzy mają oczy, które widzą, co czyni Mój Duch. Wysyłam Moich wybranych, żeby naprawili te starożytne bramy.

 

„Podobnie jak w dniach Nehemiasza, kiedy mury miasta były zniszczone, wysyłam wielu do tego kraju, w którym znajdują się starożytne bramy. To są miejsca, w których pojawi się Król Chwały, aby wypełnić Moje plany czasów ostatecznych. Te niebiańskie bramy istniały od samego początku czasu i czas ich otwarcia się zbliża. (Foto via Wikipedia)

 

„Mam takie miejsca na całej Ziemi, w których otwieram portale niebiańskiego zaopatrzenia, potrzebnego do przygotowań na Wielkie Żniwo, które wkrótce nadejdzie. To są ziemie obietnicy i miejsca strategicznych planów, w które wprowadzę zarówno jednostki jak i całe posługi, żeby w nich przebywały. Przygotowuję miejsca, które będą magazynami dla Mojego ludu w tym czasie.

 

„To co starożytne i to, co nowe łączą się w jedno w tej godzinie; początek spotyka się z końcem. Pośród brutalnych czasów ustanawiam pokój i przynoszę twórców pokoju i strażników pokoju. W środku suszy wyleję Mój późny deszcz.”

 

Pan mówi: „Nawet teraz powołuję tych, którzy będą gotowi zostawić wszystko i pójść tam, gdzie Ja ich zaprowadzę. Zostaną posłani do starożytnych bram, z góry przeznaczonych miast, gdzie pokój, plan i chwała otworzą bramy i odnowią ziemię. Ci posłani nie będą się bać złego; pokonają go swoją wiarą, swoją ufnością i swoim posłuszeństwem dla Mojego głosu. Pewność wiary będzie ich siłą.”

 

Nadchodzące Żniwo: Słowo do Ciała Chrystusa

 

freephoto_harvest_300pxWielkie żniwo przychodzi na Ziemię i Bóg przygotowuje zarówno ludzi jak i miejsca. Jak mówił Pan, w tym nowym sezonie zostaną ustanowione magazyny. Wierzę, że te magazyny będą i małe i duże. (Foto via flickr)

 

Niektóre będą w domach i na osobistych posesjach, podczas gdy inne będą w miastach i na wielkich obszarach należących do chrześcijańskich służb i ludzi biznesu. Są pracownicy, którzy nawet teraz są powoływani, aby być częścią tego, co Pan buduje w czasie przygotowań. Słyszę jak Duch wypowiada te słowa zachęty:

 

„Ja, Pan, zapewnię wszystko, co potrzebne do przygotowań. Sprowadzę bogactwo do magazynów i tych, którzy są powołani, aby być strażnikami i tych, którzy są powołani, aby naprawiać mury. Wzbudzę tych, którzy mają bogactwo do wspierania tych, którzy przygotowują drogę i oczyszczają ziemię na Moje wielkie żniwo. Nie przeoczcie czasu Mojego zaproszenia. Nie przeoczcie tego czasu wielkich planów i przygotowań. Wy jesteście Moimi wybranymi.”

 

Poddana w miłości,

 

 

Kathi Pelton

Oceans In The Desert

Email: jkpelton@sbcglobal.net

Website: oceansinthedesert.com

 

Kathi_Pelton_2014_150pxKathi Pelton ma pasję, żeby zachęcać, podnosić i służyć. Jest pisarką, a także intensywnie podróżuje usługując z Watchmen for the Nations, przemawia na konferencjach, będąc członkiem narodowego okrągłego stołu proroczego, i współ-dyrektorem domu modlitwy. Lubi spędzać wolny czas ze swoim mężem i dziećmi.

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: