Angela Greenig – Modlitwa Jaabesa: Pan Będzie Przepływał Przez Nas!

21 Wrz

 

 

1 Kronik 4:10 daje nam wszystkim wejrzenie w to, co nadal Bóg mówi dzisiaj:

 

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę.

 

W wersecie 9: Jaabes był znakomitszy niż jego bracia i jego matka nazwała go Jaabes, gdyż pomyślała: W bólu rodziłam.

 

Widzimy tutaj, że Jaabes miał Boże błogosławieństwo i ochronę, ale one nie przyszły automatycznie. Pojawiły się jako rezultat jego poświęcenia się Bogu, a także ze względu na jego casus tu na ziemi, że te rzeczy są wynikiem naszych modlitw.

 

W 2 Kronik 20:20 jest powiedziane: Wstawszy wcześnie rano, wyruszyli na pustynię Tekoa. A gdy wyruszali, Jehoszafat stanął i rzekł: Słuchajcie mnie, Judejczycy i mieszkańcy Jeruzalemu! Zawierzcie Panu, Bogu waszemu, a ostaniecie się! Zawierzcie jego prorokom, a poszczęści się wam. Tu jest klucz.

 

Mateusz 6:10 mówi: Przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Panie, modlimy się, żeby przyszło Twoje wieczne Królestwo. Modlimy się, żeby namacalna obecność Chwały Szekina spoczęła na Twoich synach i córkach. Bo Twoje jest Królestwo i moc i chwała na wieki. Amen.

 

ART-JPAG031MPsalm 33:6 stwierdza: Słowem Pana uczynione zostały niebiosa, A tchnieniem ust jego całe wojsko ich. Odczuwam boskie tchnienie, objawienie światła i Jego stwórczej mocy (t.j. On przemówił i to się stało). Sens boskiej obecności tego charakteru możemy zobaczyć wtedy, kiedy patrzymy na powołanie do Bożych celów. To jest rok nie tylko „otwartych drzwi”, ale „błogosławieństwa podwójnej porcji!” (Foto Jennifer Page Open Heaven via elijahshopper.com)

 

Rok 2015 – Nakładający się na 5775

 

To jest rok, w którym Pan wchodzi do nas i nasze serca stają się Jego domem – w nowy i świeży sposób. Pan będzie przepływał przez nas.

Zniszczymy fałszywych bogów. Izajasz 57:3-5 mówi: Lecz wy zbliżcie się tutaj, wy, synowie czarownicy, potomstwo cudzołożnika i nierządnicy! (4) Z kogo się naigrawacie? Przeciwko komu rozdziawiacie usta, wywieszacie język? Czy to nie wy jesteście dziećmi odstępstwa, potomstwem kłamstwa? (5) Wy, którzy uprawiacie nierząd między terebintami, pod każdym zielonym drzewem, którzy składacie dzieci w ofierze w dolinach, wśród rozpadlin skalnych.

 

Nadszedł czas, żeby zniszczyć infrastrukturę obozu wroga. Odzyskamy nasze dzieci i rodziny!!

 

Będziemy chodzić w Jego „Planach”. Bóg wchodzi przez otwarte drzwi do naszego serca i życia, a ci, którzy otwierają przed Nim swoje kościoły, a nawet swoje biznesy, dostaną odpowiedzi przez swoje modlitwy i uwielbienie. Ujrzycie stwórcze cuda. Prorocze rzeki wypłyną na suchy i nagi ląd, i dojdzie do przepływu transformacji w stosunku do celów i powołania dla waszego życia. Nadszedł czas, żeby przemówić do tych suchych kości i powiedzieć im: „ŻYJCIE!”

 

Obserwujcie i patrzcie jak Pan wchodzi przez otwarte drzwi do was i waszych rodzin. To naprawdę będzie niesamowity rok dla dusz!!! Wielu oczekuje z naostrzonymi sierpami na to, żeby wyjść i przynieść największe w historii żniwo! Słyszę, że będzie „podwojenie” we wszystkim, co uczynimy w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Nowy Rok będzie rokiem:

 

  • ad7Wyzwolenia apostolskiego autorytetu do zarządzania.
  • Podwójnej porcji. Jak w historii o Eliaszu i Elizeuszu, zostanie wyzwolone podwójne namaszczenie.
  • Wejścia Pana do domu otwartych drzwi.
  • Przepływu i podwójnej porcji Pana w nas.
  • Triumfującego miecza (w wymiarze naturalnym i duchowym), Miecza Bożego, czy też Sierpa na Żniwo (Jego Słowa).
  • Ukoronowanego Króla; rok apostolski. Chrystusa i Jego Miecza. (Foto via geograph)

 

Ojcze, ogłaszamy nadejście Twojego Królestwa, Panie, niech Twoja wola będzie na Ziemi, tak jak jest w Niebie. Dziękuję ci za to, że każdy z nas jest znakiem. Posil nas, Panie, przez Twoje Święte Słowo. W imieniu Jezusa!

 

‚Do Końca,

 

Angela T. Greenig

Angela Greenig Ministries International

Email: angela@angelagreenig.com

Website: angelagreenig.com

 

Angela_Greenig_150pxAngela Greenig jest wypróbowanym proroczym wojownikiem dla Chrystusa, prowadzi także służbę uwolnienia. W ciągu minionych ponad 30 lat stała się obrończynią wiary i głosem dla tych, którzy nie mają głosu, podróżując po świecie głosząc Ewangelię i szkoląc Ciało Chrystusa. Jej nauczanie i wejrzenie pochodzą z wieloletniego doświadczenia, które nabyła walcząc na linii frontu w duchowej walce. Jako założycielka organizacji Angela Greenig Ministries International i Kingdom Invasion Media pomagała innym w zaspokajaniu ich potrzeb fizycznych i duchowych. W ostatnim czasie założyła w Stanach wiele Centrów Uwolnienia. Napisała i wydała kilka książek i nagrań DVD, żeby poinstruować Boży lud jak się uzbroić i stać niebezpiecznym dla wroga. Prowadzi program “Wyszkoleni do Panowania” na kanale KTLN w San Francisco w każdy poniedziałek o 3 po południu. Jej stałe wysiłki obejmują głoszenie Jezusa w Lahore i całym Pakistanie, poprawę warunków życia ubogich na wysypiskach śmieci Meksyku, i rozprzestrzenianie Bożego powołania na całym świecie. Stan Waszyngton jest domem dla Angeli i jej męża Larry’ego.

W filmie “Nieokiełznana miłość’ (od 21-ej minuty) Angela relacjonuje świadectwo uwolnienia młodej kobiety zaangażowanej w satanizm.

 

ElijahList Publications

http://www.elijahlist.com

email: info@elijahlist.net

 

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Angela Greenig – Modlitwa Jaabesa: Pan Będzie Przepływał Przez Nas!”

  1. MaranaTha 4 października 2014 @ 09:30 #

    „trwonienie własności Jezusa” – http://www.youtube.com/watch?v=GUNd9Kb3vjc

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: